Opinie o EBS S.A dawniej 5àSec Polska w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie EBS S.A dawniej 5àSec Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EBS S.A dawniej 5àSec Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EBS S.A dawniej 5àSec Polska w Krosno

Magda

Ja też jestem bardzo NIE ZADOWOLONA z usług tej pralni w RADOMIU. Zostawiłam suknię ślubną do uprania i wyprasowania, pani kierowniczka jeszcze poleciła mi krochmal, że będzie ładniej wyglądać sukienka więc się zgodziłam. Moja suknia ślubna była w stylu hiszpanki, miała dużo falban wykończonych koronką, cała była z tiulu-delikatna. Pani kierowniczka, która przyjęła ode mnie tą piękną suknię ślubną NIE POINFORMOWAŁA MNIE, że może się coś z nią stad bo jest to sukienka delikatna i że zostawiam ją na swoją odpowiedzialność!!! Po kilku dniach odebrałam sukienkę i okazało się, że sukienka uległa zniszczeniu. Niestety była porwana w kilku miejscach, cały dół sukienki-falbany- rozerwane, koronka na gorsecie również wymagała ręcznych poprawek i na dodatek była nieuprasowana. Pralnia na moją reklamację odpowiedziała negatywnie, twierdząc że to wina słabej jakości materiału. Kupiłam sukienkę od kogoś więc nie posiadam paragonu zakupu i nie mogę dochodzić swych praw przed Rzecznikiem Praw Konsumenta. DLATEGO SZCZERZE ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEJ PRALNI!!! WYKONUJĄ USŁUGĘ W SPOSÓB NIEPROFESJONALNY I MAJĄ OLEWCZY STOSUNEK DO KLIENTA!!! ODRADZAM

5aSec to kpina a nie pralnia -najłatwiejszych plam nie wypiorą, -spodnie są tak źle wyprasowane, że na kancie prawie prawie złamane a tam gdzie mają być prosto są pomarszczone. -poza tym ceny baaardzo wygórowane - oczywiście mogliby mieć drogo, ale niech to jest wyprane, a nie zniszczone. JEDYNE CO SKUTECZNIE PIORĄ TO PIENIĄDZE Z KLIENTA. KOMPLETNA PARTANINA ! ODRADZAM !!!

zołza

Wygrałam w sądzie z firmą za zwolnienie mnie dyscyplinarne, którego podstawą były urojenia regionalnego. Na rozprawie zeznawali świadkowie, łącznie z trenerem z Warszawy, było nagranie z monitoringu, które miało mnie pogrążyć. Wszystko to zadziałało na moją korzyść - wyszła na jaw cała prawda - braku kompetencji regionalnego, o braku dostosowania procedur do rzeczywistości, o braku ich przejrzystości, o tendencyjnym ich stosowaniu w stosunku do pracowników w zależności od potrzeby firmy, itd, itd...... Złożyli apelację, ale ją też wygram! chcieli poprostu tylko odwlec moment płacenia mi pieniędzy. Już po pierwszym wyroku regionalny pożegnał się z firmą. Jeżeli bycie zołzą oznacza, że nie pozwolę się oczerniać i mam wolę walki o swoje dobre imię - nie złodzieja - to TAK, jestem zołzą. Bo zwalniając pracownika, zwłaszcza z paragrafu 52, na KAŻDĄ placówkę firma wysyła informację o przyczynie tegoż zwolnienia. Ostateczny wyrok napewno zamieszczę, ku przestrodze i nauce, że jeśli ma się czyste sumienie, to nie wolno dawać się zeszmacić.

nick

5a sec jedno wielkie g.....o oddajesz kurtkę brązową a odbierasz w kolorze kociego gówna zmieszanego z rzygami a "dzidzia" z obsługi robi minę srającego kota i tłumaczy że tak wygląda skóra po praniu OMIJAJCIE 5a sec dalekim łukiem

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w EBS S.A dawniej 5àSec Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
wykończona psychicznie

Mam dość jako pracownik, jestem wycieńczona psychicznie i fizycznie. niepolecam tej "pracy" KOMUNA OBÓZ KONCENTRACYJNY. DOŚĆ NIGDY WIECEJ.

Lili

To po co oddawalas "w idealnym stanie narzute?? "

głupia

Łapią wszystko co się i na drzewo nie ucieka. Nie idź tam. Obóz pracy i nic więcej. Zajadą Cię psychicznie do tego stopnia że będziesz unikał wszelkich kontaktów z ludźm. Znam to z autposji.

kaja

no jasne, że są oni największą w Polsce siecią profesjonalnych pralnią, bo nawet sam korzystałem z ich usług niejednokrotnie i bo jednak byłem zadowolony, bo wyprali mi fajnei chemicznie garnitur, którego nie można prac normlanie w wodzie czy w pralce, więc to na duży plus u nich, polecam ich wszystkim.

włodi

5asec jest międzynarodowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni, oferującą swoim klientom kompleksową usługę czyszczenia odzieży. Po za tymi standardowymi usługami czyszczą również dywany, kołdry , poduszki czy też jak się ostatnio dowiedziałem nawet suknie ślubne

y789

a jak wygląda praca w tej firmie? czy pracownicy sa w jakiś sposób doceniani w tej branzy? czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonanej pracy, mozna liczyć na pomoc ze strony przełożonych i współpracowników? czy istnieją szanse rozwoju i szkolenia w tej firmie? jak to jest naprawde licze na drobną pomoc z waszej strony pozdraiwam

rikson

tragedia!

Potarganie- Altus Katowice

Witam oddałam narzute z futra, pani oddają mi narzute szybko schowała ją do worka nie pokazują mi. Powiedziała mi po schowaniu ze mam przyjść za rok na następne czyszczenie więc sądziłam, że jest wszystko ok po powrocie do domu wyjmuje moją narzute i okazuje sie ze jest cała potargana, a oddawałam w stanie idealnym

niezadowolona

Odradzam. Niszczą ubrania.

Klient

Korzystałam z usług pieciu różnych pralni. Ze wszystkic do tej pory byłam zadowolona. Natomiast 5àSec absolutnie nie spełniła moich oczekiwań, okazała sie bardzo droga, a jakość oferowanych usług ponizej wszelkiej krytyki. NIE POLECAM!!!

Początkująca

Witam. A jak wygląda praca w pralni w Gdańsku w C.H Auchan ??? Może ktoś coś wie ?? nie wiem czy warto jechac na rozmowe....

iza
@Początkująca

ponosic dodatkowy koszt za ubezpieczenie/ no, chyba sobie raczysz żartować ! nich firma ubezpieczy sie sama, od ewentualnych żądań klientów, których, jak wnosze, jest sporo bo to dziadowska pralnia. Mnie samej zrobili ze skorzanej kurtki szmate. Całkowity brak profesjonalizmu i ignorancja. Czemu nie dziwie się, jak czytam powyzsze posty i kogo tam zatrudniają.

Znany Klient

serdecznie Dzienkuje za fachowe, oraz bardzo profesionalne zniszczenie marynarki skuzanej, no i przede wszystkim za uprzejme 'potraktowanie' mojej skargi i klamstwa o stanie odziezy oddanej do czyszczenia. besczelnosc, chamstwo i buta. ta marynarke mozecie wywiesic jako eksponat do zachenty do klijentow i dowod waszej 'fachowosci'

Ona

Witam.jestem przed rozmowa kwalifikacyjna w Wawie do tej firmy i jestem zmartwiona ogromnie opiniami.Czy tak naprawde jest????Nie boje sie fizycznej pracy ale mam dosc w tym kraju wyzysku

Fiona

Witam. Wszystko co piszecie to brednie;| pracowalam w tej firmie i tylko raz dostalam wyplate 700 zl bo za pol miesiaca ponad to nigdy nie dostalam wyplaty 1200 zl bo zawsze byly premie. Premie przydziela kierownik za zgoda zarzadzajacej. na okresie probnym nie powinno sie takowej premi dostac a ja dostalam bo dobrze pracowalam. Jak sie ktos tam wybiera do pracy to nie po to zeby siedziec tylko zeby robic. praca meczaca bo na nogach cale dnie ale idzie sie przyzwyczaic. Musieliscie wszyscy trafic na fatalne placowki. Co prawda nie pracuje juz tam bo dostalam propozycje lepiej platnej pracy no ale 2 tys z kawalkiem to nie 5tys. Osobiscie polecam prace tam ale tylko osobom chcacym pracowac i zarobic!!! najlepsze placowki sa w G.Slonecznej i M1 w Radomiu i w Real janki. Tam nikt was nie oszuka bo kierowniczki sa super:) do tej pory mam z nimi kontakt:)

Robson

Nigdy więcej!! nigdy więcej tam nie pojadę !!! nasówa się tylko jedno ale nie chcę być osądzony i dać im kolejny powód do zarobku.(usunięte przez administratora)które są dla nich tylko zarobkiem a nie faktycznym rabatem dla klienta .nie polecam !

OSZUKANA

Żałuję,że wcześniej nie przeczytałam tych opinii. Oddałam dwie puchowe kurtki do pralni w arkadii. Po odbiorze zauważyłam w domu, że są niedoprane i niedoprasowane. Zaniosłam je ponownie do poprawy. Odebrałam sądząc,że firma stanie na wysokości zadania i dopierze kurtki. Niestety popełniłam kolejny błąd i nie sprawdziłam na miejscu. Pojechałam więc po raz trzeci z żądaniem zwrotu 150 złotych za niewykonaną usługę. Niestety w pralni nie było osoby decyzyjnej i kazano mi przyjechać po raz czwarty!!!!! To jakaś kpina! jak można tak traktować klientów. Czeka mnie jeszcze przeprawa z kierowniczką o której czytałam, że do miłych nie należy. Wszyscy czyją się bezkarni za swoją niekompetencje. Jak długo jeszcze będziemy oszukiwani!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EBS S.A dawniej 5àSec Polska - Krosno

EBS S.A dawniej 5àSec Polska