Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Maciek

Tak to jest jeśli dostaje się awans po znajomościach to jest nowy ewenement tzw. chłopo-kierownicy którzy przyjmują zaraz swoje panienki znajome konkubiny i inny element nie mający zielonego pojęcia co się do nich mówi słychać tylko:tak sefie , zrobi sie sefie tak zaklinają swoją pozycję a tępota niektórych to szczyty zwykłej debilnosci.Ogólnie NEPOTYZM,KOLESISTWO,KORUPCJA,szkoda tylko że sefy podupadły na zdrowiu i nie patrzą co się dzieje, no w końcu wszyscy jesteśmy śmiertelni.Tylko związki zawodowe mogą poprawić sytuację tak że nie biadolić tylko do roboty.

LELEK

Ścieżka awansu w,,firmie Amplus"-znajomości,wazeliniarstwo,rodzinne protekcje,podpier...UWAGA NA KAŚKĘ ZE ZMIANY ,,A"z cytrusów.

Lelek

Człowiek upomina się o swoje, to zaraz go zastraszaja że do zwolnienia.Jacus chce zwolnić całą brygade że zmiany A.Powód -za dużo się upominaja o swoje.

rwqd

a kto jaki regulamin podpisywał jak 90% osób pracuje na zleceniu i nie podpisuje żadnych regulaminów

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
rwqd

Właśnie, może trzeba gdzieś zgłosić, że ochrona bezpodstawnie bez jakichkolwiek uprawnień sprawdza pracowników na wejściu ? Przecież to łamanie prawa

gucio

A co myślicie o ochronię bo ja myślę że to lenię i nie mają prawa nas kontrolować alkomatem czy każdy ma podejrzany że jest pod wpływem zacznijmy odmawiać bo takie mamy prawo i tak nam nic nie zrobią prawo jest po naszej stronię

maars7
@gucio

Podpisałeś regulamin pracy? Tam stoi jak byk ,że ma prawo. A ty masz prawo odmówić ale konsekwencją jest wezwanie policji. Chyba lepiej żeby nawalony wózkowy nie rozjechał Ciebie na zmianie lub spadł Ci arbuz na głowę rzucony przez wesołego koleżkę.Po to jest ochrona i nie narzekaj. Wielkie mi halo z dmuchanka robisz.

dasd
@maars7

Chłopie prawo to ma Cię przedmuchać ktoś kto ma uprawnienia i to jest fakt ale nie jakiś ochroniarz z Jususu :o

gucio
@dasd

uprawnienia to ma policja i nikt więcej może pora pokazać im gdzie jest ich miejsce

@maars7

Jeśli chodzi o kontrole alkomatem. To nie jest badanie stanu trzeźwości w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. To zwykła kontrola mająca na celu niedopuszczenie do pracy osób nietrzeźwych. Jest to rzeczą uciążliwą dla pracowników ale jeśli pracownik ochrony nie ma innych wytycznych od Klienta i nie ma wiedzy o tym, który z pracowników jest wózkowym a który nie to kontrolę realizuje się wyrywkowo lub przy pomocy alkomatu. Jest to oczywiście rozwiązanie najprostsze i niedoskonałe, które można faktycznie zaskarżyć ale tylko z kodeksu cywilnego więc skarżący musi sam złożyć wniosek o ściganie i chodzić do sądu na sprawy. Pracodawca natomiast może się wytłumaczyć chęcią zapewnienia bezpieczeństwa. Co dotyczy pracowników ochrony - zasada jest jedna "nie można chronić kogoś wbrew jego woli". Zatem ochrona realizuje zadania postawione przez klienta w specyfikacji obiektu.

@dasd

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 6 maja 1983 r. w sprawie warunków i sposobu dokonywania badań na zawartość alkoholu w organizmie § 4.2. Badanie może przeprowadzać organ, o którym mowa w § 3 ust. 1, zakłady społeczne służby zdrowia oraz osoby upoważnione przez kierownika zakładu pracy. Zatem jeśli zarząd wskazuje ochronę zakładu jako osoby do kontroli alkomatem to jest to zgodne z prawem. Takie posunięcie eliminuje niesnaski między pracownikiem a np. brygadzistą - bo tak po prawdzie to takie kontrole powinien robić brygadzista czy kierownik ale firmy lubią wysługiwać się ochroną i w umowie o świadczenie usługi wpisują zadania kontroli alkomatem.

@Konsultant

W wypowiedzi o kontroli alkomatem kontrola losowa lub za pomocą losomatu (jako wskazującego losowo osoby do kontroli) a nie alkomatu przepraszam za pomyłkę

Frr

Zrób sobie badania bo bredzisz. Pewnie jesteś jednym z tych tępych na stanowisku. Poczytaj ,zapytaj a nie pierd.l.A pan N..AK to lepiej żeby poddał się dekapitacji bo z pustego to i Salomon nie należę.

LELEK

Witam.Ta Firma mnie zadziwia.Ludzie mający uprawnienia na wózki widłowe tyrają przy stołach,a na wózkach jeżdżą ludzie bez uprawnień i przeszkolenia.A może tak kontrola z Urzędu Dozoru Technicznego?Trzeba coś pomyśleć w tym temacie.

LELEK

Panie N.Poco pan wydaje zakazy,nakazy,jak i tak na wózkach jeżdżą ludzie bez uprawnień.Ukraińcy robią co chcą.Na hali powinien stać dystrybutor z wodą do picia.

Ąę

Brne

a

Firma.Przydział szafki na ubrania graniczy z cudem,brak dystrybutorów z wodą na halach,niektórzy wózkowi zapier... po halach bez uprawnień(ci co mają zapier...przy stołach)pracownicy traktowani przez przełożonych jako zło konieczne,jeden drugiego podpier... itd.itp.ODRADZAM KAŻDEMU TĄ FIRMĘ

hahaha chyba sam bankrutujesz. mi zapłacił wcześniej. i wogóle to ostatnio lepiej jest . na magazynie też mówią że nawet więcej zarabiają jak byłem. sprawdż. zanim napiszesz bo po co ludzi straszysz !!!

- - - - - - - - - - - - - - prrrr

Firma pomału bankrutuje nie wykonuje przelewów kontrahentom. Dno!!!! aż wstyd!!!! Jak mam dalej wykonywać dalej transport.

magister
@- - - - - - - - - - - - - - prrrr

To transportuj coś innego...

maars7
@- - - - - - - - - - - - - - prrrr

Jak masz Gienek problem, że nie płacisz ZUS swoim kierowcom to nie oskarżaj o to Amplusa. Nie kąsa się ręki z której jesz od 10 lat. Skończyło się sobiepaństwo i dyktat Panów wielkich lokalnych przewoźników, którzy za free parkowali pod firmą i szczuli naszych kierowców.

abc

UWAGA! Amplus nie płaci zobowiązań w terminie kolos na glinianych nogach

majonez

Na karpackiego owszem:) i to z alkomatem

agata

chyba trzeba nasłać PIP

A

Wprost. Karpackiego.

A

Chyba w tym poście chodzi o Karpackiego hihi

LELEK

Szykuje się ponowna kontrola z PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.Kontrola będzie związana z pracownikami produkcji(POLAKAMI)

operator

Wystarczy chcieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów