Dyczkowski Mariusz Kancelaria Prawno-Podatkowa

Andrychów

Opinie o Dyczkowski Mariusz Kancelaria Prawno-Podatkowa

Usługi na "wysokim poziomie". Nie ma to jak dobry żarcik

serdeczna

Pracowałam u Pana Mariusza kli8ka miesięcy temu. Atmosfera w firmie jest rewelacyjna i nawet w chwilach zwątpienia wszystkie koleżanki służą pomocą i chętnie dzielą się wiedzą. Niestety długość drogi do pracy mnie przerosła i byłam zmuszona zmienić firmę. Usługi świadczone przez Kancelarię są na wysokim poziomie, sama znajdując się w trudnej sytuacji uzyskałam pomoc. Serdecznie polecam :)

serdeczna

Jeśli lubi się po państwowej najcięższej uczelni na śląsku mieć w obowiązkach sprzątanie toalety na stanowisku księgowej to praca idealna dla was. Ponadto nowi pracownicy powinni przygotować się na podkładanie nóg przez starych pracowników. Więcej nawet nie chce mi się pisać. Na szczęście zmieniłam prace i czuje się o wiele lepiej psychicznie.

Zostaw opinię o Dyczkowski Mariusz Kancelaria Prawno-Podatkowa - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyczkowski Mariusz Kancelaria Prawno-Podatkowa