Megapunkt

Opinie o Megapunkt

Piotrke
użytkownik zarejestrowany

Może ktoś podpowiedzieć, jakie warunki zatrudnienia są oferowane nowym pracownikom i czy w ogóle jest sens próby ich negocjacji? Nie chcę zrobić z siebie pośmiewiska, próbując coś ugrać podczas rozmowy :)

porażka.. ani atmosfera między pracownikami, bo na siebie donoszą..ani szefostwo.. nieodpowiedzialne, nieuczciwe..p. Szefowa ma ciągłe pretensje do wszystkich i wszystkiego, ciąge stawia bezpodstawne zarzuty o wszytko i nie trzyma się warunków umowy

Gość

Lipa na maxa szefowa tak jak wyżej opisane ludzie którzy dla nich pracują-serdecznie współczuję.Nie polecam naciągacze

Praca może być dzięki atmosferze osób pracujących szefostwo to oszuści i naciągacze, beznadziejnie się z nimi pracuję a szefowa zawsze mówi takim tonem jakby miała pretensje i chciała koniecznie się pokłócić nie polecam

Zostaw opinię o Megapunkt - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megapunkt