Opinie o PW Minkus w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PW Minkus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PW Minkus o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW Minkus w Rybnik

lolo

Do szefa lista nazwisk tych najbardziej płaczących pajaców i będzie spokój. najlepiej zacząć od tych na g. p. g. g. i s.

andrzej

a jak tam przepopowywanie paliwa na parkingach haaa nie pier.. głupot podstawa po miesiącu i mi nie pierd.. bajek dziobaki maja w terminie kasa. gdzie ci kierowcy co mieli zczytwyac kary i wadzic się o spanie w kabinach tylko jesteście mocni w gebie szkoda mi wos a z reszta robcie se tam powodzenia . wole kołchozie robic i mieć płacone wszystko w terminie, karty paliwowe a nie czekanie na paliwo i zabawy z pompkami jak by stacji.

szczery
@andrzej

Ja nie kupuje wineit za swoje. Chodziło mi o to ze przecież firma oddaje za winiety i niech nie piszą głupot że nie oddawają

kierowca

Podstawa sie spoznia to fakt, aczkolwiek ci co nalegaja i maja wieczny kryzys dostaja nawet przed 10. Dieta zawsze przed wyjazdem jest a za winiety zawsze oddaja. Idiotow jak ten wyzej co kupuje winiety za swoje nie brakuje, ale to zapewne jest jeden z tych co wrocili piaty raz. Normalnych traktuja jak ludzi, a cymbalow tak jak sie ich powinno traktowac. Kasa tak jak wszedzie, szalu nie ma ale tragedi tez nie. Najwiekszym problemem sa wielkie powroty,w tym roku chyba z 5.

kierowca

Do andrzej-a co za winiety firma ci nie oddaje? Jak ci nie pasuje to sie pakuj i wypad

Brałeś udział w rekrutacji do PW Minkus. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Szczery

Kilku PANÓW SZOFERÓW powinno z miejsca lecieć na zbity pysk z firmy. Niby wielcy koledzy a jeden drugiemu nóz w plecy by wbił. Cwaniaki ze ho ho ale tylko na parkingu, a w biurze łep w dół i uszy po sobie. Płaczą że weekend w kabinie- niestety w międzynarodówce tak jest, a na dodatek firma płaci za to, przynajmiej maja się za co nabzdryngolić a potem chodzą po parkingu jak menele

Siwy

Andrzej nie pij tyle . A komu sie nie podoba to zakładać własne firmy i wyjazd moczymordy

andrzej

Ta firma to nadaje się na kraj a nie na miedzynarodowke winiety ze swoich wszystko ze swoich podstawa nie na czas zabawa z paliwem nie rozumia was mala firma a nie umicie się postawić tylko jeden z drugim nazeka jak mu zle i nie dobrze.

DRIVER Rybnik

jedno jest w tym wszystkim do dupy ze ludzie pisza ze w minkusie im tak zle ze sa nieludzko traktowani ze na wekendy musza stac itd.jak wam tak zle dupki to sie w piekarni zatrudnijcie moze am wam bedzie dobrze wiekszosc kierowcow tak zwanych w tej firmie to idioci jezdzacy w kolko przez x lat jkby go poslac w inne miejsce niz gefco lub psa to ma pewny zawal bo nie bedzie wiedzial gdzie jechac tak im tu zle ze se cioty zwalniaja i za 3 miesiace sa z powrotem bo na kolanach prosza o przyjecie prawda student i inni powinni wam dac pracowac tylko za podstawe bo inaczej bym nie dal a jak wam placzki tak zle to zegnam z firmy nikt was nie trzyma sila ale jak wam dobrze to nie wypominaj jeden z drugim na co stac szefa hotel skuter czy jacht to nie wasza sprawa jest

joloda

ale przeciez w firmie nikt, nikogo na sile nie trzyma? chyba ze masz intercyze zamiast umowy? zatrudniajac sie, wiesz na jakich warunkach sie przyjmujesz i jak wyglada praca, chyba ze sie myle? w miedzynarodowce weekendy sa nieuniknione, jak w kazdej firmie. nie patrz komus do kieszeni, bo daleko ta droga nie zajdziesz... marudne cioty... xxx mega

firmowy

te,driver,a ile ty tu pracujesz???i który raz???ja tu jeszcze nie wracałem lizusie,i na milion procent nie wróce tak jak ty

xyz

firma ok sanatorium a nie robota...

driver

Firmowy pokaż jaki jesteś kozak i zwolnij się. Udowodnij, że gdzie indziej jest lepiej. I nie wracaj po kolanach jak reszta cwaniaków takich jak ty.

firmowy

do ifilifi,jak lubisz pompką paliwo tankować na parkingu i czekać ponad miesiąc na wypłatę,spędzać weekendy na parkingu to przychodz,i oczywiście ciągle słuchać że kryzys i że firmy nie płacą,ale na auta,skutery,meble i hotel w krakowie to kasa jest,że o reszcie nie wspomne(udziały w firmach).

firmowy

te,driver,czemu nie napiszesz prawdy co do wypłat dupowłazie

driver

Firmowy to możesz mieć dres. Jak jest tak źle to wypowiedzenie do szefa i uciekać z firmy. Zero honoru cwaniaku.

firmowy

do postu powyżej,a jak już podpisujecie to wpiszcie prawdziwą datę otrzymania kasy

driver

auta w firmie nie myte bo jezdza nimi syfiarze i smierdziele ktorzy nie dbaja o nie jakos nie mam problemu z myciem auta jezdzi sie jak w kazdej firmie pauzy mam w domu min.45 max 70 godz i zarobek ok mirek nie goni a daje zlecenia i pyta czy wezmiesz robota spoko a jak komus nie pasuje to niech spierd....i nie wypisuje glupot bo robi tylko wstyd firmie ja bedac na miejscu minkusa wyjeb.....bym na zbity pysk tych smierdzielow co nie umieja na myjnie wjechac a takich (usunięte przez administratora) jest tam duzo wiekszosc jastrzebie i wodzislaw

za stary

przychodżcie,na wypłatę po miesiącu czekać,paliwo pompka tankować,a o diety walczyć z dyspozytorem(czyt.prawa ręka szefa),auta nie myte od lat,a i nie serwisowane

Kamil

a tobie o co chodzi? Jak masz cos do mnie to podejdz na bazie i mi powiedz a nie (usunięte przez administratora)na onternecie bedziesz wypisywac

już niedługo

były,masz racje,mirkowi już palma odbija,ale dopóki będą do firmy przychodzić takie nawiedzone ***** jak kamil to nie będzie lepiej,a jak zapytasz to wieczny kryzys,ale osobówki i skutery śnieżne to gratis szefowi dają.

Zostaw merytoryczną opinię o PW Minkus - Rybnik

• Jak się pracuje w PW Minkus?

Zobacz opinie na temat firmy PW Minkus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PW Minkus?

PW Minkus
3.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Mikołowska 107
    44-203 Rybnik