Profi Bogusław Suchanek

Wilamowice

Opinie o Profi Bogusław Suchanek

wykożystywany

praca zaczyna się ,,na czarno,, potem 3 m-ce umowa zlecenie, a następnie 1/2 etatu. praca na 2 zmiany 7-15 i 12-20 łącznie z sobotami. zarobki 1400. jak czegoś nie umiesz zrobić to zostajesz po godzinach (w formie nauki) - oczywiście o wypłaconych nadgodzinach zapomnij. 7 rano, 13.00 i 20.00 telefony od p. Suchanka, (który siedzi w Niemczech)i zdajesz mu relacje co zrobiłeś - on i tak to wie bo jest zamontowanych 5 kamer internetowych, a na dodatek p. Rysiu, który się będzie tobą wysługiwał

wykorzystany2
@wykożystywany 01.12.2014 07:12

potwierdzam niestety...w sobotę robota od 7 do 20 w ciągle obserwowanych warunkach...zapiski w zeszytach co to się niby robiło...do tego p.Rysiu który jest chamem i prostakiem do tego nic sam bardzo nie robi a wykorzystuje a gdy potem przychodzi co do czego to wszystko robił on sam.nie polecam!!!

Zostaw opinię o Profi Bogusław Suchanek - Wilamowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi Bogusław Suchanek