Opinie o Fortech Employment Sp. z o.o. Holding sp.k. w Chechło Pierwsze

Fortech Employment Sp. z o.o. Holding sp.k.
counter
2 28 13 5 1
Patrycja Nowy wpis

@ad a na jakie stanowisko kandydowałeś ?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Fortech Employment Sp. z o.o. Holding sp.k.? Oddzwaniają zawsze?

Ad Nowy wpis
@Pytanie

Do mnie oddzwonili natychmiast.

Edyta

Polecacie pracę w Fortech? Nie jestem przekonana, czy warto tam aplikować. Oferują stabilne warunki zatrudnienia?

pracownik Nowy wpis
@Edyta

Niestety, ale odradzam Ci aplikować. Atmosfera kiepska tak jak w komentarzach niżej. Kierownictwo ma pretensje o wszystko. Płaca bardzo kiepska. Jeśli masz wybór to nie popełniaj mojego błędu. Pierwszy raz spotkałem się z takim traktowaniem a pracowałam wiele lat w różnych firmach.

Tak4Nie

Jaki jest wkład kierownictwa Fortech w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

AAA
@Pytanie

a ktoś tam teraz w ogóle zarządza ?! rozpiździel po całości, nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny. a atmosfera ... grobowa wymagania ogromne, ale wizji i pomysłu na firmę żadnej jedynie osoby co podp....a innych mają się dobrze ;)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Andrzej

Sugerowałby pani z działu HR, żeby na początku rozmowy telefonicznej uprzedzała, że chce w tej chwili przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną oraz żeby powróciła do kontaktowania się z kandydatami za pośrednictwem telefonu stacjonarnego. Firma znajduje się na wsi, a tam zasięg jest kiepski i taka rozmowa rekrutacyjna miaja się z celem, jeśli strony się wzajemnie nie słyszą.

Juri

Firma nazywa się teraz Phillips Poland. Podejście do pracowników od lat bez zmian, stawki minimalne, brak premi. Firma stawia w głównej mierze na tanich pracowników z Ukrainy i Gruzji.

TakNie

Czy można liczyć w Fortech na prywatną opiekę medyczną?

AAA

Nie ma takiej opcji

TakNie

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Tak50Nie

Bird
@admin

Robi się coraz gorzej, kiedy podnoszona jest stawka minimalna prezes twierdzi, że daje podwyżkę. Firma zatrudnia tylko na umowy tymczasowe przez pośredników, brygadziści mają obowiązek zabrać komuś premię(70 zł), a 60% pracowników to ukraińcy.

Tak34Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Fortech Employment Sp. z o.o. Holding sp.k. - Chechło Pierwsze

Fortech Employment Sp. z o.o. Holding sp.k.