NFM

Lębork

Opinie o NFM

...ocena ogólna: jest źle, oj bardzo - szkolenia menadżerskie wypaczyły osoby zarządzające; motto przewodnie: jak ci się nie podoba, to się zwolnij ... - komentarz zbędny; firma nie szanuje pracowników - nie wiąże się z pracownikiem; zarobki: poniżej godności - ciekawe na ile norweski zarząd jest zorientowany jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stworzyli polscy zarządzający ..... perspektywa: nie sądzę by się zmieniło - przykład idzie ... z góry :/

Zostaw opinię o NFM - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NFM