Megapunkt
counter
1 3 7 5 1
Wojtek Nowy wpis

Czego wymagają od kandydatów ?

Zofia Nowy wpis

Ostatnio nie widać, aby firma Megapunkt poszukiwała nowych pracowników do swojej firmy, czyżby obecna obsada stanowiska była pełna? Jakie ten pracodawca oferuję swoim pracownikom dodatki do pensji? Co z przerwami, nie są za krótkie? Zachęcam was do nowych wypowiedzi w tym wątku!

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Megapunkt?

Piotrke Nowy wpis

Może ktoś podpowiedzieć, jakie warunki zatrudnienia są oferowane nowym pracownikom i czy w ogóle jest sens próby ich negocjacji? Nie chcę zrobić z siebie pośmiewiska, próbując coś ugrać podczas rozmowy :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

porażka.. ani atmosfera między pracownikami, bo na siebie donoszą..ani szefostwo.. nieodpowiedzialne, nieuczciwe..p. Szefowa ma ciągłe pretensje do wszystkich i wszystkiego, ciąge stawia bezpodstawne zarzuty o wszytko i nie trzyma się warunków umowy

Gość

Lipa na maxa szefowa tak jak wyżej opisane ludzie którzy dla nich pracują-serdecznie współczuję.Nie polecam naciągacze

Praca może być dzięki atmosferze osób pracujących szefostwo to oszuści i naciągacze, beznadziejnie się z nimi pracuję a szefowa zawsze mówi takim tonem jakby miała pretensje i chciała koniecznie się pokłócić nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Megapunkt - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Megapunkt