Opinie o BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. w Pniewy

Korky

Koledzy zastanawiam się nad zatrudnieniem w boekestijn i zastanawiam się czy warto. Mam kilka lat doświadczenia na różnych naczepach. Na jaką kasę mogę liczyć na start i jak dokładnie wyglądają systemy pracy(ile dni całych w domu) .z góry dzięki za odpowiedź

Spedytor.

Zgadza się firma VTS Lozienica jest jedną z lepszych w Polsce zarobki nawet do 14800 złotych miesiecznie

Kierowca

Witam i zapraszam do firmy VTS Lozienica ulica Prosta 24......... Firma Holenderska ...... Podstawa plus nadgodziny i 80 euro . Widzimy leki praca poukładana , kierowcę traktują jak człowieka...Pozdrawiam

kierowca

instrukcja stanowiskowa? Kolego co ty bredzisz ktos ma ci tlumaczyc jak naczepe zapiac?? dyspozytorzy, bazy troche popłynąeś z ta laurka… Co do GTV to niestety prawda

Krisenel

opinia realna bez opluwania i bez lizania (usunięte przez administratora), plusy w tej firmie sa takie jak napisales chociaz z dyspo to roznie bywalo za krotko pracujesz , nie zawsze jest latwo jeszcze sie nie raz spocisz

@kierowca

laurka? która konkretnie część według Ciebie nią jest i dlaczego? wskazujesz na dyspo, tylko o to chodzi? a jakieś konkrety odnośnie doświadczeń, że faktycznie tak miałoby być?

Czy kandydat na stanowisko Fleet Administation Specialist w firmie BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
Kolega

Małe sprostowanie błąd w pisowni 1750e za 2/2

davidDE
@Kolega

to mało 1750Eur, w 2017 na lotniczych koło Amsterdamu miałem wszystko za godzinę, 4200 4300 na koniec miesiąca. Ale pogoń i kierunek Anglia lotniska. Polaków oni w bambusa robią po praw nie znjaą, podpisują śmieszne umowy. Mają wschód, Powinna być gfranica, mur, od razu byliby kierowcy po 5000-6000Eur i płaciliby. Daltego te molochy się tak bogacą, i budują filie w Poslce, Poalk zawsze sie tanio sprzeda, tylko mów naokoło, że w Polsce tanio i źle. Mó zawsze że jest super tylko ukrainców i innych zatrudniają za połowej naszej stawki. Nigdy nie mów, ze jest źle.

Właściciel psa

Hej. Czy w tej firmie jest możliwość zabierania ze sobą psa w trase? Oczywiście takiego z kompletem badań i paszportem?

@Właściciel psa

Dobre pytanie, teraz to się zastanawiam czy ludzie brali ze sobą osobę towarzyszącą... A kabiny mają teraz jakieś odnowione czy daliby z gorszym fotelem w razie czego jeśli o czworonoga chodzi?

rekrutrka

Czesc, czy mógłby ktoś napisać jak się pracuje w HR u Was? Czy macie osobnych rekruterów do IT a osobnych na kierowców. Jakie są benefity? Jak atmosfera w samej firmie i w dziale HR? Dzięki z góry za odpowiedź :)

Byly
@rekrutrka

(usunięte przez administratora) możesz się kawy napić w czasie przerwy

Agnieszka
@Byly

To chyba dobrze, że można napić się kawy w trakcie przerwy co? Ale pytanie było bardziej rozwinięte i dotyczyło rekrutacji. Coś wiesz na ten temat?

RafiRAFDyspo

Niestety nie mogę polecić , po ponad 1,5 roku pracy powiedziałem Pas! Jako Dyspo możesz pracować w dwóch systemach 8:00-17:30 + piątek wymagane do 18:30 lub zmianówka 6:00 - 14:00 14:00 -22:00. W obu przypadkach w domu jesteś tylko gościem. Dodatkowo przy systemie zmianowym od 6 do 8 lub od 18 do 22 zajmujesz sie autami dyspo którzy wyszli do domu. Czyli masz na głowie 130-160 aut w całej Europie po różnymi spedycjami. Standard to około 20 aut po 4 miesiącach pracy. Kierowcy w dużej mierze z dalekiego wschodu i z Mołdawii, Polacy to jakieś 10%. Znajomość Rosyjskiego to Mus! ale nie zawsze pomaga. Wynagrodzenie 4000netto podstawy, jak masz doświadczenie jak nie to 3500. Także cieniutko. Podwyżka raz do roku ale raczej symboliczna 300-500zł Brutto... Budynek piękny nowy, super komfortowy, boisko do piłki do squasha ale nie licz że będziesz mieć czas korzystać. Dojazd autobusem podstawianym na rondo Rataje lub na własną rękę jesli pracujesz w systemie zmianowym.

Olga
@RafiRAFDyspo

Bardzo dużo szczegółów podałeś, za Ci dzięki. A są jakieś benefity? Bo za squasha podziękuję...

RAF
@Olga

150zł w punktach na platformie my benefit i ubezpieczenie w PZU

Polak
@RafiRAFDyspo

W Holandii dyspozytor zarabia też 3500 ale Euro, Polacy są gorzej niż (usunięte przez administratora)

Polak
@RafiRAFDyspo

Holenderscy przedsiębiorcy od lat wykorzystują polskich pracowników zarówno za pośrednictwem pseudo agencji pracy na umowach tzw. 0godzinowych ciezkiej pracy fizycznej, gettach w wynajętych domach gdzie gnieździ się 8 osób a każdy płaci 300 euro za łóżko miesięcznie a do tego w Polsce otwierając tu swoje oddziały aby za 1/4 holenderskiej stawki biały (usunięte przez administratora) wyrobnik polski jeszcze był wdzięczny Panu że może zarobić najniższą krajową. Brawo polityka EU brawo . Niech szefowie boekestijn zapłacą tyle co i siebie za godzinę pracy to może wtedy szacuneczek wróci.

kierowca.

im dalej tym gorzej. pracowałem ponad 2 lata, ale już nie mogę. pójdę do innej firmy, w której stosunek będzie jak do osoby.

Lalka

Tutaj dodzwonić się dyspozytora graniczy z cudem a w nocy masakra Dodzwonić się do biura nieważne czy do P Wiesławy czy do P Zanety cxy do kadr to jest dopiero wyczyn

Robert

Praca w Boekestijn nie należy do najłatwiejszych, ale dobrze się w niej zarabia. Auta są super bo większość jet stosunkowo nowa. Fajne są mercedesy. Mają ekrany zamiast luster :) Fajne pieniądze i wiadomo, że ktoś zawsze pomoże. Polecam.

Kierowca
@Robert

Na 100% jesteś kolesiem z biura bo jak narazie nie spotkałem kierowcy który twierdzi że te "lusterka" w Mercedesie są fajne...

@Kierowca

A może wypowiesz się o pracy jako kierowca w takim razie? :D Mąż chce aplikować, warto? :) Chyba wyżej pisałeś, że płaca na czas. Jakieś inne plusy? :)

rykał
@Kierowca

Masz rację

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Dyspozytor?

Dyspooftheweek

Tylko po dłuuuuuuuuższym okresie pracy lub pojedyńcze dni za zgodą team leadera. No chyba że masz covida to pracuj z domu:D

@Dyspooftheweek

A czemu tylko pojedyncze dni?

papibus

Może być. Spoko flota. Wypłata na czas. Tacho jest git. Spoko

@papibus

No to jak wszystko w porządku i atmosfera to super. No bo ona jest mega ważna. A zarobki ile wynoszą?

Harry

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaproponowano mi...najniższą krajową. Wiem , że dopiero co wybudowaliscie nowy budynek i czekacie na boisko do squasha, no ale w dzisiejszych czasach proponowanie takiej stawki jest trochę śmieszne.

Gabi
@Harry

Jakie stanowisko?

Dima

Companie serioasa, lucru foarte diverspe orice plac, frigo, prelata finisind cu containere si agabarit, salariu la timp masini mari si noi. dispecerat adecvat. Stiu colegi care lucreaza si peste 10 ani in companie. Personal perfectez actele la moment si plec la munca. Recomand.

Driver ewals
@Dima

Pan nię rozumie, co mówi.

Mikhail

Ok

Pieter

Nie traktują dobrze kierowców. Wynagrodzenie jest terminowe, ale nie wszystkie. W pierwszym kadencja wszystko dobrze, nowy samochód i niezła pensja.  Druga kadencja, samochód ponad 4 lat, zły dyspozytor. Driver maneger nie odbiera telefonu. 35% floty starego Iveco, Man.

Agnieszka
@Pieter

Nie ma możliwości żeby zmienili Ci ten samochód i inne rzeczy, które Ci nie pasują?

Pieter
@Agnieszka

Nikt mnie nie słuchał! W ostatnich latach podejście do kierowców w tej firmie pogorszyło się.

Andrii
@Agnieszka

Tak

@Pieter

Samochód ma ponad 4 lata? To przecież chyba nie tak dużo? Jaki przebieg jest?

Kolega

Czytam i czytam te posty i się zastanawiam piszecie ze taka fajna kasa itp itd a oni w ogłoszeniu proponują 1750e za 3/1 gdzie Niemiec daje minimum tyle na 2/1 i uważacie ze to dobra kasa kpina jakaś niech właściciele sami za tyle jeżdżą he

Игорь

Отличная работа

kierowca

Spoko. Płacą na czas

Zostaw merytoryczną opinię o BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. - Pniewy

• Jak się pracuje w BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 17 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.