Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

koza

Darek D lubi jeść kozy prosto z nasa mniam mniam

gfghjk

Premia Dla DARKA !!!

brokol

zmiana d przetrwa do póki . Dariusz D, tam istnieje .Wielkie brawa dla Darka Amplus cie kocha,,,

Pracownicy traktowani gorzej niż zesłańcy na Syberie (np. śniadania na rozkaz). Kompetencje kierownika zmiany pozostawiają wiele do życzenia. Podejrzewam ze miał być problem w zarządzaniu kolegami z przysłowiowej ławeczki.

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
realista

Wystarczy wejść na opinie o tej magicznej firmie na tym samym forum. Dla tych co tak już lecą do tripoland. Tam istny raj i ziemia obiecana..................

@realista

Na forum można wypisywać pierdoły,a odnośnie TRI(POLAND)jak w każdej firmie są plusy i minusy.Ogólnie spoko Firma i wiem coś o niej,bo tam pracowałem.

TRI(POLAND)

rekrutacja.wolbrom@tri.pl

marco

Zmiana D jest już tak wykruszona,że masakra , ludzie odchodzą A jeden stół jest już wolny bo dwie osoby chodzą w kratkę a trzecia nie pokazuje się już siodmy dzień , ludzie mają dość A w dodatku ciągle kogoś wołają do kartonów lub do obrotowki, ktoś puścił fame ,ze od czerwca mają być umowy i wydajność liczona osobno na każdy stół, pożyjemy i zobaczymy, bo ja w to nie wierze

Robert

No nareszcie!!!Ludzie zaczynają sami odchodzić.Mają dość głodowej stawki(7.50 na godz. na umowie zleceniu)W TRI Poland w Wolbromiu na dzień dodry 1850zł,premie,bony świąteczne(300-400zł)

kalafior

Wiemy a nic nie robią tylko straszą e-mail

dsada

Wiecie, że ten dział jakości ma średnio 500 zł w górę wyższe podstawy niż wy wszyscy :D ?

Aaa

Operator się wypodwiada co ma klapki na oczach i nie widzi co się wyprawia.

operator

"Nierub". To ty jesteś. Bo za młodu nic nie robiłeś w szkole się nie uczyles -nierób pisze się przez o z kreską

Pomidor

A kogo masz na myśli z jakościowców (taką jedną osobe......)

Kalafior

Zarobili by porządek z jakościowcami, szczególnie taką jedną. ..

Hohol

Ten magazynier to kawał medy . Na swojej zmianie kitral dobry towar po to żeby potem go wydać na zieleniak a rano go kupić. Biznesman. Teraz gra pozory ale kiedyś prawda wyjdzie jak parę osób puści farbę.

trtytr

A kim jest Flakon?

Na gorsze.

Polak1Sortu

Z tymi ciągnikami to ktoś cos mówił , ale jest to Tajemnica poliszynela w Amlusie , o jakiego magazyniera chodzi , podaj inicjały

holsing

Jest jeden taki magazynier na zmianie B który lubi donosić na wszystkich do wyższej władzy w Niegardowie

Polak1Sortu

Kim jest gęsty , i czemu jest nim ?

ROBO
@Polak1Sortu

Pytasz kto to jest gęsty,to bliski kolega dyrechtora młynowego,teraz powiedz kim jest turecki który zmienił sewis na bardziej przychylny jego kieszeni i oczywiscie jego najlepszy kolega kozioł też tam naprawia swoje złomy za które płaci firma obaj panowie są jak bracia może nie z jednego ojca a doją firmę aż miło.Coś w tym musi być skoro powiedział że kozioł ma mieć najdłuzsze trasy kazdego dnia a ciagniki bierze na siebie w sensie naprawy lub w przypadku awarii.

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów