P.P.H.U. Algas

Dąbrowa Górnicza

Opinie o P.P.H.U. Algas

Robert

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Nie mogę nic znaleźć, może ktoś podpowie?

Anonymous

Atmosfera jak w rodzinie. Tej z bytomskiej kamienicy.

@Anonymous 07.12.2017 19:17
Atmosfera jak w rodzinie. Tej z bytomskiej kamienicy.

Tak.Zwlaszcza kierownika. Hahaha.On pracownika uwaza za smiecia.

Aneta

@bananrozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Chętnie usłyszymy dlaczego. Jakie są według Ciebie plusy pracy w P.P.H.U. Algas? A co warto jeszcze zmienić?

banan

Dajcie spokój, firma jest super przecież i była zawsze

dick

Pieniendze placo jusz? bo mi nie dali lostatnio.

Waldek

A CHLOPAKI DALIJ DOJO KOTŁY.....

Krycha

Jak sie przyjmowałem czytałem te wpisy i po czasie widzę jak ktoś chce szkodzić tej firmie Umowę mam, godziny ok A Heniek jest jaki jest i tak szacun ze daje radę z ta załoga

Barabasz
@Krycha 29.06.2016 21:50

Krycha,przestań pitolić OK??Jakie godziny się zgadzają? Pracowałem tam,więc nie pitol....

Bańka

Sorry,a czy ktoś powyżej napisał kiedykolwiek nieprawdę o Hyńku i TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???NIE BECZEĆ MI TU I ROBIĆ!!RAUS!!schnella!!!!

A gdzie tam legalną!Nie płacą za nadgodziny,za nocki też nie.Ludzie dostają za same godziny.Za urlop też kancaa 65 zł za dniowke,a oni płacą 55 zł.

Brawo Grazynka! Nareszcie ktoś napisał szczerą prawdę o Henku! Pani Olu,ile dobrych pracowników odeszło przez niego!

Grażynka

Moi drodzy!!! Pracowałam kiedyś w tej firmie, więc opowiem Wam jak tam jest naprawdę... Zarobić można lecz nie dzięki stawce a raczej ilości godzin. Ludzie pracują po 14 - 16 godzin dzień i noc, miesięcznie możesz nawet 300 godzin zrobić Stawkę dostaniecie 8,5 na godzinę bez żadnej umowy, ewentualnie jakąś śmieciową. Za nocki nie płacą. W lecie praca zaczyna się od 2 w nocy, jak nie masz auta śpisz w szatni na ławce. No i jak zaczniesz pracę to poznasz KIEROWNIKA HENRYKA. Właśnie tu się zaczyna jazda. Ten człowiek gnoi ludzi. Traktuje ich jak szmaty. Słowa na k i na ch i inne przekleństwa w stosunku do pracowników to normalka, przy nim czujesz się jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a właściciele firmy wiedzą o tym i nic z tym nie robią bo to ich WUJEK. 21 wiek, a w tej firmie ludzi traktuje się jak chłopów pańszczyźnianych. Polak jak przyjdzie do pracy to ŚWIĘTO, na hali sama Ukraina. Kierowcy robią po 24 godziny i jeżdżą rozklekotanymi autami. Wady: - godziny pracy - czas pracy - mobbing przez KIEROWNIKA ( ładnie mówiąc) - bałagan - pieniądze - brak umowy Zalety: BRAK!!!!! Pani Olu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, że Pani czyta to forum. Niech Pani coś w końcu z tym zrobi bo samo gadanie nic nie zdziała. W 21 wieku niedopuszczalne jest żeby kierownik szmacił swoich podwładnych bo kiedyś to odbije się na firmie jak ktoś zrobi sprawę sądową i nagłośni medialnie.

Flowers

Widocznie,żle szukasz(nieumiejętnie).. Ta praca to Syf,jesli chodzi o kierowcę. Atmosfera szmelc,jak te ich auta.

Flowers

Siema,widzę ze głowny selekcjoner znowu poszukuje KIEROWCÓW MYŚLĄCYCH INACZEJ:)HŁE ,HŁE HŁE SUPER ROBOTA,POLECAM..

Co za bzdury piszesz!! Najpierw pomyśl, zanim co napiszesz.Brednie,kłamstwa

Klawisz

W Algasie zaczynają pracować już kryminaliści których przywożą codziennie z Wojkowic. Odradzam stanowczo... DNO DNO DNO!!!

Praca

Przecież oni robią po 16 ,lub 20 godzin, to jak ich zobaczysz. Oni mieszkają na Kazimierzu,w rezydencji szatanow

Balon

Co tam? ALGAS-PRZYGASŁ? NADAL ROBIĄ TE DU....LIZACZE???. ZENADA KIERMANY,ZENADA.....Bronek-dobre,dobre z tym zakopywaniem..HŁE,HŁE,HŁE....

Bronisław

Ukraińcy ponoś w niedalekiej przyszlości mają stanowić 90% kadry. Ciekawe czemu Shvets już nie pracuje Diablica go opętała ?? Ci Ukraińcy mają lokum na Strzemieszycach ?? Jakoś większych grup ludzi za wschodniej granicy nie widać w okolicy Algasa po pracy ich zakopują pod ziemią ??? :D

Kura Robot-na

Ale,ale o jakiej atmosferze jest tutaj rozmowa??Co za wybielanie? ATMOSFERY NIE MA I NIE BĘDZIE!!!JEST TYLKO HYNIEK QWA QWA QWA-Skonczony qwa qwa qwa

Bull

Wyplate dostaniesz w trochę innej walucie...Tzn w Rupiach!!!Hle,hłe,hłe...

I am a robot song

Witam. Czy wisicie nadal na bramie o pracę??

Bull

Te kogut,nie strasz,nie strasz,bo się z.... HŁE HŁE HŁE SAM,SIĘ OGARNIJ ANALFABETO..

kogut

cala prawda o tej firemce braklo glownego kota to male myszki charcuja ale nidlugo wezma sie zania kocury

śmiechu warte

No to teraz pojechałeś ;) Byłem tam na rozmowie i tej waszej śmiesznej szefowej powiedziałem co myślę o jej "warunkach pracy" biedna sie czerwona zrobiła ze złości aż żal było patrzeć na tak wielkie prawdopodobieństwo uduszenia sie przez własną pazerność :) Bynajmniej za 12,5 za h na najniższej krajowej i bez podania konkretnej ilości godzin to niech ona sobie wózkiem po markecie jeździ za promocjami. Dno, dno, dno a wy to dno pomogliście jej osiągnąć zgadzając sie na to. Powodzenia panowie "kierowcy".

Aldona
@śmiechu warte 22.03.2016 09:41

Dokładnie kolego,moj mąz rowniez tam pracowal,no katastrofa!!Ale coż poradzisz jak sami przygłupy bez zebow lub tuz przed emeryturą,albo na ręcince,to co ONI MOGĄ!!!!COLLAPSED!!!!!!!!!!!

śmiechu warte

Najśmieszniejsze jest to, że kierowcy dymają sie sami podpisując umowę o najniższą krajową robiąc na tej umowie dwa etaty :) kto normalny i szanujący chcący sie nazwać KIEROWCĄ ZAWODOWYM robi z siebie takiego śmiecia? Przez takich jak wy tacy śmieszni pracodawcy jak wasi pozwalają sobie na takie głupie pomysły jak takie umowy i innym szanującym sie kierowcą robicie syf w zawodzie. To nie firma to syf jakis i to nie kierowcy tylko dziady bez zawodu co by się popłakali jakby ich w prawdziwa trasę wyslano :) karta nie robi z ciebie kierowcy tylko szacun do siebie i innych w tym zawodzie!

do Wacka

Rozumiem kolego. Czyli ta firma to jeden wielki wałek kosztem kierowcy i innych pracowników. Będę robił antyreklamę wśród znajomych... Dzięki za opinie kolego..

Wacek

Nie wiem jak jest teraz,myślę ze kierowcy ze wschody nie pracowaliby tam i nie zapłacone godziny umieli by sobie odebrac....

do Wacka

A czy to prawda że jeżdżą tam driverzy ze wschodu??? I czy to prawda że jak nie ma wyjazdu to siedzisz na stróżówce za 3.5 24h??? Bo to jest żałosne jeśli to prawda. Oznaczało by to że właściciel to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kosztem kierowcy

Wacek

Jesli chodzi o kobiety,to niewim nic,natomiast co do wypłat i pracy jako kierowca,to wszystko sie zgadza. Smrodzik w autach,praca po 300-400 godz by zarobic 3-4tys.. Zenada. A!! i z godzin tez oszukują...

adwokat Diabla

Wchodząc tutaj i czytając to wszystko, można mieć tylko jedno obiektywne zdanie. TA FIRMA TO TOTALNE DNO!!!

Do cwaniaków cycakow

IP jak tablica rejestracyjna, numer IP (Internet Protocol), po którym w dużym uproszczeniu odpowiednik numeru rejestracyjnego w samochodzie. Nie ma co prawda centralnej bazy danych typu CEPiK, ale każda z firm dostarczających internet takową posiada. Umożliwiając nam dostęp do internetu, przypisuje równocześnie numer IP dla konkretnego urządzenia. - Czasem jest on stały, czasem zmienny, jednak zawsze jest możliwość sprawdzenia, do kogo był przypisany w danym dniu, godzinie, sekundzie. Warto zauważyć, że tego typu działań nie można prowadzić samodzielnie. Może zrobić to jedynie policja, prokuratura, sąd lub inne organy państwowe, upoważnione do tego na podstawie przepisów prawa. Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/798595,uwaga-hejter-specjalisci-od-chamstwa-i-nienawisci-w-sieci,2,id,t,sa.html

robol z ubojni

Jakaś urażona panna się broni:-) hłe, hłe, hłe Jak sie czujesz poszkodowana napisz swoje nazwisko i zweryfikujemy czy dajesz d__y czy nie a nie wyskakuj tu z moralną paplaniną bo pewnie połowa nas cie juz urobiła :)

zdzichu
@robol z ubojni 04.03.2016 16:40

ty kolego dalej bądź "robolem z ubojni" to ci chyba najlepiej w życiu wychodzi ..."urobić"- twoje marzenia, pewnie nie masz czym. Przykro mi, że ktoś pisze mądrzej od ciebie :-) jak ty jesteś taki mądry to podpisz się nazwiskiem cwaniaku...najniższy poziom inteligencji i najniższy poziom społeczny Gratuluje społeczeństwo i rodzina jest napewno z ciebie dumna :-)

żałosne

Ludzie jesteście naprawdę żałośni i bez własnego rozumu ile można gadać na jeden temat ...gorzej jak baby ze wsi- podchwycili temat i będą dyskutować przez rok czasu jak jesteście tacy mądrzy w internecie to przyjeździe i powiedzcie to prosto w twarz tym osobom o których mówicie. Przed komputerem to każdy jest cwany. Skoro już podajecie imię Agaty to bądźcie odważni się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. A propos "Ola Sz." - myślicie, że to naprawdę ta Ola? że zniżyła by się do waszego poziomu i pisałaby tu jakieś komentarze? - jesteście łatwowierni jak dzieci i tak samo głupi! a o poziomie waszych wypocin tzw. komentarzy nawet nie będę pisać dorośli ludzie, a piszą o głupotach jak dzieci. Tyle w temacie ...po prostu mi was żal, musicie być bardzo niedowartościowanymi ludźmi.

Ruchacz zza rogu

No to tero będzie gdzie siurka zamoczyć:) Ten ALGAS to istny ku*wi dołek:)) Może coś się zmieni i otworzą jakiś cichy kąt gdzie będzie można Se poskokać na przerwie??? Ola....?? Pomyśl coś o tym żeby Twoi pracownicy mogli się poszturchać na przerwie??? Może w końcu się pojawi jakieś dodatkowe 500+ ??? Po paru latach by były dodatkowe ręce roboty:) Agatę puścić na przód i niech pokaże jak się ugina kolana i co najlepsze na odgnioty:))

pies na baby

Wszystkie tam są takie jak Agatka tylko, ze rypią sie za bramą żeby je na jęzory nie brano, tępe dzidy. Tak jakby nie zdawały sobie sprawy z tego, że jak juz je wydyma któryś to tak jakby ją już każdy miał. Zresztą jako dziewice sie nie zatrudniały więc niech robią to co im najlepiej wychodzi :D oczy zawsze można zamknąć albo worek na dziub zarzucić :D Pier___one wieśniary każda jedna i po kolei. Jeszcze jakby to ktora wygląd miała a to wszystko jak nie ryj zmasakrowany jakimś syfem tak syfa ma gdzie indziej. Wszystko w temacie.

EB

teraz wszyscy siedzą na fejsie więc po co komu gg :-) ELITA ;-)

Benek

A tak w ogóle to po co ta prowokacja z nickiem "Ola sz." Hahaha

Ola Sz.

Coście się czepili tej Agatki. Pewnie zazdrościcie jej awansu bo sama nie wiem czego. Nie macie o kim pisać? Są inne osoby w tej firmie, których zachowanie jest moralnie wątpliwe. Czemu nie napiszecie np. o D., która swoim postępowaniem zawstydziłaby "TW Bolka" i jego teczkę :) oraz o innych podpierdalaczach nierobach, którzy opierają swoją karierę głównie na tym. pozdrawiam

Hejt

Aha czyli jak ja teraz napisze ze dupczysz matkę, a ojciec Ciebe Zez debil i prostak To PRAWDA Gratuluje inteligencji !!!!

Kogut bez grzywy

Nie rozumiem tych ostatnich dwóch wypowiedzi... Skoro ludzie piszą to, to musi prawdą.. Nikt by nie pisał bez przyczyny. Dodam, że kiedyś mój kolega pracował w tej para firemce i wspominał o tej kobiecie. Czyli musi coś być na rzeczy a wy ją teraz bronicie jak adwokaci. Zastanówcie się zanim napiszecie kolejną wypowiedź broniącą tą kobietę. Skoro ja coś wiem i inni to co?? Jasiu, Stasiu, Franek cz inny dzbanek wyssali sobie to z palca?? Jak nagrzeszyła to niech się tłumaczy teraz- PROSTE!!! Proponuję założyć kancelarię adwokacką w tej firmie. Będziecie BROIĆ i bronić się wzajemnie. Amen

gg

Panowie a może Panie... Znam Agatke i wątpię że jest taka osobą jak Wy ja tu opisujecie... Wątpię w to żeby zrobiła cokolwiek z rzeczy opisanych przez Was... To że Dziewczyna awansowała to nie znaczy że się puszczala!!! Ma szacunek u Kierownictwa (Szczepan,Ola i cała reszta) bo na nią można zawsze liczyć... Po drugie to nie jest forum o danej osobie tylko o firmie a czytając ostatnie wpisy dość obszerne przerodzilo się to na ww osobe... Ps (dla tych co rozumu = mózgu nie mają) Takie rzeczy jak wypisujecie to tylko dzieci robią... szkalujecie dobre imię Agatki i być może niszczyciel albo możecie jej zniszczy rodzinę... Macie odwagę w internecie - miejcie w rzeczywistości!

Hi ha ho

Pamiętaj.... W każdej plotce małej czy dużej zawsze ale to ZAWSZE jest jakiś procent prawdy. A z tego co widzę to piszą tutaj ludzie całkowitą prawdę jak jest bo sam tam pracując X czasu temu widziałem jak nadskakiwała Agatka koło boskiego żigolo z Ukrainy. Pozdrawiam i więcej wyrozumiałości dla przedmówców:)

algi

Ludziska ogarnijcie się!!! Czy te wszystkie osoby piszące zdają sobie sprawę, że takimi wpisami niszczą komuś życie??? Ciekawe co byś powiedział/-ła gdyby ktoś po imieniu pisał bzdety na Twój temat albo jeszcze lepiej-na temat Twojej kobiety, żony, kochanki...

Pomocnik Agatki

Owszem"zdziwiony" masz racje. Samochody widzisz ale w tych samochodach są najemnicy z Ukrainy, więc jak masz nie widzieć?? Pracują za 8zł i napindalają po 300h. Pozdrawiam

zdziwiony

ja tam zdziwiony jestem codziennie widzę samochody że jeżdżą po drogach więc ktoś tam jednak pracuje. czy szanuje czy nie szanuje przez okno nie widzę ani łańcucha aby ktoś kogoś uwiązał karabinów również do głów przystawionych nie widzę. może ich diabeł zniewolił. ale nie byłem nie widziałem a samochody widzę dziwne... zero pomocy

BBB

No,ale ktore? kurde sam bym cos z tym zrobił..Kurna się narobi nooo....

pozdrawiam

kto w dzisiejszych czasach używa jeszcze gg...jesteś zacofana :-) pozdrawiam :-)

Hejter

Panowie,jeśli chodzi o stawki,to rzeczywiscie rozpiętość duuuużaaaa,jedni mają 12-13/h a drudzy 15-16 za godz pracy,mniej się narobią i to samo Mają,więc myśleć..NIE UMAWIAĆ SIĘ NEVER,NEVER,NEVER NA ZADNE POD STOŁEM,TYLKO KASA DO RĄCZKI.. P.S z tymi karami to mnie rozwaliło...THE END. POZDRO DLA Cwoka Hynka.

Hejter

Do zniesmaczona...Aleś dała po Bandzie kolezanko hahahaha..Dobre;). Jesli chodzi o tyrpanie,to nic nie wim o tym,kurna a sam bym se poskokoł,hłe hłe hłe.. DO Diabła za Piecem..Kolego Ja czegoś tutaj nie rozumiem... Jak to możliwe jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KARY???KARAĆ,TO CIĘ MOGŁA MAMA,ZA BRUDNE SPODENECZKI W PIASKOWNICY!!!!!! Koleżanko zniesmaczona,a czemu Tylko z Manów koledzy są Smierdzielami;)??Czyżby Ci ze Scani nie SMIERDZIELI W OGÓLE???PODPOWIEM NA KONIEC TAK-MYSLEĆ PANOWIE I NIE DAĆ SIĘ..NIE ROZMAWIAĆ Z KIEROWCAMI I Z NIKIM INNYM NA ZAKŁADZIE,BO TO LIZUSY I TANIE,POWTARZAM TANIE SPRZEDAWCZYKI!!!!!

zniesmaczona

Moja opinia jest taka... Kierowcy to w większości panowie lekkich obyczajów. Koleżanki pracujące przy wydawce, na sercepcjii, w sekretariacie i za innymi "biurkami"lubią się zabawiać z tymi śmierdzielami z manów... Oczywiście wszyscy są "święci i nikt o niczym nie wie" Jednym słowem jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sanepid powinien przetrzepać ich pod kątem HIV bo po pracy dupcą sie będę z drugim gdzie i u kogo się da.

Zostaw opinię o P.P.H.U. Algas - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Algas