ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

PAWEŁ

JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO BEDZIE MIAŁ TAM DOBRZE, TE OPINIE TO CHYBA JAKIEŚ LENIE PISAŁY. JA JESTEM ZADOWOLONY- JESTEM JUŻ TU KILKA LAT.

Marzena

Pracowałam jakiś czas w biurze- całkiem miła atmosfera, fajne warunki pracy- biurowiec odnowiony, opieka medyczna. Ogólnie polecam.

Czy można liczyć w P.P.H.U. Algas na prywatną opiekę medyczną?

Adaś

Tak

nick

Jest podpisana umowa na prywatna opiekę medyczna. Każdy może z nie skorzystać

Justyna

tak- mają opiekę medyczną w ALLIANZ

Justyna

Miła atmosfera pracy- polecam gorąco

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na stanowisko Specjalista ds. controlingu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Greg76

Witam,jak wygląda praca w tej firmie ,dział utrzymaniu ruchu? Zarobki?

@Greg76

Zapraszamy do kontaktu z działem kadr

kontrahent

(usunięte przez administratora) wożący się porsche, firma nie płaci za wykonane usługi !!!!

Nie zadowolony

Co się dzieje w firmie? Brak wypłaty w terminie, środków czystości nie ma na hali zimno temperatura jak na dworze. Zgłoszone do Inspekcji pracy

Ola

Witam, chciałam zatrudnić się w tym. Zakładzie czy warto??

Zainteresowana
@Ola

Witam wszystkich. Znalazłam ogłoszenie w lokalnej gazecie. Byłam bardzo zainteresowana choć po waszych opiniach poważnie zastanawiam się czy poświęcić czas na tel. Możecie powiedzieć jakie są zarobki netto na początku pracy ? I jak jest z dojazdem. Olkusza ? Będę bardzo wdzięczna

MAREK
@Ola

Nie warto, strata czasu, oszczędź sobie nerwów i szukaj czegoś innego.

Weronika
@MAREK

@MAREK, no dobrze, ale dlaczego przestrzegasz @Ola, żeby dała sobie spokój? Ja też chciałabym poznać stawki na rękę. Odpowiesz nam?

Alf
@Ola

Odpowiem Ci prosto ... Nie warto !strata czasu .

Agatka
@Ola

Nie warto.To (usunięte przez administratora)!!!

Agata

@Miód nieslodki ale to jak oni postępują z ludźmi??

Ciekawy

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają zarobki w Algas. Czy można dostać umowę o pracę i ile jest prawdy w ofercie tej firmy zamieszczonej na OLX oferującej zarobki do 7 tys.zł.brutto ?

Kortek
@Ciekawy

Bzdura !!! Najniższa krajowa może trochę ciut więcej. Ta oferta to dochód kwartalny :) . Nie mają ludzi więc obiecują złote góry żeby złapać robotnika chociaż na miesiąc. Tak samo jak premia której jeszcze nikt nie widział ...

Mieszkaniec Katowic

Czy ktoś kontroluje Ukraińców zatrudnianych w Algas , ci mieszający w Katowicach zachowują się skandalicznie - policja odwiedza ten „hotel” robotniczy - sprawa będzie grubsza bo lokalni mieszkańcy chcą poinformować wszystkich klientów Algas ( których znają ) o tym uciążliwym procederze . Libacje 24h , uciążliwość - dramat

Sprostowanie Mieszkańców
@Mieszkaniec Katowic

Po rozmowie z przedstawicielami firmy Algas - wyjaśniliśmy nieprawidłowości. Firma Algas nie współpracuje z firmą Rene ( która zajmuje się pośrednictwem pracy tychże pracowników z zagranicy ) , jednocześnie zamieszkujące tam osoby utrudniające życie mieszkańcom Katowic Brynowa nie są związani z firmą Algas ( od tego roku zakończono współpracę ). Powyższy wpis został zgłoszony do administratora o usunięcie, za powyższe pomówienie przepraszamy.

Kiero

Teraz tutaj są zatrudnieni pracownicy z Nepalu lub innego kraju. Wszyscy ciemnoskórzy.

Fil
@Kiero

Polaków też zatrudniają za wyższą stawkę Przykre w tym zakładzie jest zachlystywanie się nowymi osobami nic nie potrafiący A nie docenienie starych pracowników którzy wkoncu widząc to odchodzą..drugo bardzo ważny minus to zero pomocy od władzy radzicie sobie sami nie ma kim nie ma z kim ale zrób. Można było by współpracować rozwiązywać problemy Ale cóż nie da się widocznie

Porsze

Porszaki kosztują A skąd myślicie że kasa z nieba Robicie w pocie czoła to można jeździć hehehe

tylko kierownik (nie zielony)

Już tam nie pracuję od 2 lat ale wiem, że taka praktyka była stosowana od lat. (usunięte przez administratora) Na umowie najniższa krajowa. Pieniądze z nadgodzin płacone w recepcji przez Panią (usunięte przez administratora)., urlopy rzeźbione. Myślałem, że się to zmieniło za nowego Dyrektora ale widzę, że niestety nie. Ciekawi mnie czy dalej rekordziści pracują ponad 300 h miesięcznie. Za moich czasów 300 h nikogo nie szokowało bo nie miał kto robić. Dalej tak jest?. Napiszcie proszę tutaj na forum.

Aneta
@tylko kierownik (nie zielony)

A ja oprócz tych godzin dopytam jeszcze o te rozliczenia, bo widzę, że masz sporą wiedzę w tej sprawie. Jak to pieniądze płacone w recepcji? Czyli po prostu "na czarno"?

Ble kry
@Aneta

Tak.Na czarno!!!

Maciej
@Ble kry

Pisaliście, że występują nadgodziny, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy często zdarza się tak, że pracownik musi zostać dłużej w pracy? Chciałbym zweryfikować również, czy istnieje możliwość każdego dnia zostać dłużej, aby dorobić do pensji podstawowej? Proszę o informację w tym zakresie.

Kokpko
@Maciej

Tak Mozesz codziennie pracować po 16 godzin.I na nocki .Za nocki nie m a dodatku.Czy tak powinno byc? Co na to PIP?

Izka
@tylko kierownik (nie zielony)

Czemu tak kłamiesz, nawet agencje nie pracują tyle

Adaś

Czasem wystarczy podstawowa wiedza żeby odróżnić brutto od netto

AJ

Może ktoś powiedzieć coś o pracy w kontroli jakości w tej firmie? Jakie są plusy i minusy?

Helmut

Interesowała mnie praca w firmie ale po lekturze waszych opinii muszę się zastanowić.

Remigiusz

Drodzy Państwo, jak zarabiają handlowcy? Managerowie?Kierownicy? Jak pracuje sie z szefostwem?

kielczanin441

Wszedłem na stronę Algas,gdyż przepracowałem tam wiele lat,i choć praca ciężka,było dobrze.Nie wiem kto teraz administruje ubojnią,czy panowie Krzysztof i Sylwester Szatan,jeśli tak,to pozdrawiam.Pracowałem jako kierowca rozwożący ubity drób,po prawie całej południowej Polsce,praca ciężka i odpowiedzialna,gdyż oprócz odpowiedzialności za towar,była też odpowiedzialność za pieniądze,zapłata za dowieziony towar.Pracę zaczynało się w zasadzie na telefon do domu,i choć było to uciążliwe,ale nie narzekam.Byłem jednym z najstarszych pracowników,dochodziłem sześćdziesiątki,zaprzyjaźniłem się ze wszystkimi,,z rozrzewnieniem wspominam panie a wagi i zarazem pakowalni,panią Teresę i jej mamę,wspaniałe kobiety,najlepiej poznałem ojca panów Krzysztofa i Sylwestra,choć i z synami też żyłem w wielkiej zgodzie.Minęło już tak wiele lat,że człowiek zapomniał nazwisk wielu osób.W 2006 roku wyprowadziłem się do Kielc,a mimo to przez wiele lat utrzymywałem z wzajemnością serdeczny kontakt z Jerzym Szatanem.Teraz mam 75 lat i bardzo dobrze wspominam tamte czasy,choć właściciele do łagodnych,nie należeli,jednak można było z nimi rzeczowo i przyjaźnie porozmawiać.Szanuję panów Szatan i pana Stanisława jednego z ich wspólników,że w zasadzie z niczego ,stworzyli przedsiębiorstwo i dali pracę ludziom.Pozdrawiam ich serdecznie,o raz tych pracowników i pracownice którzy dotrwali do teraz. Z uszanowaniem,Janusz Dulewicz.

toyota

masakra algas

sycz
@toyota

masakra to za ładne słowo

Zostaw merytoryczną opinię o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.