Opinie o Heinz Plastics Polska w Działdowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Heinz Plastics Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Heinz Plastics Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heinz Plastics Polska w Działdowo

Coraz to ciekawsze opinie pojawiają się na forum. Przybierają charakteru wręcz tragikomicznego. Większość "wypowiedzi" czy też "opinii" pochodzi prawdopodobnie od byłych pracowników. Nasuwa się pytanie : dlaczego akurat właśnie te osoby zostały zwolnione w pierwszej kolejności ? Wątpię aby zwolnienia opierały się na zasadzie jakiegokolwiek "losowania".Podejrzewam, że żadna z osób wypowiadających się niepochlebnie na temat działu utrzymania ruchu, magazynu, brygadzistów itd nie odważyła by się stwierdzić : byłem/am pracownikiem idealnym i nie można mi nic zarzucić. Nikt jak dotąd nie poruszył tematu pracowników z produkcji ( i niech tak pozostanie - bo będzie to z całą pewnością początkiem kolejnej serii wzajemnych oszczerstw). Właściwe każdemu kto pracuje, pracował w HPP można by "przypiąć łatkę" z różnych, czasem nawet błahych powodów. Pozorna anonimowość wypowiedzi sprawia, że pojawiają się tu czasem bezpodstawne oszczerstwa. Zastanówcie się proszę nad kolejnymi opiniami...

Dajcie spokój biednemu majstrowi , niech se chłopak spokojnie do roboty przychodzi , 8 godz odpęka i do domu ... tak pracuje jak mu płacą.... jak każdemu zresztą ....pokażcie jednego sumiennego - sprawiedliwego sposród wszystkich.... !!! każdy robi to samo no i nie tylko na IV brygadzie są problemy

na robocie to sie troche zna ale żeby uszykował to go najpierw znakezć trzeba a potem poczekac zanim zechce przyjść... tem brygadzista z IV br.

tak z tym się zgodze że majster z IV brygady dał ciała ja młoda " pani" jego nie obchodzą i nie obchodzili ludzie tylko się gdzieś ukryć , pośmiać i pospać , i ludziom roboty dowalić...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heinz Plastics Polska kandydat na stanowisko TECHNOLOG TERMOFORMOWANIA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno

byle jaki chłop to nawet flip-topa nie zamknie więc zastanów się co piszesz bo jak narazie to tylko kobiety potrafią pracować w tej firmie

anonim - 2009-04-03 15:35:38 Moim zdaniem ostatnie zwolnienia były zrobione Ten "Facet" to była kobieta..........a tak naprawde to kobietom nie dorównywał .

Moim zdaniem ostatnie zwolnienia były zrobione" profilaktycznie! Bo jaki jest w tym sens, skoro w jednej z brygad zostały zwolnione 3 osoby, które miały umowę na stałe, a teraz robią za nie 3 osoby na zlecenie?!! W firmie są IV brygady, najwięcej zwolniono oczywiście w IV, bo brygadzista to [usunięte przez admina]i gęby nie potrafi otworzyć i ma swoich ludzi za nic- bo co go to obchodzi czy będzie miał jednego człowieka w brygadzie czy pięciu? W końcu to nie on będzie przy tych maszynach robił!!!! W innych brygadach zwolniono po jednej osobie lub wcale, bo inni brygadziści starają się dbać o swoich ludzi i sobie nie pozwolili, a majster IV brygady... dał sobie zwolnić jedynego faceta z produkcji! BEZ KOMENTARZA!!!

Witam. Ja akurat osobiście się z tym nie zgodzę! Każdy pracuje tak samo- w miarę możliwości oczywiście! Facet jest tylko jeden w każdej brygadzie- pomijając teraz IV Brygadę! A co do spania, to oczywiście śpią- ale niektórzy Brygadziści i ich zastępcy!

anonim - 2009-04-02 23:04:18 anonim - 2009-04-02 21:34:49 pewnie hjakiś brygadzista tak uważa , ale oni mają swój świat pewnie napisała to jedna ze zwolnionych osób? świstak bo sreberka mu się skończyły.

pewnie hjakiś brygadzista tak uważa , ale oni mają swój świat

ciekawe kto jest taki mądry i napisał że w zakładzie zostały same ślepe i głuche osoby .napisz kogo masz na myśli.podaj konkrety

Pewnie jak facet ma zarobic 900zł to by byl głupi zeby tam siedział ,to kuronia ma 500 i siedzi w domu,jeszcze troche to zadnego faceta tam nie zobaczymy.

żeby nie kobiety to ta firma by już dawno się rozpadła ,bo tylko one pracują na produkcji ,a facetów brak zastanawiające dlaczego -pewnie dlatego ,że (usunięte przez administratora) na te grosze

Wiem z doświadczenia, że na dłuższą metę zostają tam tylko kobiety, które planują dzieci lub już je mają. Zostają jeszcze starsze sortierki, które z racji wieku miały by ogromny problem ze znalezieniem kolejnej pracy. Reszta myślących ludzi traktuje tą pracę jako alternatywę pomiędzy szukaniem innej pracy z racji ogromnej rotacji pracowników. Szkoda, że niegdyś tak renomowana i szanowana firma, która latami pracowała na swój wizerunek straciła go w tak krótkim czasie.

Zwłaszcza kobiety sie zle traktuje , jak zło konieczne.Kobiety u nas pracują najciężej a chłopaki sie lenią i śpią w nocy po kątach.

W tej firmie ludzie są zastraszani i muszą się podorządkować bo jak nie to wynocha ....Nie wolno wypowiadać co się myśli , każdy każdego traktuje jak coś gorszego , jak głupka. Wszyscy wzajemnie się obgadują i naśmiewają....... Tu się strasznie pracuje

anonim - 2009-03-29 16:32:07 nie trzyzmianowym ,ale czterozmianowym systemie i nie za 900zł ,ale za 800 System trzyzmianowy czterobrygadowy ...... Może lepiej zmień prace skoro jest taka zła (za 800zł) ja bym tam nie siedział ale widocznie potrafisz tylko narzekać i szacunku dla siebie nie masz .

nie trzyzmianowym ,ale czterozmianowym systemie i nie za 900zł ,ale za 800

Ludzie na umowę zlecenie pracują przy maszynach bez żadnego przeszkolenia i ubrań roboczych.Co pan na to panie kierowniku?Tym powinna zająć się PIP.Zapraszam do pracy wszystkich chętnych za 900zł,system trzyzmianowy.

fakt wstyd się przyznać ,że były podwyżki ,no ale [usunięte przez admina]dostały premie i wszystko jest w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Heinz Plastics Polska - Działdowo

• Jak się pracuje w Heinz Plastics Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heinz Plastics Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Heinz Plastics Polska
2.2/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Przemysłowa 57
    13-200 Działdowo