BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.

Doświadczony

Wiszę że opinie tylko kierowców, którzy często nie mając nawet średniego wykształcenia, nie inwestując w jakiekolwiek umiejętności, rozwój osobisty, bez znajomości języka obcego chcą zarabiać 7000 - 9000 zł siedząc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w aucie i ładując się i rozładowując średnio raz dziennie, myśląc ewentualnie tylko o tym żeby przypilnować wózkowego żeby dobrze załadował auto i gdzie mają zapiąć pasy, które zawsze są problemem bo przecież "jak mam to zabezpieczyć" i zawsze są na nie. Sorry ale trzeba było myśleć do przodu i się uczyć a nie teraz wielce narzekają wieczorami na parkingach podczas libacji alkoholowych jak to im jest źle... Zawsze możecie zmienić pracę i pracować od poniedziałku do piątku 8h i zarabiać po 2000 zł tyle ile płacą ludziom może ze średnim, ale bez żadnych dodatkowych umiejętności. Ok rozumiem wykształcenie to nie wszystko, ale te rzeczy rządzą na rynku pracy i oczywiście najważniejsza jest praktyka, ale nie narzekajcie. Dobra Kasa = wykształcenie,znajomość języków, umiejętności LUB Dobra Kasa=dużo pracujących godzin, mało czasu wolnego i krótkie pobyty w domu.

wiesia

firma nie dla polaka.Duże gnojenie .Spedycja bardzo cieniutka. chłopcy nie mają pojęcia o pracy. ,dużo przepinek.

Adam

A piszą, że jazda po całej EUROPIE , Rosja , Bałkany itp oraz MAROKO? To gdzie tak naprawdę się jeździ i jak wygląda płaca?

antek

Panowie i może Panie ... Praca w Boekestijn nie jest zła ale ma takie mankamenty jak ; Zniszczone kabiny , mocno są zaniedbane w środku (czasami grzyb w lodówce , śmierdzi jakoś dziwnie z łóżek) Tacho często przeciągane nie mocno ale jest to częsty przypadek Brak asekuracji biura podczas przewozenia High Value Praca jest ; Zachód BDF Amazon Kontenery po Polsce Spedycja jest beznadziejna chociaż są osoby naprawdę w porzadku , jeżeli ktoś chce w miarę zarobić ale być poniżanym to śmiało składać papiery .

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.