ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Aktualność
Kochani mamy to! Chwalimy się certyfikatem.
Wszystkie nasze firmy spełniają wymagania i po raz kolejny przeszły pozytywnie audyty otrzymując HALAL CERTYFICATE.

Elcia

Ja nie narzekam- pracuję już kilka lat i jestem zadowolona. Szefostwo daje paczki na święta i można się dogadać.

Krycha

Jak sie przyjmowałem czytałem te wpisy i po czasie widzę jak ktoś chce szkodzić tej firmie Umowę mam, godziny ok A Heniek jest jaki jest i tak szacun ze daje radę z ta załoga

Załoga OWW Nowy wpis

Witam serdecznie, mam pytanie jakie są realne zarobki operatora wysokiego składu i jakie ma zadania, załadunek, rozładunek,czy praca jest fizyczna,czy są premie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nowy wpis

@Załoga OWW

Witam Serdecznie, aby uzyskać odpowiedzi na zadane pytania najlepiej proszę się skontaktować z Działem Personalnym firmy. Uzyska Pan wszystkie niezbędne informacje.

Uuu

I po co tyle dyrektorow....ciecia można zatrudnić za mniejsze pieniądze a nam dać coś na święta...i tak nie ma najmniejszej wiedzy najgorszy z najgorszych

aaa
@Uuu

były paczki na święta. Oburzacie się bo wcześniej mieliście większą samowolkę, a teraz dyrektorzy nadzorują waszą pracę - zrozumiałe , w większości przypadków większość tak reaguje kiedy coś jest na jego niekorzyść .

Mikołaj
@aaa

To były te paczki w końcu czy nie? Każdy mówi coś innego... A jeśli były, to co tam dostawali pracownicy?

D. Nowy wpis
@Mikołaj

Oczywiście, że były paczki. Standardowo w ich skład wchodzą produkty z naszej przetwórni tj. pasztety, kiełbaski, parówki, jakaś szynka. W większości produkty drobiowe.

Mikołaj Nowy wpis
@Uuu

Co ci z nim nie pasuje? Czemu masz o nim tak złe zdanie?

Kurak
Kandydat

Dają za mechanika UR 4.5k brutto, na ile realne są takie zarobki w tej firmie. Praca jest na brygady?

@Kurak

Wynagrodzenia w naszej firmie kształtują się na różnym poziomie, zależne jest od stanowiska, doświadczenia, umiejętności i zaangażowania osoby. Podana kwota jest jak najbardziej realna. Praca jest na dwie zmiany. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym, udzielimy wszelkich informacji oraz zaprezentujemy nasz Zakład.

Hanna

ile w firmie zarabia Młodszy asystent ds. kontroli jakości, jest wakat ale nie ma podanej stawki a nie lubie wysylac cv bez tego bo potem może być niemiła niespodzianka, wole wiedziec takie rzeczy z góry

@Hanna

Dzień dobry, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 660 743 520 podamy wszystkie szczegóły dotyczącej tej oferty pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na stanowisko Specjalista ds. personalnych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zainteresowany
Kandydat

Witam jak obecnie wygląda sytuacja w firmie idzie zarobić 3 tys? Jest tam stołówka serwują jakieś posiłki?

Tomek

Masz rację dwóch na hali nic nie robiących to juz za dużo

Aktualność
@szlachetnapaczka może na nas liczyć
Po raz kolejny nasza firmowa DRUŻYNA, dzięki zaangażowaniu wielu pracowników, dołączyła do tej dobrej, bezinteresownej akcji

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy, dokonali zakupów i przygotowali paczki

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże pokonać przeciwności losu oraz przyniesie uśmiech i chwilę wytchnienia obdarowanym

#szlachetnapaczka #weekendcudów #pomoc #lubieludzi
#wartopomagać #prezent #team #razemmożemywięcej #święta #pomagajmy #niespodzianka #gift #pakowanieprezentow #rodzina #christmastime #mikołaj #lepszejutro

Aktualność
Nasza firma jako stały dostawca, obsługuje w chwili obecnej 27 restauracji #kfc na południu Polski????????????
Dzięki doświadczonej załodze transportu, codziennie przemierzamy tysiące kilometrów, a nasze produkty docierają zawsze na czas ????????????⌛⏲

#kfc #kurczak #restaurant #restauracja #jedzenie #nawynos #współpraca #transport #dostawy #logistyka #chicken #fingerfood #dowóz #kfcpolska #lunch