Opinie o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JZO sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JZO sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Aaaa

Witam ile można zarobić jako kontroler jakości? Pozdrawiam

gusia
@Aaaa

około 2200netto po okresie próbnym

Damian

Pracuję w tym momencie w jednej z firm w Jeleniej Górze i złożyłem jakiś czas temu również swoje cv do pracy w jzo. Chciałbym się doradzić czy warto przyjść na rozmowę kwalifikacyjną. Jakie są płace ? Jaka atmosfera ? Czy pracownik jest doceniany ? Czy są jakieś premie , bonifikaty na święta np? Czy można tu zarobić w okolicach 2300 - 2500 zł netto. Dziękuję z góry za pomoc ?

gusia
@Damian

Dział obróbki - nie wytrzymasz tam długo, pracują tam ludzie którzy nowego pracownika lubią upodlić, obgadywanie za plecami to codzienność- momentami przypomina to chorobę psychiczną. Dział kontroli jakości- to zupełnie inna bajka, fajni ludzie i świetny kierownik Pan T. Ś. Inne działy...- nie mam opinii bo tam nie pracowałam z nimi w ramię w ramię. Zarobki - na początek około 1600zł netto na okresie próbnym, po okresie próbnym jeżeli Menager konkretnego działu stwierdzi że chcesz pracować to dostaniesz podwyżkę i zarobisz około 2100- 2200 netto. (zależne od danego działu i Menagera). Premie są zależne od wyników konkretnego działu, ale nie licz na kokosy (maksymalnie około 100zł). Na święta otrzymujesz bony w postaci gotówki na konto, 550zl brutto. Pierwsza umowa jest na okres próbny , druga na czas określony , trzecia na nieokreślony. Z każdą umową dostajesz inną pensje ( przynajmniej tak było w moim wypadku). Na Twoim miejscu nie zatrudniałabym się w dziale obróbki. Ewentualnie dział - parowania,uszlachetniania- bo tam jest inna atmosfera. Pozdrawiam

Ulka

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie i na jakie stanowisko?

Lol

Jakiś czas pracowałem tam.stawka 1750 może będzie z premia razem na obróbce szkieł.praca brudna dwulicowosc.mili ludzie z innych działów nie tam.3 zmiany.lepiej wybrać większy zakład lepiej płatny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JZO sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
sławek

.właśnie, właśnie a jak wyglądają warunki pracy na "produkcji", napiszcie .....czy warto starać się o robotę

Aneta

Aktualnie firma poszukuje również Pracowników Produkcji. Co możecie powiedzieć osobom, które zainteresowane są tą ofertą pracy? Jak wygląda praca w JZO sp. z o.o. na produkcji?

Aneta

@Eleven dziękujemy za Twoją odpowiedz. A co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie?

Aneta

@ministerstwo zdrowia a Ty pracujesz obecnie w firmie? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach z firmą. Jakie są plusy z pracy w JZO?

AnnTor
@Aneta

Witam. Jak wyglada temat przedstawiciela ds. Soczewek okularowych ? Uzyskałam informację na rekrutacji 5000brutto, 5/6 wizyt dziennie. Chciałabym się dowiedzieć coś odnośnie pracy, ile godzin, jak wyglada premia, jakie narzędzia ? Ktoś coś ? Pozdrawiam,

Eleven
@AnnTor

Narzędzia jak narzędzia - standardowe:dobry laptop, komórka, iPad, samochód wymieniany co 4 lata ( obecnie megane). Premia różnie, zależy od miesiąca, 20-30% można wyciągnąć, plus roczna i inne dodatki jak się uda, oraz dopłata do akcji. Ogólnie praca ok :)

kik
@AnnTor

@AnnTor poczytaj opinie powyżej swojego pytania.

zyx
@kik

Cześć kik, wyglądasz na zorientowanego w JZO :) a wiesz może jak kształtują się zarobki w innych pionach niż sprzedażowy? Na stanowiskach specjalistów? Jaka teraz atmosfera "biurowa"? Chciałam aplikować i się zastanawiam. Dzięki

Aneta

@nick uzyskałeś odpowiedź od firmy w sprawie rekrutacji?

NIck

Jak ktoś wcześniej napisać szkoda czasu jechać do nich na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie opowiadają że dadzą informację w określonym terminie. Oczywiście zero odzewu od tych buraków w tym terminie. Szefowa kadr nie odbiera komórki jak widzi że wyświetla się numer osoby której miała dac informację zwrotną... O czymś to świadczy..... Swoją drogą firma zaczynała w czasach PRL-u i produkowała dla wojska wtedy i w związku z tym mieli w firmie mocno poobsadzanych SB-eków i wywiad wojskowy. Od razu na oko widać że z tamtych lat ekipa się uchowała w firmie i ma się całkiem dobrze.,...,

ministerstwo zdrowia
@NIck

Ha ha ha Nick trafne spostrzeżenie. Kurcze, że nikt jeszcze tego tematu nie poruszał. SB śmierdzi i chyba to czuć. Może mała lustracja by się przydała?

tura

ja tych rekrutacji jakoś nie wiedzę, z tego co wiem to teraz do pracy u nich jest potrzebny ktoś na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, fajne ogłoszenie jak na Zieloną Górę

meduza

Another one bites the dust.

Pracuś

Witam wieloletnich pracowników JZO Jelenia Góra. Jestem zainteresowany pracą jako operator maszyn i chciałbym się dowiedzieć ile realnie można wyciągnąć wypłaty netto na dzień dzisiejszy w tym zakładzie a ile można było jeszcze kilka miesięcy wcześniej przed falą wypowiedzeń pracowników? Aktualnie pracuję w Zorce na Meblowej ale to tak jak by się pracowało w pół otwartym zakładzie karnym gdzie za nic ma się szeregowych pracowników, ty masz pracować mimo braku wiedzy i umiejętności w dość skomplikowanym procesie obróbki drewna. Nie wspominając już o wdychaniu pyłu drzewnego oraz farb akrylowych lub różnego rodzaju gruntów w procesie obróbki i to za 1800,- netto + 250,- od święta na święta. Doświadczony pracownik wyciągnie więcej (2200,- do nawet 3000,- netto) ale kosztem zdrowia bo oprócz szkodliwych warunków trzeba też się dużo nadzwigać co w późniejszych latach skutkuje kłopotami z kręgosłupem i stawami. Pozdrawiam i proszę o rzetelną odpowiedź.

woda w kranie

Czy firma nie poszukuje osoby na stanowisko handlowca może?

karabin

Co się stało, że się ...

klamka

Printer, a ja słyszałam, że drzwi otwierają się na lewą stronę. Jak wszędzie. Czy printer to romek?

kruszyna

Romek a gdzieś ty słyszał takie rzeczy w piaskownicy czy może w czytałeś w poczytaj mi mamo? Romek proszę cię pisz tak częściej bo dni krótkie, pogoda każdy widzi a twoje teksty to istny kabaret przynajmniej można się pośmiać. Czekam na więcej.

A Mi znajomy mówił ze rzeczywiście czasami dzieci widzi zanim zasną ;) Jak wszędzie...

a na te ło

Romek. Chyba nie pracujesz jako rep, co? Można zarobić na nadgodzinch ha ha ha. Dobre panie księciu.

lolo

ojj iglok, iglok... widzę że jesteś w temacie więc nie rozśmieszaj niektórych słowem premia sprzedażowa. Marny procent od wygórowanego planu. Noo szacun.

piękny lolo

hehehe... "zarobić za nadgodziny"... padłem ze śmiechu... jeszcze powiedz, że jako np. przedstawiciel :D

Zostaw merytoryczną opinię o JZO sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w JZO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JZO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZO sp. z o.o.?

JZO sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Waryńskiego 12
    Jelenia góra