Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

lele

kto to jest wiesiek?

bombarder
@lele

Brat Cześka, sąsiad s..wy

Zbigniew

Chyba 11.03.2015 wraca Wiesiek !

czesiek

10.03.2015 powrót Wieśka

oszukany polak

Wujka Putina tam trzeba;-]

rrr
@oszukany polak

Putinów to już mamy heheheheheh

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

trelelel

i super, jeszcze mnie tam nie ma, ale jak mnie przyjmą, będe tak lizał rów, aż zostanę dyrektorem. nigdy jeszcze rowu nei lizałem, ale Ci co poliżą przez jakiś czas później sami wystawiają swój rów do lizania, hahah

took

W felixie pracują większe niedorajdy, wiele lepiej tam nie ma. O co chodzi z tymi kokosami ?

felek

Do felixa sie nie zblizac, takie niedojdy niepotrzebne, od dolu do góry, jaki pan taki kram.

Polak

Uwaga ! Zgineły dwa kokosy ! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech daje znać dyrektorom, bo jak nie to cała zmiana ma po premii :D Kokos warty z 3 zł a premia wszystkich kilkaset złotych ( tak się właśnie zarabia w tej firmie) Emil od wczoraj został nominowany do nowego stanowiska : Dyrektor Śledczy do spraw kokosów.

hella
@Polak

Tak, zmieniajcie, jeszcze z podwiniętym ogonem będziecie skamlać żeby chcieli was z powrotem przyjąć.

lelek

Witam.Z moich obserwacji wynika że sporo osób myśli nad zmianą pracodawcy(nawet pracujący po 4 lata).Powód bardzo prosty-brak perspektyw na stałą umowę,wyższe zarobki.

luzala

Witam, prosze o informację odnosnie prandocin stanowisko do sprzedazy. tworzą nowy zespół do nowej siedziby? , jak wyglada rekrutacja, jakich finansów mozna sie spodziewac?

trelelel

Fizole zawsze narzekają, tez bylem kiedyś fizolem , poźniej mialem pracę biurowa, więc do nauki nieuki po lepsze jutro , na studia, trzeba było sie uczyć , a nie narzekać wiecznie. a to ze wyzysk to wyzysk jest wszedzie od fizycznych po biurowych. nieroby amplusowe. dziwi mnie ogloszenie na specjaliste ds. sprzedazy ze chca dyspozycyjnosc w weekendy, to jakas anomalia, bo nie spotkalem sie zeby biurowi pracowali w weekendy, chyba ze mowa tylko sobocie. Proszę o informację jak wyglada rekrutacja na w/w stanowisko i jak z tą dyspozycyjnoscia w weekendy ?

operator

Módlcie się o polepszenie warunków ; )

lelek

Kto Ci się zbuntuje,jak w amplusie jeden drugiego podpier...Bedą tyrać nawet za połowe stawki.Myślę że da im popalić kontrol z Państwowej Inspekcji Pracy.Od stycznia wszędzie popodnosili do najniższej krajowej,a Amplus dalej 7,5. Dałbym tyle P.JACKOWI i innym ,,MYŚLĄCYM" niech opłacą sobie mieszkanie itp,itd.Jacuś przyjdzie rano i od progu ,,dodatkowe-dziś,jutro?Jednym słowem-CHORA FIRMA.

mirinda
@lelek

idioto! to co pewnie odkładasz kartony na t5 i dlatego ci tak dobrze w feliksie? nie musisz myśleć tylko jebiesz po 12 ton no nie? amplus jest taki sam jak feliks. kasa nie ma tu znaczenia kiewdy jebiesz komus na buty a sam chodzisz w sandałach z wystającą słomą.

@mirinda

baranie,chodzi mi o poszanowanie szarego pracownika!!!robimy na premię dla etatowców i pewnie na twoją też idioto!!!

zzzzz

Witam do felixa biorą z chęcią ludzi z amplusa i nawet sam felix jako firma bał się że amplus będzie mu odbierał pracowników ,praca w felixie bez porównania robisz sobie spokojnie 8godz nikt cie nie goni nikt niema pretensji zarobki podobne ale jak się sprawdzisz dostajesz umowę na stałe i kasa większa imprezy firmowe paczki świąteczne itd. a amplus powiem tak mega (usunięte przez administratora) a wy zamiast tu wypisywać zbuntujcie się w końcu wszyscy, nie wyjedzie żaden tir przez 12godz to im da do myślenia.... pozdrawiam najmniejszego z najwiekszych P.JACKA:))

jackie
@zzzzz

To do felixa wylatywać, drzwi otwarte. Na pewno was przyjmą. Ja wam zaraz przykręce śróbke.

ss

W tym bagnie nic się nie zmieni. Cały czas tylko jak najwięcej rodzince i największym nierobom a prawdziwych pracowników olewają na maksa. Mam nadzieję, że kiedys zastrajkują Ci ludzie i sami biurowcy będą musieli robić na hali, przekonają się może, dlaczego nie powinni poniżać tak ludzi z magazynu. Pięc osób na hali może ma stały etat a reszta tyra za 7,5 zł, jeszcze tak jak napisał kolega na umowie śmieciowej - wstecz a co chwila przychodzą jakieś nieroby do biura i kokosy dostają za NIC

Lelek

Panowie spokojnie!!Na dniach nasz kochany Amplus będzie miał kontrole z PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.Może się coś zmieni(umowy podpisywane ze wsteczną datą itd)

halo

Czyli 90% osób z magazynu nie ma (osoby na zleceniu) I ta fascynująca, zachęcająca do pracy stawka. Plus oczywiście co raz większe wymagania ! Cały amplus

Snajper

Podobno nowy prezes (celowo z małej litery) zabiera premię za samo porozmawianie z nim i próbę wynegocjowania lepszych warunków? Przecież to mobbing w czystej postaci, jeżeli tak jest, to nie można mu wróżyć długiej kariery...

AMPLUS
@Snajper

Snajper, martw się swoja karierą bo ona już tuż, tuż. Wiadomo kim jesteś i nie można ci wiele wróżyć...

Snajper
@AMPLUS

Ale ja wcale nie jestem bocianem ani łosiem. Poza tym zobaczymy kto ostatni się zaśmieje.

AMPLUS

To będzie tak, z czasem najwartosciowszy pracownik odejdzie i nie będzie tego żałował. Za takie same pieniądze można łatwo znaleźć inna prace. Ktoś naprawdę odpowiedzialny za to w tej firmie musi szybko zwrócić uwagę na to właścicielowi jeśli to wszystko ma się trzymać kupy. Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego co by się stało gdyby tak pracownicy niekoniecznie doceniani cała zmiana A B C D zrobili sobie wolne w ramach sprzeciwu wobec swych wynagrodzeń.

sop

Nie ważne czy na wózku czy na sortowaniu, nie ważne czy zapierniczasz czy leżysz, normalnych pracowników w ogóle nie odróżniają od siebie. Najważniejsze jest czy masz układy czy nie, wtedy otrzymujesz umowę o pracę i większą stawkę. Możesz nic nie robić a i tak Cię nie zwolnią jeszcze poklepią po plecach, najwięcej tych nieróbów po układach w kontroli jakości pracuje, dziesięć godzin z dwunastu przesiedzą w biurze, zarobią dwa razy więcej niż Ty a jeszcze narzekać będą Etatów dla pracowników którzy nie mają układów w ostatnim czasie równe - 0

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów