ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Aktualność
Kochani mamy to! Chwalimy się certyfikatem.
Wszystkie nasze firmy spełniają wymagania i po raz kolejny przeszły pozytywnie audyty otrzymując HALAL CERTYFICATE.

Elcia

Ja nie narzekam- pracuję już kilka lat i jestem zadowolona. Szefostwo daje paczki na święta i można się dogadać.

Krycha

Jak sie przyjmowałem czytałem te wpisy i po czasie widzę jak ktoś chce szkodzić tej firmie Umowę mam, godziny ok A Heniek jest jaki jest i tak szacun ze daje radę z ta załoga

Uuu Nowy wpis

I po co tyle dyrektorow....ciecia można zatrudnić za mniejsze pieniądze a nam dać coś na święta...i tak nie ma najmniejszej wiedzy najgorszy z najgorszych

aaa Nowy wpis
@Uuu

były paczki na święta. Oburzacie się bo wcześniej mieliście większą samowolkę, a teraz dyrektorzy nadzorują waszą pracę - zrozumiałe , w większości przypadków większość tak reaguje kiedy coś jest na jego niekorzyść .

Mikołaj Nowy wpis
@aaa

To były te paczki w końcu czy nie? Każdy mówi coś innego... A jeśli były, to co tam dostawali pracownicy?

Tomek Nowy wpis

Masz rację dwóch na hali nic nie robiących to juz za dużo

Aktualność
@szlachetnapaczka może na nas liczyć
Po raz kolejny nasza firmowa DRUŻYNA, dzięki zaangażowaniu wielu pracowników, dołączyła do tej dobrej, bezinteresownej akcji

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy, dokonali zakupów i przygotowali paczki

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże pokonać przeciwności losu oraz przyniesie uśmiech i chwilę wytchnienia obdarowanym

#szlachetnapaczka #weekendcudów #pomoc #lubieludzi
#wartopomagać #prezent #team #razemmożemywięcej #święta #pomagajmy #niespodzianka #gift #pakowanieprezentow #rodzina #christmastime #mikołaj #lepszejutro

Aktualność
Nasza firma jako stały dostawca, obsługuje w chwili obecnej 27 restauracji #kfc na południu Polski????????????
Dzięki doświadczonej załodze transportu, codziennie przemierzamy tysiące kilometrów, a nasze produkty docierają zawsze na czas ????????????⌛⏲

#kfc #kurczak #restaurant #restauracja #jedzenie #nawynos #współpraca #transport #dostawy #logistyka #chicken #fingerfood #dowóz #kfcpolska #lunch