Eurobank

Opinie o Eurobank

proces rekrutacji ( doradca klienta w oddziale )

rekrutacja
@proces rekrutacji ( doradca klienta w oddziale ) 24.01.2017 15:52
Byłem na rozmowie. Mieli oddzwonić i tego nie zrobili więc wystawiam niedostateczny. Słów się dotrzymuje !...

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Bardzo prosimy o bardziej szczegółową informację na adres rekrutacja@eurobank.pl

rusałka

Cześć! Ruszyła rekrutacja na Doradcę Klienta w wielu miastach Polski, m.in. Koszalin, Gorzów Wlkp., Jelenia Góa i wiele innych. Oferują pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym, super opcja!

xyz

Najgorszy pracodawca na jakiego trafiłem od początku kariery zawodowej. Zero podwyżek, zero możliwości rozwoju ale za to ciągłe nadgodziny, zmiana m-cznych planów sprzedażowych w ciągu miesiąca (oczywiście podwyżka), beznadziejna atmosfera, błędnie naliczane pliki premiowe, reklamacje dotycząc premii ciągnące się miesiącami (czasami nawet około roku!!!), kadra zarządzająca niekompetetnta i demotywująca. Beznadzieja

jasia

dobra firma bylam zadowolona :))

Słowa kojarzące się z EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niski Atmosfera i ludzie tam pracujący są na średnim poziomie. Od jakiej stawki można negocjować pensję?tajemnica, ale sporo. Najbardziej podobało mi się w EFG ludzie pracujący ze mną, Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): Najbardziej nie podobało mi się w EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): brak profesjonalizmu i niekompetencja przelozonych, brak informacji potrzebnej do pracy.

Słowa kojarzące się z EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: dość dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są beznadziejni liczy się tylko sprzedaż (każdy ma klapki na oczach o niczym innym się nie rozmawia jak o klientach i realizacji planów sprzedażowych). Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3000 Najbardziej podobało mi się w EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): nic Najbardziej nie podobało mi się w EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): godziny pracy, (usunięte przez moderatora),

(usunięte przez moderatora), Bardzo solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca praca, jednakże dzieki możliwość rozwoju i szkoleń oceniam tę pracę jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni i pomocni

Zostaw opinię o Eurobank - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurobank