E.W.B
counter
2 12 8 5 1

taku Nowy wpis

Ludzie mówią , że praca w tym miejscu daje dużo satysfakcji. Ta satysfakcja uwidacznia się głównie w tym co ludzie lubią najbardziej a więc w pieniądzach

anonim Nowy wpis

Zgadzam sie w 100% z poprzednimi opiniami.Firma EWB , dawna siedziba na ul Pomorskiej Kołobrzeg ,obecnie to Eko-Dom ul. Zapleczna , właściciel EWB to oszust , krętacz,[usunięte przez moderatora] i zapewne dalej robi to samo,[usunięte przez moderatora] innych ale pod inną nazwą- cwaniak!Skrzywdził przez oszustwo wielu pracowników, klientów ale wierzę ,żę to się kiedyś odwróvi przeciw niemu i życzę by cierpiał tak jak inni cierpią przez niego

anonim Nowy wpis

Firma Ewb kOLEKTORY przy ulicy Zapllecznej to ten sam oszust co był na Pomorskiej i niejednego klienta oszukał . Uważajcie na niego

iks

Zgadzam się z opiniami poprzedników.Firma EWB Kołobrzeg jest firmą niewiarygodną-właściciel to krętacz, oszust, złodziej -chciałbym ostrzec wszystkich kontrahentów by nie zlecali żadnych usług tej firmie, oszukują, jakośc robót okropna a to w jaki sposób właściciel podchodzi do klienta to sie nie mieści w głowie.Facet jest wulgarny ,opryskliwy i nie tylko do kontrahentów ,także do pracowników.Jak taka osoba może prowadzić działalność.Miałem okazję być blisko współpracy ale dobrze ,że mnie ostrzezono i jestem wdzięczny dlatego odradzam innym współpracę z EWB KOŁOBRZEG.Opinie negatywna pod każdym względem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

koleś

ODRADZAM pracę w tej firmie- prezes firmy to oszust, złodziej,[usunięte przez moderatora], egoista, [usunięte przez moderatora].Kto podejmie prace w tej firmie bedzie żałował.Praca z takim szefem to samobójstwo.

on

Firma EWB to nie jest firma godna polecenia,atmosfera tam jest fatalna gdyż prezes jest człowiekiem okrutnym,katem-tak go dosłownie można określić gdyż pracownika ma za nic-pensje nie wypłacane w terminie,oszukuje na umowach, nie płaci Zus-u,zatrudnia [usunięte przez moderatora],brak podstawowego socjalu,sposób odnoszenia się do ludzi wulgarny.Zdecydowanie odradzam pracę u tego pracodawcy-będziecie żałować.

PIOTR

NIE POLECAM ,STRASZNA ATMOSFERA ,CYKAJĄCA BOMBA ,JEDEN WIELKI PRZEKRĘT.

ania

SZEF TO FACET KTORY MA [usunięte przez moderatora],JEST BEZWZGLEDNY ,LUDZI MA ZA SZUMOWINE A SAM JEST BEZKARNY,NIE PŁACI ZUS LUDZIE [usunięte przez moderatora] .

Zostaw merytoryczną opinię o E.W.B - Kołobrzeg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.