Fortech

Opinie o Fortech

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Bird
@admin 08.06.2015 06:56

Robi się coraz gorzej, kiedy podnoszona jest stawka minimalna prezes twierdzi, że daje podwyżkę. Firma zatrudnia tylko na umowy tymczasowe przez pośredników, brygadziści mają obowiązek zabrać komuś premię(70 zł), a 60% pracowników to ukraińcy.

Zostaw opinię o Fortech - Pabianice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortech