Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Poznań

poinformowana

Miesiąc temu była poważna wpadka na kontroli farmaceutycznej z GIFu, jest możliwość że do końca roku firmę zamkną. Na razie poleciał dyrektor-prezes, stara kadrowa, kierownik farm. i dyrektor informatyków, chwilowo szefem jest dawna kierowniczka ekspedycji, padł blady strach i wszyscy trzęsą się o przyszłość. podobno "jakiś" haker rozsypał system i do dzisiaj informatycy walczą, zatrudnili dodatkową firmę ochroniarską a budynek otoczony wozami patrolowymi. Sytuacja dynamiczna i rozwojowa.

Ewelina

Myślę, że jednak dobrze się tu pracuje . Tak rzadko piszecie !!

mokka

no widzisz, a jedak sama piszesz że są pracownicy z bardzo długim stażem - moim zdaniem to bardzo dobrze o jakości pracodawcy - skoro aż tyle tam siedzą to znaczy że im się jednak podoba i mają korzystne warunki zatrudnienie, inaczej by dawno zwiali

Malutka
@mokka

Witam! Oczywiście napisałam że są ludzie z długim stażem ale to nie znaczy że są tam korzystne warunki pracy. Poza tym takich osób jest kilka( i wiadomym że nie będą stamtąd uciekać mając rok 2 lata bądz nawet pół roku do emerytury) a reszta to młodzi ludzie którzy pracując tam tak jak pracują to za kilka lat będą inwalidami. Każdy ma prawo napisać swoje zdanie. Ci którzy będą chcieli się tam zatrudnić i tak to zrobią więc najlepiej jak sami się przekonają (tak jak ja pracując się tam) P.S Forum jest po to by dyskutować i wyrażać własne zdanie. Pozdrawiam

Malutka

Witam! Również tak jak moi poprzednicy odradzam tą firmę!!! Czytałam opinie z 2009/2010 roku i raczej niewiele się zmieniło w tej firmie. Kierownicy nadal Ci sami. Bardzo wymagający. Ranna zmiana wychodzi jeszcze normalnie do domu czyli o 15.00 natomiast na popołudniówkach zapieprz taki że szok i oczywiście praca po godzinach!! Koszmar!! Mało tego czułam się tam jakbym pracowała na akrod a o tym przy podpisywaniu umowy nie było mowy!!! Odradzam wszystkim którzy chcieliby się tam zatrudnić i pozdrawiam wszystkich co tam pracowali i podziwiam niektórych za długi staż pracy i wytrwałość.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Abdneu

Hahahaha 3.5 tyś na dwa miesiące a nawet nie ,jak tu kierownik ma ledwo dwójkę, :) wiem bo byłem śmieszna firma.

Premie to fikcja, ta firma to tragedia tak jak ich pensje, może się wydawać ze tu płacą dużo ale tak nie jest , dajcie sobie spokój z nimi lepiej unikać

tajny

Magazyn Poznan - Firma schodzi na psy tak jak ich kierownicy bez wiedzy i bez szacunku dla pracownika już dawno powinni ich zwolnić , wyzysk, za nadgodziny nie płacą tylko dają dzień wolny,prawie wszyscy Ci cisną za plecami coraz więcej zleceń na popołudniówce można zostać nawet do 2 w nocy,pensje tragedia nie przekraczają 1500 na umowie o pracę, (zlecenie trochę więcej) premie fikcja za byle co zabierają, ludzi traktują bez szacunku,najgorsza firma w jakiej byłem. TEJ FIRMY NIE POLECAM.

sww

a jak tam u Was telemarketing ?

były

Z tego co wiem, to tam ciągle brakuje ludzi (a brakuje bo fatalnie płacą), więc szansa dostania się tam jest duża (zwłaszcza po farmacji). Wylądujesz jak wszyscy nowi na umowie zlecenie za 6,50/h na rękę...

Ktoś

Koral - jak nie musisz, to tam nie idź. Pracę w Cefarmie możesz potraktować tylko jako staż. Tam się nie zarabia, tam się pracuje. Bardzo dużo osób pracuje na umowę zlecenie. Jak już dostaniesz normalną umowę po 3 latach za 1700 na rękę, to będzie to szczyt osiągnięć w tej firmie.

Przepracowalem tam kilka lat. Niestety z moich informacji wynika, ze nic się tam nie zmienia. Oczywiście jeżeli mówimy ciagle o magazynie. Szkoda, gdyż ludzie tam pracujący byli calkiem fajni (pomijając tych, którzy byli kierownikow informatorami). Umowy zlecenie na jak najniższych możliwych warunkach. Soboty, niedziele (w większości do dogadania) Ciagle poganianie i straszenie. W tym magazynie przydalby się nowy glowny kierownik i ogolna zmiana podejścia do ludzi, ponieważ można było już w momencie gdy jeszcze pracowałem spowodować, ze magazyn pracowalby wydajnie i bez problemów - ale do tego potrzeba szacunku do pracownika, a nie traktowanie go jako kogos kto z musu został zatrudniony i można go z dnia na dzień wymienić na następnego. Praca jak wszystkie inne na magazynach. Nie polecam nikomu, do czasu az zmieni się kierownictwo i podejście do człowieka. Wyplaty przez caly okres mojej pracy były wypłacane w terminie i z pewnoscia jest tak do teraz.

auntkate

Pracowałam tam w 2006/2007 na umowę zleceni a później umowę o pracę, jak jeszcze cefarm mieścił się przy ul. Bułgarskiej. Odeszłam sama, choć grożono mi dyscyplinarką - nie potrafiłam przystać na (usunięte przez administratora) za żebraczą pensję. Ktoś tu dobrze powiedział - najlepiej z nikim nie rozmawiać, robić swoje i iść do domu. Nadgodzin nie wypłacają - dają w zamian wolny dzień. Szkoda gadać. fajna młodzież tam pracowała. To wszystko. O kierownictwie nie wypowiadam się - (usunięte przez administratora).... super motywacja do pracy:)

sss
@auntkate

BO TO JEST(usunięte przez administratora) !!!! I TRZA ZAPIE. ZA GROSZEEEE

boski

100% racji :)

Oj Cefarm, ja tam mam pozytywne wspomnienia hehe zgadzam się z wypowiedziami, ale nie narzekałam. Do kierownikow to OLEWAĆ, ROBIĆ SŁODKĄ MINĘ I PRZYTAKIWAĆ hahahah niech sobie (usunięte przez administratora) myśli ze sie uczuwasz hehe ach, uwielbiam ja, jest boska a ten jej zabojczy smiech (nie wiadomo czy sie smiac czy płakac ) hahaha chodziłam tam z myslą ze ide odbebnic 8 godzin i do domu i tak \"nowym\" radze. Za dużo nie rozmawiac z pracownikami, lubią życ zyciem innych i sie nie dziwic iz informacje rozchodza sie po całej firmie w \"2 minuty\", wchodzac tam wiedza o tobie wiecej niz ty sam o sobie hehe

max

dokladnie tak bylo pan leszek zadzwonil i pytanie ile pan chcialby zarabiac podana kwota przykladowo 1500 oczywiscie ze mozna tyle zarobic jak sie nie zrobi błedow jak sie zostanie dłuzej to mozna a tak na 8h to jakies 1000 zł DZIEKUJE(usunięte przez administratora) ZA TAKĄ PRACE

Manual,automat,mps,gabaryty,kontrola,i tak w kółko a masz błędy a zamina a to tamto.....żenada.lataj z tym durnym terminalem za śmierdzące grosze nigdy więcej!!!!

szzz

bylem, pracowalem pol roku :D uciekłem :D:D kiedy tylko sie nadazyla okazja. Zdecydowanie nie polecam, atmosfera zle wplyta na psychike zdrowego czlowieka. kierownictwo - katastrofa(z wyjątkiem jednego pana [ex dyr...]) "pierwsza głowa" magazynu nie posiada zadnych umiejentnosci do motywowania, wspolpracy oraz rozmowy z pracownikiem.u niego zawsze jest zle, a jak jest dobrze to cisza nie ma tematu. duzo tu mozna pisac,ale nie wierzcie w ani jedno slowo na rozmowie kwalifikacyjnej, obecywane zarobki, umowa o prace... pozostawiaja duuzo to wyjasnienia. wiadomo kto sie lapie brzytwy ten musi, reszcie nie polecam!!!

ada

Aż tak źle ?

były

szkoda słów jak najdalej od nich wiszą kasę ludziom nie terminowo wypłacają pracowników ipodwykonawców mają za nic .Omijajcie ich szerokim łukiem.

Typowy (usunięte przez administratora) , wymagają a płaca grosze wyzysk totalny stałe poganianie i grożenie zwolnieniem 70% pracowników ma umowę zlecenia jako pomocnik na magazynie , 7,8 netto za godzinę jesli ktos pracuje 5-6h dziennie może sie nie załapać na żadna przerwę , pracownicy na cały etat na popołudniowej zmianie czesto zostaja po godzinach , oczywiście płacone jest jak za zwykle godziny bo to przecież zlecenie

ON

Okropna firma nieprzyjazna pracownikowi !!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.