ElmarCo

Toruń

Opinie o ElmarCo

Karolina

Nie wiem czy wiecie, ale firmę ElmarCo można było spotkac podczas Norweskich Targów Konstrukcyjnych Bygg Reis Deg w Oslo, a uczestnictwo w targach zostało dofinansowane z funduszy europejskich http://www.elmarco.pl/pl/firma/aktualnosci/2017/1510 Dobrze wiedzieć, że polskie firmy reklamują się poza granicami naszego kraju. Jak to wpływa na zatrudnienie?

Karolina

@Janek widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na te pytania innym użytkownikom zainteresowanym pracą w ElmarCo?

Janek

Witam wszystkich, interesuję mnie kilka informacji odnośnie pracy u nich a mianowicie zarobki u nich oraz umowa jak i ubezpieczenie to najbardziej czy jest tu ktoś kto kto pracował dla nich i może powiedzieć jak to u nich faktycznie wygląda? Będę zobowiązany

XXX69

Monia - śmiało ! Życzę powodzenia - przyda Ci się :D Musisz się u nich zatrudnić ! Carpe diem :D

Trzeba być bardzo samodzielnym, umieć podejmować decyzje, byś świadomym konsekwencji i pracować na 100procent...to można osiągnąć sukces i satysfakcję z tej pracy. Nie jest łatwo...ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..

B

Tą firmę oceniono tutaj już 128 razy i ma jedną gwiazdkę na pięć. Większość wpisów ukazujących jak wygląda codzienność u nich została już dawno skasowana. Czy ktoś z Was ma jeszcze wątpliwości czy warto pracować w Elmarco ?

ons

@m, hej, a możesz napisac jednak coś więcej o tej rozmowie rekrutacyjnej? Bo może dla Ciebie te pytania były takie banalne, a kto inny miałby z tym problem. Może akurat jesteś doświadczona, a oni szukali mniej doświadczonej rozmowy. W ogóle to odezwali się do Ciebie z decyzją i zaproponowali współpracę, czy jednak nie przeszłaś rozmowy?

kleoś

jak najbardziej, ciężko się z Tobą nie zgodzić. Jednak niektóre firmy - a z tego co piszesz należy też do nich ElmarCo z Gdańska, nie potrafią zatrudnić jeszcze wystarczająco kompetentnych osób, aby potrafili oni przeprowadzić taką rekrutację tak jak należy i ma to miejsce w powaznych firmach w branży

Tomo

B, to może napisz jednak coś więcej, bo wydaje mi się, że skoro pracowałeś w ElmarCo 6-7 lat temu to jednak wiele mogło się od tego czasu zmienić, dziwny jest tez ten Twój sentyment wracania na forum, może jestes z konkurencji i piszesz tylko taki wielki ogólnik, coby zniechęcić potencjalnych dobrych pracowników do aplikowania. Ile tu w ogóle pracowałes, miesiąc?

K

hehe.. 4 lata temu trafiłam do tej firmy, to był istny koszmar.. widzę że sytuacja nadal się nie zmieniła. co do wynagrodzenia.. też kombinują! Była umówiona kwota X wynagrodzenia netto. (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tego pracodawcy.(usunięte przez administratora)

nie warto tam nawet wysyłać CV- wymagania nieadekwatne do zarobków.(usunięte przez administratora)

gość

A handlowiec ile dostanie netto? Ktoś się zwolnił czy dodatkowy nabór jest? Na trojmiasto . pl jest ogłoszenie na handlowca. Warto?

gh

Jedno pytanie dla zainteresowanych czemu ta firma ciągle ma te same ogłoszenia o pracę i to od kilkudziesięciu miesięcy ???? Odpowiedź się nasuwa sama ROTACJA !!!! więc warto się zastanowić dla czego nie warto tam pracować ???. Pozdrawiam i sam nie polecam.

nie więcej niż 1.8k ale nie polecam tam pracować...

marek299

A jakie są zarobki magazyniera ??? Będę wdzięczny za odpowiedż

skam

dzieki - właśnie wysłałem tam cv przed uprzednim przeczytaniu opini o tej firmie ( mój błąd ) - dzięki za ogarnięcie tematu - będę się trzymał zdala od tej firmy -(usunięte przez administratora)

expracownik

...NIE POLECAM firmy elmarco, wszystkie te złe opinie to po prostu czysta prawda....omijajcie firmę (usunięte przez administratora)

x

I bardzo dobrze napisane! Prawdziwe opinie muszą być umieszczane na takich forach, żeby ostrzec innych i otworzyć oczy niektórym..

Gościu

tak to oni na 100%

neutralny

Tak wszyscy narzekacie ale popatrzcie po sobie w jakich firmach teraz pracujecie. Większości z was wyszło to na korzyść !!! Nikt nie powie, że ma teraz gorzej :-) Bajki :-)

Zostaw opinię o ElmarCo - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ElmarCo