Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Robert

Czy Prandocin, czy Niegardow, ta sama Firma.

Polak1Sortu

Robert , Yes,i Maja , pracujecie tam ? w Niegardowie ?

Maja

Robert nie ściemniaj

yes

Zależy jaki wózkowy...

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Polak1Sortu

Tak a słyszałem ze wózkowych brakuje , ze jest robota i fajne pieniązki mozna zarobic , (i przy tym niewiele robic ) prawda to ?

@Polak1Sortu

Wózkowy ma czasami bardziej prze..jbane,niż osoba przy stole.

HAHAHA

W Niegardow wiadome. Prace na maszynach.

Polak1Sortu

Co tam słychać ludzie w Niegardowie , działacie co ?

nick

Po to jest forum ,że można pisać o wszystkim i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię

nick

Po dzisiejszej nocce i akcji z kapustą tym bardziej szkodliwe

polo
@nick

cóż takiego wielkiego było z tą kapustą że aż trzeba na forum pisać śmieszne!

cytrusik

Najlepszy, bo wytrzymuje z gęstym? Na D zmianie powinni szkodliwe płacić jeszcze.

dffdfd

Najlepszy jakosciowiec na tesco na żmianie D

tt
@dffdfd

Chyba kpisz hehe

Ludzie podostawali umowy zlecenia do konca Maja , śmiech na sali kur..a

wir

Odpowiedz na Ja.Pewnie jesteś tym jednym z dupowłazów bo zwykły pracownik za stołu swoje żale może tylko przekazać przez kierownika zmiany,a rozmowę z dyrekcją mogą przeprowadzić kierownicy zmiany lub pracownicy biura,a ty pewnie biegasz tam żeby (usunięte przez administratora) i myślicie jak tu upierdolić z pensji jak by ustawa przewidywała że można pracownikowi nie płacić za prace to nawet by wam powieka nie drgeła czy mają za co chleb kupić.na hali jak idzie kierownictwo to nawet nie można na nich spojrzeć a ty piszesz że drzwi są szeroko otwarte chyba dla takich dupowłazów jak ty.pozdrawiam

Ob

Znam osobę która robiła 4 lata spodziewała się umowy i zwolnili ta osobe.

Ob

Znam osobę która robiła 4 lata spodziewała się umowy i zwolnili ta osobe.

ter

O jejku firma łaskę zrobiła, że dała umowy o pracę ludziom którzy robią po kilka lat, jacy oni są dobrzy :)

Dzięki

Hehe

Na zmianie A chlopaki przesiaduja w damskiej szatni... ehh trzeba zakręcić się kolo młodego brygadzisty zeby isc do biura a nie zap.. na produkcji za 7.50

wir

Witam dziwię się Właścicielom firmy że tak dają sobie oczy mydlić jakie to są oszczędności że się po pięć osób zwolni ze zmiany,to co pamiętam jakie były ambicje panów dyrektorów jak ruszy Prandocin na własne uszy słyszałem że będziemy wysyłać 4000 palet na dobę z Niegardowa i Prandocina a tu kicha ciężko było w okresie świątecznym uzbierać 2000 palet czy to wina tych ludzi przy stołach chyba nie dla mnie cały zarząd ,dyrektorzy ,kierownicy to banda nieudaczników nie umiejących poszukać rynków zbytu żeby wzmocnić finanse firmy najlepiej spacerować po magazynie i pokazywać wielką kierowniczą władze nie tędy droga nie tacy wielcy już w tej firmie nie pracują,zauważcie że był taki okres czasu że Szumacher wiemy o kogo chodzi co chwile miał chorobowe a miedzy tym okresie przebywał na urlopie i jakoś nikomu to nie przeszkadzało czyli proste rozumowanie cała kadra kierownicza może wszystko a w nagrodę 2500 kilometrów miesięcznie autami firmowymi śmigają na koszt firmy bez żadnych rozliczeń.Pan Kamil niech się zastanowi bo wszelakie typy w tej firmie pracują a nie tylko Panu Heńkowi do (usunięte przez administratora) włazi,bo ludzie mają rodziny i każdy pracuje żeby je utrzymać a nie przychodzi do pracy żeby dyrektor zabrał kasę za uczciwie przepracowane godziny, ale co może o ty wiedzieć człowiek który nic w życiu się nie dorabiał Piękny dom w miejscowości Gr..ów wybudował i wykończył teściu,posadę w Amplusie za podawanie piłki załatwił Pan Mieczysław,za włażenie do (usunięte przez administratora) Pan Heniek padarował czarną toyotę,ludzie on nigdy nie będzie za wami.Proszę nie piszcie że jak ci nie pasuje to się zwolnij ja tam już nie jestem bo tymi dupowłazami chciało mi się rzygać i to co piszę widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy.Pozdrawiam

@wir

Nie wierzę w ani jedno zdanie odnośnie wspomnianego Kamila Cz. Jakby mieszkał w szopie to byś lepiej czuł? Rozlicz najpierw siebie a potem zaglądaj komuś do kieszeni. O ile dobrze wiem, to drzwi do jego biura są ciągle otwarte i nie miałem problemu z nim porozmawiać. To samo tyczy się całej dyrekcji. Firma płaci tyle na ile ją dzisiaj stać w ramach kodeksu pracy. I tyle. Jakoś nie zauważyłeś, że sporo ludzi przeszło ostatnio na umowę o pracę. Mniej nienawiści do ludzi bo dostaniesz hemoroidów.

@ja

w piżdzie dostali , parę osób i to na parę miesięcy , straszny mi kur..a wysiłek ze strony firmy , wystarczy zwolnic nieudaczników z biura , zdobyc nowe rynki zbytu i kasa będzie a w dodatku nie wierzę w to ,że nie ma na podwyzki , po prostu żeruja na mużynach i tyle i na pisałes ,że stac w ramach kodeksu pracy , a kodeks pracy określa minimalną stawkę wynagrodzenia czyli ,że pracodawca nie może zejsc niżej ale to tez nie oznacza ,że nie może dac wiecej , jebiecie te wasze zasrane dodatki i pokazujecie tylko zarządowi ,że to wam pasuje , sami jesteście sobie winni , zwolnia nastepne osoby to się zesracie przy tych stołach

@Andrzej

Zgadzam się z Twoim zdaniem.

lelek

Ciekawe co to za nowa kombinacja?Wcześniej dawali na 3 miesiące umowę zlecenie,a teraz na 2.????

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów