BBV SYSTEMS GMBH

Toruń

Opinie o BBV SYSTEMS GMBH

Dom

BBV SYSTEMS GMBH mam wrażenie, że praca naprawdę tutaj rozwija

Potwierdzam.Soboty, niedziele po 8 h. które idą do fikcyjnego banku godzin,jak robisz dłużej w te dni to wiesz że za darmo. Godziny możesz odebrać, bądź firma tobie odda ale tylko w stosunku 1:1 a nie tak jak prawo przewiduje 1:1,5. Tak więc jesteś ... na każdym kroku. Poszukują nowych jeleni cały czas, nowi przychodzą i odchodzą, bywa że po jednym dniu.

pracownik budowlany

Firma dziad. Wykorzystuja ludzi malo placa. Kaza robić po 12 godz. płaca za 10 a pozostałe idą do banku godzin tak i soboty i NIEDZIELE gdzie znikaja. Nie polecam

Zostaw opinię o BBV SYSTEMS GMBH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBV SYSTEMS GMBH