Opinie o NFM International w Potęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NFM International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NFM International o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NFM International w Potęgowo

pracownik NFM

Pytanie do szefostwa. Czy p. M z recepcji w Potęgowie może tak sobie po pracy jeździć służbowym samochodem gdzie chce, tj, zakupy, wożenie synka na trenigi, obiadki w runowie. Swój samochód zostawia pod firmą i wozi się służbową skodą.

Pracownica NFM
@pracownik NFM

Lepiej Ci? ;)

@pracownik NFM jak rozumiem, jest to sytuacja, która ewidentnie Ci przeszkadza? Jeżeli jesteś pracownikiem NFM International to możesz napisać trochę więcej na temat samych warunków zatrudnienia? Na forum wchodzi wiele osób szukających zatrudnienia w tych okolicach i takie informacje są im najbardziej przydatne.

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na forum @tafirmatokpina i nie ma możliwości opłat na dodawanie komentarzy. Czy były podejmowane jakieś kroki, żeby zmienić wyżej opisywaną sytuację?

@znahor co dokładniej masz na myśli pisząc o wyścigu między zmianami? Czy wydajniejsza praca przynosi w firmie wymierne korzyści? Informacje o konkretnych sposobach motywowania przyda się wszystkim przeglądającym nowe oferty pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
zadowolony

Firma szybko sie rozwija, stad tez czasami wkrada sie troche chaosu i nerwowosci. Zatrudnienie ciagle rosnie, a z nowymi ludzmi przychodzi tez coraz lepsza atmosfera. Firma dostarcza mnostwo mozliwosci nauki i rozwoju, placi na czas, do wynagrodzenia dochodzi niezla premia i benefity pozaplacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na zycie, bogaty social.

Bsjsjs
@zadowolony

widzę, ze ktos "gory" chce podreperowac opinie hahahahaha

monte

Pracę w tej firmie doskonale opisuje jedno słowo - PORAŻKA. Niestety znalazłem się w takiej sytuacji życiowej, że potrzebowałam jakiejkolwiek pracy, a jak wiadomo tonący brzytwy się chwyta. Było to już jakiś czas temu, ale z tego co czytam nic się nie zmieniło. Praca za najniższą krajową, a wykorzystują ciebie na maksa. Podejście brygadzistów "jak się nie podoba to się zwolnij", kolesiostwo, praca po 10h (połowę kwoty za nadgodziny dostajesz w miesiącu następnym, a "rozliczenie" drugiej części jest po 4 miesiącach od nadgodzin, żenada), nie wspominając już o pracownikach, którzy nawzajem na siebie donoszą a brygadzistom wchodzą w tyłek aż po samo gardło :)

Brat12345

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska specjalistyczne KOMPLETNA PORAŻKA!!! Brak szacunku i kultury oraz wiedzy merytorycznej ze strony rekrutujących, podśmiewanie się pod nosem...

Gimnazjum

Kiedyś tam pracowałem. Miałem super pracę i dobre zarobki, utożsamiałem się z firmą i pracowałem z pasją, byłem lojalnym pracownikiem.. Niestety miałem jedną wadę... nie kablowałem. Zwolnili mnie bez powodu z zimną krwią, gdy ledwo zostałem ojcem i nikt się tym nie przejmował... Dobra rada: chcesz tam pracować to pracuj, ale nie przywiązuj się do stanowiska, bo z dnia na dzień możesz polecieć, jak grono ludzi... W sumie to nawet tęsknię, bo praca była naprawdę pasjonująca. Pozdrawiam wszystkich pracujących w NFM.

Pocoroztrzasac
@Gimnazjum

Oj ale kogoś boli ze go (usunięte przez administratora) za zbyt dobre kontakty z niektórymi podwykonawcami szwalni

Jaja
@Gimnazjum

Jak taka praca może być pasjonująca robienie jednej rzeczy w kółko przez 8godzin, miesiąc, rok, nie masz szans rozwoju, praca dla ludzi mało ambitnych

SUBARU

Pracowałem rok czasu, nikomu nie polecam pracy w NFM, TRAGEDIA !!!

Mariolka

Najniższa krajowa.Atmosfera w pracy masakryczna.Docinki pracowników, podstawianie nogi nowym ,żeby mieć ubaw,celowe wprowadzanie w błąd.To raczej mobbing co nie.Jestem tam miesiąc a od drugiego dnia w pracy szukam czegoś innego.Nie polecam.To dla ludzi zdesperowanych i z mocną psychiką.Jeszcze jedno-premia raz na kwartał do wysokości połowy pensji po okresie próbnym ,który trwa 3 miesiące.Na próbnym nie ma premii i najniższa krajowa.

ola

Na szwaczkę nie trzeba mieć doświadczenia. Trwa ciągła rekrutacja na pracowników produkcyjnych. Pensja to najniższa krajowa 1300 netto. Wypłacane terminowo, dział kadr jest bez zarzutu :) Pracodawca oferuje tez zwrot za dojazdy z dalszych miejscowości. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nie zawsze jest miło no i roboty bardzo dużo, więc zapierdziel.

soc

Świadomie wprowadzasz w błąd, że ludzie odchodzą po 1-2 miesiącach. Ciekawe po co tak kłamiesz? czyżbyś był na liście płac firmy gowork? Płacą lepiej niż 1300 miesięcznie? wątpię

nfm

na dziś brakuje nowego narybku za 1300zł ogłoszenia co tydzień szwaczki magazynierzy kontrolerzy poziom wykształcenia : podstawowy. Brakuje murzynków ( przepraszam murzynów) do pracy szkoda zawracać sobie głowę za 1300 niczego nie oferują pracownicy przychodzą po 1-2 m cach odchodzą

Hahahaha

Jeśli osoba z biura pisze 'dzieki osobą' to nie mam pytań, wróć do Szkoły hahaha

Serio?

2 tysiące to nie jest źle? Pracowałem w tej firmie za 2000brutto, każde żądanie podwyżki kończyło się słowami 'dalbym, ale nie mam'. Teraz zarabiam 3krotna wartość tego, co w nfm i dodatkowo nie spotykam się już z przerosnietymi ambicjami dyrektorów kierowników i kablowaniem.

gość

Podobno są jakieś przyjęcia do pracy , biorą mężczyzn na magazyn ...???

Batumi

Czego można nauczyć się w.biurach? Picia kawy z mlekiem co 40 minut czy obgadywania współpracownikow? Plus ekstra zarobki, 2200 brutto, szał

on

A na jakie stanowiska przyjmuja?

ted

Nie wiem jak w biurach.pewnie lepiej.ale produkcja....rzeźnia..

ted

Tu chodzi tylko o produkcje i glownie jedna osobe

Zostaw merytoryczną opinię o NFM International - Potęgowo

• Jak się pracuje w NFM International?

Zobacz opinie na temat firmy NFM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NFM International?

Kandydaci do pracy w NFM International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NFM International