Opinie o Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych w Nowa wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych w Nowa wieś

Czy często w firmie Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

zed Nowy wpis

ta firma już nie istnieje, na szczęście

Irek Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Warto aplikować? Z jakiego powodu zwolniono ph?

Hanna Nowy wpis

@AKBD w jakim sensie zostali zwolnieni? Czy twoim zdaniem pracodawca kończy współpracę z dobrymi pracownikami? Możesz wyjaśnić, co dokładniej miałeś na myśli? Każdy pracownik chce mieć poczucie bezpieczeństwa i stabilnego zatrudnienia.

Hanna

A jak Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych w 2017 roku? Kto się podzieli swoją opinią?

@Hanna

To już nie jest Martom, a Doktor Leks -Delko. Poprawiło się zatowarowanie i zostali tylko porządni PH. Ceny maja najlepsze na rynku.

AKBD
@Tomek

Porządni PH...porządni PH to zostali zwolnieni albo sami odeszli. Roszady takie, że na PH wciągnięci zostali nawet kierowcy, którzy chwile wcześniej nosili towar.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Nie polecam - zamówiłam w hurtowni towar i czekam na jego odbiór już 18 dni / a miałam go otrzymać w ciągu 5 dni/. Nie można się do nich dodzwonić i nie odpowiadają na ponaglające meile . Po raz pierwszy spotkałam się z takim traktowaniem klienta - to kpina dlatego odradzam zakupy w tej hurtowni

janek

co powiecie odnośnie pracy u ncich, bo chyba nowe oferty teraz sa jak tak patrze, tylko jakie są stawki wiecie?

aaa

Jeśli chodzi o zarobki to sa rózne... jedni zarabiali 2000zł a inni prawie 4000zł. Zależy na jakim terenie przyjdzie Ci pracowac. Generalnie trochę ciężko z cenami u nich... a konkurencja duża. Wymagania kierownictwa równiez spore, choc swoboda pracy jest. Uwazam ze to dobra firma na start jako ph ale kariery tam zadnej sie nie zrobi. Awans, podwyzka... raczej mozna zapomniec.

aaa

f m

Firma Martom nigdy nie miała w swojej ofercie produktów wymienianych w powyższych komentarzach, tj. pas wyszczuplający Vibroaction ani Abtronica. Ponadto firma nie współpracowała z firmami: Fastdeal i Grupon. Komentarze te uznać należy za pomówienie lub pomyłkę osób je wystawiających.

janina

Mac - nie śmieszna - żałosna firemka, żałosna płaca, a wymagania z kosmosu. Więcej w mcdonaldzie sie zarobi. O tzw. "kierownictwie" z litości nie wspomnę

Mac

śmieszna firma , śmieszne zarobki 1600 netto dla handlowca + ok 500 zł premii po pół roku pracy , towar droższy niż klienci mają na półkach , koleś od rekrutacji to porażka

marna tzn jakie ? ile podstawy ma ph ? i ile mozna dostac premii/prowizji ?

pozdrawiam Martom

Nie warto tam pracować, marne pieniądze, bardzo wysokie ceny. Ludzie w sklepach śmieją Ci się w twarz jak wchodzisz z gazetką. Znalezienie nowego klienta graniczy z cudem a dotychczasowi klienci systematycznie odchodzą. Ludzie w biurze są w porządku, ph też. A pewien (usunięte przez administratora) to osoba na niewłaściwym miejscu. Może kiedyś w latach 90' potrafił zarządzać polityką cenową ale teraz to co się tam wyprawia.... taniej jest kupić coś od swojego klienta niż bezpośrednio z hurtowni. Takie jest moje zdanie. Jedyny "+" to swoboda pracy

ile w tej firmie zarabia ph ? czy warto tam pracowac

sprawdzałem ip i widać od razu że opinie dodał ktoś, lub sam szef ze swojego komputera w gabinecie prezesa.

ak

chyba sam szef firmy Martom napisał tą opinie!

Gdzie się podziały wcześniejsze oceny? czyżby prawda w oczy kole?

świetna firma, świetna atmosfera :)

Zostaw merytoryczną opinię o Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych - Nowa wieś

Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych
2.6/5 Na podstawie 33 ocen.

Martom, Hurtownia art.chemicznych i kosmetycznych