Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

xxxx

to może zamknij internet będzie łatwiej :)

Joanna

Ja również słyszałam bardzo dobre opinie o tym sklepie. Atmosfera w placówce zależy w dużej mierze od pracującego tam zespołu, dlatego nie przejmuj się opiniami na temat sklepów w innych miejscowościach. W Koninie jest bardzo przyzwoicie, osobiście nie słyszałam, żeby o tym sklepie ktoś powiedział złe słowo. Zresztą w porównaniu do innych marketów sklep ma bardzo dobry potencjał, jeśli chodzi o pracę tam - średniej wielkości powierzchnia, dobrze rozplanowane kasy i stoiska, tak samo asortyment - moim zdaniem, nie ma się czego wstydzić przed klientami.

AnnieWilson

Poziom niektórych wypowiedzi tutaj uważam za żenująco niski, już pal licho ortografię i gramatykę, ale używanie wulgaryzmów oraz obrzucanie błotem pracodawcy uważam za niedopuszczalne. Nie ma przymusu pracy, jak ktoś jest niezadowolony - może odejść. A jak do tego dochodzi taki poziom kultury osobistej, jaki reprezentują niektórzy pracownicy (albo osoby podające się za nich tutaj), to może lepiej, żeby tam faktycznie nie pracowały - nie widzę ich zupełnie w relacjach z klientami, gdzie liczy się przede wszystkim dobre wychowanie, uczciwość i życzliwość.

Romana

Dodam jeszcze tylko, że często robię tam zakupy i zgadzam się w zupełności z opinią Migotki - ekspedientki są super, bardzo miłe i pomocne, aż się robi przyjemnie po kilku słowach zamienionych z taką Panią! Dlatego jakoś sceptycznie podchodzę do opinii, opisujących, jak tam jest strasznie, zwłaszcza napisanych w takim tonie i przy użyciu takich wyrazów jak powyższa.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
natanek

Ja również uważam z perspektywy klienta, że nie ma się do czego przyczepić - w sklepie jest zawsze wszystko to, czego szukam, ceny przystępne, a panie bardzo miłe, jeśli nawet sprzeczają się między sobą, to w stosunku do klientów są super.

czarusia 101

Nie wiem dlaczego tak najeżdżacie na ten sklep. Sklep jak sklep. Jak każdy inny. Tak jest już w sklepach gdzie pracują panie. Przekonajcie sie sami na własnej skórze jak to jest. Pozdrawiam :)

Tak ale jezeli ta zaloga zgadza sie pracowac w obozie pracy to ja współczuje już bym wolała dojezdzać

migotka

[usunięte przez moderatora] robię tam zakupy towar zawsze świeży ciasto super dziewczyny zawsze pomocne i uśmiechnięte pozdrawiam personel stały klient

lolek

tak zgadzam się. te pracownice, które mają krótszy staż pracy rządzą tymi, które mają dłuższy staż pracy. to jest paranoja, żeby tak było. pozdrawiam wszystkie Panie z TM

zapracowana

Atmosfera nie jest taka fajna jakby sie wydawalo. Ogolem kierownictwo nie nalezy do osob szczerych i sprawiedliwych.

KASIA
@zapracowana

PRACA W MARKECIE W TRZEMESZNIE TO ZENADA PRACUJA TAM PRACOWNICY NIE ZORJETOWANI BEZ PIJECIA O PRACY STOISKO MIESNE W OPLAKANYM STANIE LADA W NIELADZIE JAK SPOJZREC TO SAME KONCOWKI WEDLIN I TA STARSZA PANI KTORA WCISKA PODKLADA STARY TOWAR USMIECHAJAC SIE PRZY TM I ZAPEWNIAJAC ZE TO SWIEZOTKIE TO ZENADA ZAGLADAM TAM ZADKO TO NIE TEN SAM SKLEP CO PO OTWARCIU

katarzyna

ja też pracowalam akurat w Twoim Markecie właśnie w Koninie i potwierdzam, że opinie które można znaleźć tutaj są mocno przesadzone-nie masz się naprawdę czego bać.bardzo dobrze wspominam tamten okres. już dawno nie pracuję jako kasjerka, ale nie jest to taka straszna praca, jak się wydaje. klienci są całkiem spoko. w samym sklepie też panuje przyzwoita atmosfera - nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii od mojego odejścia

mirka

polecam sklep - praca w rozsądnych godzinach, wypłata na czas, inne kasjerki sympatyczne, ludzkie traktowanie, no i sam sklep: nieduży, a calkiem przyjemny

gośka

hej, postanowiłam się wypowiedzieć, bo jestem ze środy i często robię zakupy w tym sklepie. problemu niemiłej obsługi nie zauważyłam, ale zgadzam się z opiniami, że jest to niedopuszczalne i należy zwrócić uwagę. takie przypadki są sporadyczne i należy je eliminowac, bo ogółem jeśli chodzi o asortyment i jakość Twój Market to dobry sklep.

Brendon

Ja tam nie pracuję, ale z perspektywy klienta stwierdzam, że jest OK

Moniczka

[usunięte przez moderatora] Zapraszamy do wstąpienia w szeregi naszego sklepu - praca OK, a jacy pracownicy... najlepsi! :)

DorothyParson

Spróbuj i przekonasz się, czy warto :) Ja słyszałam, że całkiem OK się tam pracuje, wiele osób godzi tą pracę z jeszcze innymi zajęciami, tak więc musi być całkiem nieźle. Ja miałam kiedyś taką sytuację, że wszyscy mi odradzali pracę w restauracji, ale zdecydowałam się i tak, i praca okazała się super. Kto wie, możę akurat Ci się tam spodoba :) Wbrew pozorom nie jest tak ciężko na kasie, jak to mówią legendy - wystarczy być trochę ogarniętym ;)

Re

Jesteśćie tu? Czekam na wypowiedzi innych pracowników :)

N.

Zarobki nie są złe, nawet trochę wyższym niż w pozostałych sklepach Zależy w jakim wymiarze pracujesz Poza tym jest bardzo OK

kozioł

Jeśli chodzi o obsługę klienta to uważam, że w sklepie nie ma się absolutnie do czego przyczepić... Ja akurat bardzo lubię robić tam zakupy.

rodrigez

Pracownik nie powinien się tak zwracać do klienta! Rozumiem, że mięso jest świeże i dla tych pań jest to oczywiste, ale taka uwaga jest nie na miejscu. Powinna Pani to zgłosić kierownictwu. A sklep sam w sobie ogółem spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market