Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Poznań

Jakie są mocne strony pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Chyba nie ma żadnych

Z.

A jak się pracuje w dziale reklamacji?

@Z.

Nie polecam. Praca wysiłkowa ponad ludzkie siły, atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Najlepsza Pani kierownik działu reklamacji, która za wszelką cenę stara się odbudować dział . Reszta zespołu buduję atmosferę mobbingu i ciągłych uwag cokolwiek by się nie nie zrobiło. Zarobki beznadziejne wypłata to jakaś jałmużna. Jednym słowem odradzam

Natalia

Praca w Poznaniu to tragedia na notkach rozkładają towar kierowca za pieniądze druga wypłata a potem ze opóźnienia psełdo kierowniczka niemające pojęcia o niczym ciągle zmienia ustalenia byle aptece dogodzić nie liczy się pracownik kierowcy jeżdżą po 12 godz.nikt się z nimi nie liczy,a Wielka kierowniczka magazynu zajmuje się wszystkim innym nie praca o której nie ma pojęcia i próbuje zwalniać wszystkich którzy nie skaczą wokół nie

@Natalia

trzeba pamietać, że PGF jest DLA KLIENTA. to prawda ze zmieniaja się ciagle ustalenia dogodne dla aptek. przez co nie ma tam zadnych trzymajacych się zasad i PGF sam z siebie robi de***ila.

Odradzam prace w dziale reklamacji. Dużo osób się zwalnia z PGF. Nie traktują poważnie pracownika, nie maja do niego szacunku. Nie licz na to , że zostaniesz przeszkolony/a. Posadzą Cię przed komputerem albo innym stanowisku i radź sobie sam/a. Każda sobota obowiązkowa. Więc nie licz na życie prywatne w soboty. Niektóre decyzje w firmie są tak absurdalne, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Dużo by opowiadać o pracy w PGF. Generalnie NIE POLECAM.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
xyz

Witam mam pytanie czy ktoś orientuję jak wygląda praca na magazynie w Warszawie na Białołęce? jakie są warunki i wynagrodzenie przy komplementacji zamówień po ile h się pracuję itd? z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Magazynier

Cefarm moim życiem ! Drama , drama !!!! Nie polecam , omijajcie tą firmę (usunięte przez administratora)... szerokim łuuukiem!!!!!!

Obecnypracownik

Witam, ta praca to katorga, ludzie siedzą, bo jest stałe wynagrodzenie i "wypłaty na czas" no i do emki blisko. Młodzi długo nie pracują, oczy sie otwierają po pierwszym miesiącu. Ukraina jest z dwóch firm, jedna niby legalna, druga trzyma pracowników w mieszkaniach bez łóżka (czekają w kolejce na korytarzu) za 100zl. Oczywiście firma chyba nie sprawdza kogo tu przysyłają, są to ukraińcy BEZ POZWOLENIA na pracę, wjechali do Polski na 3 miesiące "na zakupy", bo na tyle mogą. Żenada. Kierownik magazynu łysy bez kulturu i szacunku, ruda to samo. Kierownictwo drigiej zmiany bardziej ludzcy, nie przejmują sie pracą i troche u nich lepiej to wygląda. Można by tak pisać bez konca.. pozdrawiam.

aniołek
@Obecnypracownik

Praca na żadnym magazynie nie jest łatwa. Rzeczywiście nikt nie siedzi bo nie ma na to czasu. Dla osób zaangażowanych, lubiących poznawać nowych ludzi, lubiących wyzwania myślę że jest to dobre miejsce aby rozpocząć swoją przygodę z pracą. To ludzie tworzą atmosferę w pracy. Szkoda że nie maja odwagi aby coś w swoim życiu zmienić

@aniołek

Dla osob zaangażowanych - czyli osoby które nie mają prywatnego życia a jedyną rozrywką jest praca. Dla osób lubiących poznawać nowych ludzi - faktycznie, poznać można takie (usunięte przez administratora) i prostactwo od kierowników i częściowo pracowników, świetny argument, pokazcie mi 10 osob z magazynu które nie mówią tylko o pracy i nie narzekają - bedzie ciężko. Fakt, mozna poznać tez co u kogo sie dzieje w domu i jak spędził dzien wolny, nudna paplanina o tym co ktos zeżarł, napił się i zasnął. Dla osob lubiących wyzwania - no wiadomo, być traktowany jak pionek na szachownicy to nie lada wyzwanie. Tak jak pisałem wyżej. (usunięte przez administratora) brak kultury i nawet kierownictwo powstrzymać sie od głupich komentarzy nie potrafi. Wyzwaniem można też nazwać wychodzenie z pracy z popołudniowe zmiany (16-0:00 w teorii) o 1, 2, a nawet i 4. Wyspać się, zrobić zakupy, ugotować - to jest prawdziwe wyzwanie! I w jednym sie zgodzę, dobra firma na start jesli ktoś MUSI cos przez miesiąc zrobic ze sobą, mozna w miesiąc dowiedzieć się jak firma NIE POWINNA byc zarządzana.

Lalunia
@aniołek

Ha ha ten komentarz mnie rozwala...praca na start !!!!???? A później głowa zrypana po traumie jaką jest ta praca. Zatrudniają więcej Ukraińców, bo już nikt tam nie chce przyjść i jeszcze pieniądze zabierają , które się należą tłumacząc że firmy nie stać a ludzie , prawie sama patologia i margines rządna kasy za nic nierobienie a później co się dziwić , że 12 h się siedzi codziennie, w sumie jakie zarządzanie taka firma, reasumując kto mądrzejszy ten ucieka po miesiącu i znajduje lepszą pracę o wiele lepszą

pracujący w obozie

Ta firma to wielkie dno!!!! (usunięte przez administratora) , do którego nikt nie chce przyjść , więc zatrudniają Ukraińców co pracują od pon do ndz po 12h i traktowani są jak śmieci , zresztą Polacy też ...zostają ci, co są leniwi i mają telefon przywiązany do ręki lub stare próchna co zajmują się życiem innych w dodatku podkablują Cię do kierownictwa lub dyrekcji.... a dyrektorka -Boże gdzie ty masz oczy ? Porażka !!!! Krzyczy na ludzi i myśli że jest ważna a tak naprawdę ch... wie i zajmuje się błahymi sprawami zamiast magazynem , zero pojęcia o zarządzaniu , brak jakiejkolwiek poprawy po kontroli GIF-u który okazała się porażką dla firmy i brak kompetentnych ludzi tzw kierowników zmianowych , jeżeli CHCESZ być nadal zdrowy psychicznie to z dala od tej FIRMY

Oczadziali-pojebańcy
@pracujący w obozie

tam pracują

Pracujący
@pracujący w obozie

Święte słowa !

Mira

Już nie narzekajcie tak na pracę. Tak się wszyscy nauczyli, weźcie się za pracę bo chętnych jest tu dużo

Vault Dweller
@Mira

Multum. Na wschodniej granicy ustawiają się kolejki!

Pracująca
@Mira

taka kolejka chętnych , że ciągle ludzi brak albo rezygnują po 2 dniach , kiedy trzeba iść na popo a raczej na popo-nockę przez 6 dni

Stefan
@Pracująca

Piszesz, że brakuje ludzi chętnych do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna. Co według Ciebie jest tego powodem? Atmosfera, czy wynagrodzenie? Jak myślisz, co można by zrobić, żeby tę sytuację poprawić? Napisz kilka słów o długości i rodzaju umów, jakie pracodawca podpisuje z nowymi pracownikami. Na stronie firmy http://www.pgf.com.pl/kariera.html nie ma obecnie żadnych ofert pracy. Jeśli się pojawią napiszcie o tym.

Vault Dweller
@Stefan

Na stronie firmy nie pojawiają się i nie pojawią się żadne ogłoszenia, ponieważ strona firmowa nie posiada kontentu, który mógłby zainteresować kogokolwiek - firma prowadzi stronę, bo tak "wypada". Chętni do pracy w PGFie są z polecenia (jeżeli kogoś bardzo nie lubisz) lub ewentualnie zgłaszają się z znanych serwisów z ogłoszeniami, bo ogłoszenia są wystawiane regularnie (doprawdy zaskakujące). Nowi pracownicy dostają umowy na okres próbny (1-3 miesiące) a następnie na 2 lata lub bezterminowo, w zależności od fanaberii dyrektorstwa. Do niedawna przy przedłużaniu umów, brane były jeszcze takie aspekty jak umiejętności czy kwalifikacje, teraz w cenie jest ślepe posłuszeństwo, donosicielstwo, wazeliniarstwo (proszę sobie wybrać 2 w dowolnej konfiguracji). Tej firmy nie da się poprawić, od ponad 20 lat funkcjonuje tak samo, z regularnie gorszymi lub "nieco mniej gorszymi "okresami (najczęściej 1-2 letnimi), co zbiega się w czasie z zmianami zarządu, dyrektorstwa, etc. Teraz jest w dole i to w głębokim, dlatego serdecznie polecam się trzymać na ten moment z daleka.

Zeta
@Vault Dweller

Szczera prawda. (usunięte przez administratora)dobra dla kogoś kto nie ma żadnych ambicji.

Stach

Witam, chce się z wami podzielić moja opinia. Pracuje tam 2 tygodnie, praca wydaje się spoko i ludzie też ale co do zarobków to dużo do życzenia. Na początku nie powiedziano mi ze pierwszy miesiąc bez premi, dopiero po podpisaniu umowy,nie wypłacają nadgodzin tylko dają dzień wolny a co najlepsze ze na mikołajki przyszła dyrektorka pogratulować ze w ostatni piątek był rekordowy obrót 2,9 mln były oklaski po czym chyba w nagrodę dostaliśmy po czekoladowym Mikołaju za 80gr a na święta dają od 300 do 70 zł brutto normalnie śmiech na sali. Mi obiecali z premia 2300 na rękę jak tyle nie będzie to idę w ch.j i jeszcze wygarne kierownikowi

psikus

Witam, w ramach podziękowania za nadgodziny (12h zamiast 8) dostaliśmy po cukierku. bardzo dziekujemy za odwagę, bo ja bym sie wstydził.

ABC
@psikus

To jesteś szczęściarz, bo nie wszyscy dostali cukierka.

@Magnes, pracowałeś w tej firmie. Piszesz, że wynagrodzenie było w porządku. Na premie też mogłeś liczyć. Czy inne dodatki do pensji obowiązywały pracowników? Mam na myśli pakiet socjalny. Z atmosfery w pracy byłeś zadowolony i miałeś koleżeńskie relacje z pracownikami. Według Ciebie dużo się tu nauczyłeś. Czy firma inwestuje w pracownika w jego rozwój i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym pracy?

Obecnypracownik

Kazdy może mieć dobre wspomnienia, bo po czasie tylko takie zostają, a "ciemnej strony" juz nikt nie pamięta. Szacunek za tak długie i rozbudowane zdanie bez przecinków i kropek, ledwo sie to czyta. Powodzenia w nowej firmie.

Cudowny człowiek

Aaafuj

@Miłka, piszesz, że przyjmują osoby bez doświadczenia. Czy absolwenci po szkole tez mogą liczyć na zatrudnienie? Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia? Jak wygląda sprawa z przyjęciami osób uczących się na przykład studentów na płatny staż? Czy firma oferuje taka możliwość?

@Karolina

Wszyscy mogą liczyć na zatrudnienie, Szanowna Pani Dyrektor. W jakim celu Pani pyta, skoro to Pani ustala zasady a poza tym wie dobrze jak jest. Przez ostatnie pół roku ilu przyszło Polaków do pracy? 2? 3? A ilu w tym czasie odeszlo? Prosze pora nie zadawać pytań, a zacząć odpowiadać innym?

Miłka
@Karolina

Na staż przyjmują, ale czy płatny to tego nie wiem, może im trochę płacą, ale to tylko w wakacje na 2-3 miesiące.

@Flacha, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy. @Martyna, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz na forum jak Ci poszło i czy się dostałaś? Twoja opinia będzie ważna dla osób poszukujących pracy.

Magdalena
@Karolina

A czy do tej firmy można się nie dostać? Niech Pani nie żartuje. Bądźmy poważni.

Miłka
@Karolina

Przyjmują wszystkich jak leci, nawet bez doświadczenia. Przyuczą i do roboty , a luksusów nie proponują

Martyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

magazynier

od września nowe zasady płacy 2500 brutto na start + premia akordowa tzn. 1750 na ręke a o premii możecie zapomnieć- nie do osiągnięcia kierownictwo to samo - bez zmian nie polecam

Flacha
@magazynier

co ty pierd>>>?? jak nie do osiągnięcia, ja na ekspedycji robię kokosy

Flacha
@Flacha

hahahahahahaha

@Piotr W., napisałeś, że w tym momencie nie polecasz zatrudnienia w Polska Grupa Farmaceutyczna. Czy to oznacza, że Twoim zdaniem nastąpi w tej firmie korzystniejszy czas, który sprawi, że będzie warto rozpocząć współpracę z nią? Wypowiedziałbyś się w tej kwestii?

Piotr W.

Potwierdzam poniższe informacje. Biedna kierowniczka daje z siebie wszystko żyjąc w nieświadomości, niestety zarząd wie że to "tępa dzida" i szuka poprzez headhunterów nowego szefa hurtowni. Sytuacja firmy bardzo niepewna. Do września GIF może zamknąć poznański oddział. Natomiast są plany powiększenia i modernizacji oddziału we Wrocławiu, który docelowo przejmie rynek poznański. Na razie braki personalne uzupełniono ukraińcami z dwóch firm pośredniaków. Dlatego na razie nie warto pchać się do tej firmy.

@poinformowana, z jakiego źródła zostałaś poinformowana o tym, co dzieje się w Polska Grupa Farmaceutyczna? Na forum powinny znaleźć się tylko potwierdzone i merytoryczne opinie o zatrudnieniu w tej firmie.

poinformowana

pracuję tam pani Karolino

poinformowana
@Karolina

co bardziej rozgarnięci rozglądają się za nową pracą - ja też

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.