ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Aktualność
@szlachetnapaczka może na nas liczyć
Po raz kolejny nasza firmowa DRUŻYNA, dzięki zaangażowaniu wielu pracowników, dołączyła do tej dobrej, bezinteresownej akcji

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy, dokonali zakupów i przygotowali paczki

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże pokonać przeciwności losu oraz przyniesie uśmiech i chwilę wytchnienia obdarowanym

#szlachetnapaczka #weekendcudów #pomoc #lubieludzi
#wartopomagać #prezent #team #razemmożemywięcej #święta #pomagajmy #niespodzianka #gift #pakowanieprezentow #rodzina #christmastime #mikołaj #lepszejutro

Aktualność
Nasza firma jako stały dostawca, obsługuje w chwili obecnej 27 restauracji #kfc na południu Polski????????????
Dzięki doświadczonej załodze transportu, codziennie przemierzamy tysiące kilometrów, a nasze produkty docierają zawsze na czas ????????????⌛⏲

#kfc #kurczak #restaurant #restauracja #jedzenie #nawynos #współpraca #transport #dostawy #logistyka #chicken #fingerfood #dowóz #kfcpolska #lunch

Lukasz

Witam potrzebuje kontakt do Pana chyba marka co opiekuje się drobiem na mieszka 1 zakupiłem parę lat temu od jego motocykl i zaginęła mi umowa kupna od niego jest szansa że ktoś poratuje numerem

Bakeron

Praca jak każda inna. Warunki pracy…. Hmmm jest ok. Jest gdzie zjeść jest gdzie się przebrać są ciuchy buty i wgl. Stawka wyamgocionowana na rozmowie o pracy. Kierownicy są w porządku. Dyrektorów więcej niż pracowników. Jedynym oroblemem jest nowy dyrektor Łysy bez jakiejkolwiek wiedzy. Czepia się nas o prace a na próżne by nam pokazał jak to się robi chłop nie umie noża trzymać… niech zajmie się poznawaniem zakładu a później się mądrzy. Heniek jest już ok. Nie ma problemu z nim. Ja pracuje na produkcji czasami na magazynie j jestem zadowolony. Wypłata się zgadza. Problemów z wolnym nie ma wiec jest ok!! Polecam prace na rozbiorze i magazynie !

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na stanowisko Specjalista ds. controlingu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jakie są warunki zatrudnienia w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Wynagrodzenie zależne jest stanowiska i działu produkcji. Aby poznać szczegóły zatrudnienia i warunków zapraszamy do kontaktu z Zakładem.

Aktualność
Złap nasze okazje w sklepach Carrefour! W wybranych sklepach sieci Carrefour na południu Polski możecie kupić nasze topowe produkty:
- kiełbasa z serem feta i szpinakiem
- gołąbek
- boczek pieczony
- pieczeń z kurczaka z cebulką
- kurczak wędzony

Oraz wiele innych pozycji!!! Zapraszamy!

Kubuś

Praca w porządku trzeba robić jak wszędzie dla nierobow nie ma miejsca, narzekacie na brak szacunku ale czego się spodziewacie jesteśmy fizyczni mamy zapieprzać bo od tego jesteśmy Heniek jest jaki jest ale dzięki temu każdy chodzi jak w zegarku nas fizycznych trzeba krótko trzymać.

Agata

Pracuję tutaj od ponad roku i jestem zadowolona. Pracuj e w biurze, miła i sympatyczna atmosfera, fajne godziny pracy. Polecam !

Robert Z

Pisałem już tutaj lecz post usunięto, wieszam kurczaki na hali ma być +14 stopni a tu następna zima i zmian nie ma. Zadzwoniłem do PIP w tej sprawie że na hali ubojowej jest lód i zimno. Mam nagrać co kierownicy mówią i pokazać termometr z temperatura. Kara jest do 30 tyś. dla zakładu a swiatkow jest dużo.

M.

Ciekawie co Ci Heniek powie. Hehehe

Bla bla
@Robert Z

No i bardzo dobrze.Ciekawe,co na to PIP,?

Beata
@Robert Z

Świadków się pisze przez ,,d''. Zanim zaczniesz pisać skargi do PIP-u, to się naucz poprawnej polszczyzny, bo skarga napisana z błędami, to większy przypał niż +14.

Beata
@Robert Z

A swoją drogą, to przeczytaj sobie, monitoring temperatury w zakładach mięsnych, ubojniach i rzeźniach.

Renata

Witam, chciałabym się dowiedzieć, na czym polega praca: pomoc przy linii produkcyjnej oraz pakowacz, a także, czy istnieje możliwość przyuczenia, czy zatrudniane są tylko osoby z doświadczeniem. Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Monika księgowość

Atmosfera pracy w biurze jest super.

Czy w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Firma gwarantuje bezpłatne pakiety medyczne w Allianz.

Pracuję od kilku miesięcy. Jestem zadowolona.

jestem nowym pracownikiem- jak na razie wszystko ok. umowa o pracę, stałe godziny pracy. Trochę się bałam podjąć tej pracy po tych wszystkich negatywnych komentarzach ale jest.

Ryszard

JEST OK, NIE MA CO NARZEKAĆ. Z FIRMĄ ZWIAZANY JESTEM OD LAT.

Majka

Praca w fajnym zespole, fajne gadziny pracy. Jestem zadowolona.

kierowca

Słowa złego powiedzieć nie mogę. Trasy w kraju i zawsze wraca się na noc do domu.

Pracuję w tej firmie wiele lat i tak naprawdę nie mogę nic złego powiedzieć - jeżeli jesteś dobrym pracownikiem i w porządku wobec firmy dostajesz to samo.

Pawel

Potrzebuje numeru do babeczki zajmującej się wypłatami

Krysia
@Pawel

na stronie internetowej są podane wszytskie numery

Krysia

kiedyś sprzątałam tam biura, pewnie do tej pory bym tam była gdyby nie chory kregoslup. Czasami przechodzę koło zakładu i patrzę i sobie mysle jak tam taraz jest.

Zostaw merytoryczną opinię o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.