Opinie o Nfm Production Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nfm Production Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nfm Production Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nfm Production Sp. z o.o. w Lębork

Lusia

Totalna porażka !nie polecam tej firmy brak szacunku dla pracownika po roku wyrzucają Cię jak psa do budy!.A dlaczego bo jesteś za stata w wieku 43 lat powiedzenie brygadzistki!

Jak się pracuje z ludźmi z Nfm Production Sp. z o.o.?

Lepiej nie pytać. To korporacja. Wyścig szczurów i każdy patrzy tylko na siebie. W firmie obowiązuje spychologia. Wina zawsze zrzucana jest na kogoś innego zwłaszcza na tych młodszych stażem. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, z którymi da się dogadać.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nfm Production Sp. z o.o.?

NFM

Najgorszy zakład w Lęborku w którym pracowałam, (usunięte przez administratora) nikt nie szanuje pracowników na przerwie 15 minutowej nie wiadomo czy zjeść czy zapalić nikomu nie polecam tego strasznego miejsca

Ilona Nowy wpis

Hej. Zauważyłam ofertę dla Planisty Produkcji przy czym okazało się, że jest to opcja na umowę o zastępstwo. Czy jest tu może ktoś kto właśnie w ten sposób rozpoczął współpracę? Jakie są szanse na to, że później zostanie zaproponowane inne stanowisko?

DK

Jestem rozczarowany postawą tej firmy. Proces rekrutacji przebiegał mało profesjonalnie i pozbawiony był ostatecznego feedbacku mimo zapewnień o wysokiej jakości rekrutacji.. Być może nie jest to regułą ale w moim przypadku tak to wyglądało.

@DK

Opiszesz z ciekawości cały jej przebieg? Zastanawiam się jak Twoja opinia mogłaby wyglądać gdyby jednak feedback okazałyby się pozytywny. masz jakiekolwiek podejrzenia, co mogło pójść "nie tak"? Czegoś szczególnego szukają tu u ludzi?

DK Nowy wpis
@Olga

Pierwsze z brzegi to to , że pojawiły się pytania o to czy posiadam rodzinę w celu rozeznania mojej gotowości do relokacji. Myślę, że w dzisiejszych czasach jest to dyskwalifikujące.

Cześć, widziałem dawniejsza ofertę na magazyn ale w ogóle nie miała zawartych w sobie szczegółów, tutaj pisaliście, że praca jest na 2 zmiany, czy to aktualne? i czy to dalej ciąg od 6:00? Dodatkowo musze się tylko jeszcze upewnić czy będą jakieś nadgodziny po drodze, bo chyba o nich nie pisaliście jeszcze

Lusia Nowy wpis

Czy kandydat na stanowisko Koordynator ds. Patentów w firmie Nfm Production Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jeszcze w zeszłym roku pisaliście, że nadal występuje rotacja. wcześniej pokazywały mi się trzy dostępne oferty jedna, dla planisty mnie interesuje. nie wiem jeszcze ile się zarabia w tym przypadku, bo nie ma ani widełek, ani nie ma nawet mowy o premiach czy też prowizjach. czy występują?

Paula

Rotacje jakieś do dziś były czy nie bardzo? widzę opinie lipcową dotyczącą wyścigu szczurów, nie znam jednak szczegółów, ciężko mi tez było odszukać jakieś aktualne oferty, a właśnie ciekawa byłam czy ludzie odchodzą przy tak opisywanych warunkach. czy to oznacza, że nie? zmieniło się może cos w warunkach na plus? Opiszecie te bieżące?

@Paula

Nadal jest rotacja. Coraz więcej ludzi odchodzi albo jest zwalnianych z odprowadzeniem do drzwi jak przestępca. Dopóki zarządzanie się nie zmieni to ludzie będą się zmieniać. To powoli tonący statek, ale dobry do nałapania doświadczenia.

Jak się pracuje z ludźmi z Nfm Production Sp. z o.o.?

Czy pracownicy Nfm Production Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakie godziny pracy obowiązują w Nfm Production Sp. z o.o.?

FILI

Zależy na jakie stanowisko. Np, Praca na magazynie jest na 2 zmiany. 6-14 14- 22

@FILI

Hej, a biuro?

W biurze od 8 do 16

AnKa
@Olga

Ogólnie praca jest na 2 zmiay. A raczej była, bo na HB mamy już 3 zmiany 6-14 : super 14-22 : da się przeżyć 22-6 : tragedia

@AnKa

No ale ta "tragedia" chociaż lepiej płatna co nie? To niektórzy raczej chętnie idą?

NFM

Pan G

Stanowczo nie polecam tej firmy , pracowałem tam aż 9 miesięcy i sam się zwolniłem , totalny brak szacunku dla pracownika , działy nie współpracują ze sobą tylko się ścigają kto więcej , dział HR pozostawia wiele do życzenia, ciągły problem z paskami wynagrodzeń jak i z samymi wynagrodzeniami które i tak są naj najnizsze

krokodylek

Najmocniej w świecie nie polecam tej firmy. Dają ludziom umowy pod firmę, po czym zaraz ich zwalniają, bo niby nie ma pracy a co się okazuje, to osoby z agencji dostają przedłużenie umów. Wyrzucają Cię z dnia na dzień „bo tak”. Wykorzystują Twoje dni urlopowe np jeśli jest 1 i 3 maja wolne, to 2 maja musisz wypisać ze swojego urlopu, jeśli firma ma odgórny urlop w wakacje, to również wypisujesz ten urlop (10dni) z własnego, i w wielu innych przypadkach również, czyli tak na prawdę jeśli potrzebujesz, to nie masz ani dnia, bo wszystko Ci zabiorą, a jeśli weźmiesz bezpłatny choć 1 dzień, to zabierają Ci premie. Ogólnie jeśli siedzisz i się nie odzywasz, to jesteś ulubieńcem brygadzistów i kierowników, a jeśli tylko masz czelność odezwać się słowem, to będą robić wszystko, żeby Cię wykończyć. Nie szanują ludzi, traktują ich jak tanią siłę roboczą a jedyne co Ci zapewniają to (usunięte przez administratora). Wymagają od Ciebie rzeczy, z których nawet Cię nie przeszkolą a później mają pretensje, że coś źle robisz. Ogólnie firma to jedno wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o pracę.

Walery

Unikaj tego zakładu, jeśli to możliwe. Zapłać według stawki minimalnej. We wszystkich warsztatach powietrze wypełnione jest pyłem z żelu krzemionkowego, który powoduje reakcje alergiczne, oraz pyłem z włókna węglowego, który ma wpływ na cały organizm i płuca.

Artur
@Walery

A co z zabezpieczeniem pracowników? Zapewniają indywidualne środki ochrony, sprawnie działające wyciągi, by oczyścić powietrze? Nie chcę narażać zdrowia

Johnny
@Walery

Jest to prawda. Na laserach śmierdzi palonym plastikiem na hb wdychane są opary z kleju który aplikuje się na płyty. Ludzie którzy trzymają się blisko brygadzisty maja przywileje. Głośność na krojowni jest wysoka. Zwalniają człowieka z dnia na dzień. Popracujesz godzinę przychodzą po Ciebie i wywalają jak psa z budy. Kończy Ci się umowa i czekasz cały czas w stresie czy dalej będziesz miał prace. Taka duza firma a wstyd. Niektórzy nie robią nic a maja już trenera siedząc przy biurku z brygadzista spędzają prawie 8h gdzie inni pracują na nich. Zabierają premie gdy się zachoruje

gość

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są średnie zarobki na stanowisku kontroler jakości, i czy jest możliwość nawiązania dłuższej współpracy z firmą ?

Wiecie może, czy w Nfm Production Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

W ubiegłych latach przyjmowali na staż do administracji. Trzeba pytać się w dziale HR.

@Anonim

A wiesz może ile trwa staż? No i ile za niego płacą miesięcznie?

Praca w firmie NFM była by okej gdyby nie koordynator kontroli Pani M. Z. Czysty mobbing, praca pod presją, upokarzanie i wyżywanie się na swoich podwładnych. Mimo zgłoszeń i zwolnień kilkunastu pracowników do HR reakcji brak. NIE POLECAM

@Anonim

Serio brak reakcji? A co oni dokładnie na to mówili? Jak zareagowali?

Inna
@Anonim

Mi było dobrze. Bylam tam pół roku,Gdyby nue dom to wrocilabym ale tylko na ceramike, Troche mało dają ale prosiła by przyjsc w sobotę jak się da a wtedy płacili dwa razy tyle

Norweski Banan

Witam, Firma jest spoko , kierowniki bez doświadczenia zrobi bałagan akuratny od strone Norwegii dła Inżynierów. Dużo nauka i super pracy z super Polskiego i Norweskiego ludzi ale bez kasa, śkoda dla taki fajne firma i biznes. Cały kierowniki są od Norweski kraj chodzi do Lębork szukają żony (to jest banan), troche Norweski-Polski firma.

Bożena
@Norweski Banan

Jak to bez kasy? Może była ale nie taka jakbys chciał?

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Nfm Production Sp. z o.o. jako Planista. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

planista

Nie polecam. I nie chodzi tylko o konkretne stanowisko planisty, ale generalnie o administrację. Standard w tej firmie to robić ponad normę (czasem również rzeczy niemożliwe) za niewiele więcej niż najniższa krajowa. Bardzo duża rotacja, pracodawcy nie zależy na utrzymaniu wartościowych pracowników, więc szybko uciekają z tego bajzlu. Firma szczyci się bogatym socjalem, ale ludzie nie pracują dla owocowych czwartków, jogurtowych wtorków, karty multisport czy ładnego wystroju - to powinny być dodatki do pensji, która powinna być adekwatna do wykonywanych obowiązków.

Bestia

Czy jest tu ktoś kto przeszedł z agencji bezpośrednio do firmy nfm? Czy nie ma na co liczyć?

Mela21
@Bestia

A długo już pracujesz przez agencje?

zapomnij
@Bestia

z agencji pracownicy są tylko na chwilę

@Mela21

Długo nie jakies 2 tygodnie, ale są osoby które przeszły bezpośrednio do firmy. Z tego co się dowiedziałam to trzeba chodzić a nie lecieć w kratkę i dużo zależy od brygadzisty, także zobaczymy ????

@zapomnij

Jest kilka osób które robią już po 6msc do roku i też byli przez agencje i przeszły na nfm i dalej pracują, także nie taka chwila????

ROLLLLLO

Nie polecam, obiecają góry doliny, a potem zwalniają. Potrzebują tylko ludzi gdy mają duże zlecenie i (usunięte przez administratora) potem zwalniają. Spytajcie pracowników co się działo po rollo kilka lat temu jak szwaczki wszystkie wywalili i co się działo w grudniu 2020 jak zaczęli zwalniać masowo po 10-15 osób, leciał magazyn, CNC, produkcja, każdy.

ROLLO KEBAB
@ROLLLLLO

Dokładnie tak było, wiem bo sama zostałam tak potraktowana. Szerokim łukiem omijam i nie polecam nikomu!

@ROLLO KEBAB

A ja trochę z innej beczki jeśli chodzi o tą całą odpowiedz z Krk to przychodzi w formie XML co dalej z tym oni to otworzą w firmie jak im przyniosę czy jak to wygląda bo nie wiem co mam dalej robić jak to odkodowac?

Mgr

Firma NFM, niestety jak to bywa w Polsce, nie ma nic wspólnego z norweskim stylem pracy, nie wspominając o zarobkach. Bardzo słabo ogarnięte działy HR, księgowości, ale ważne, że pokorne i poklaskujące Pani Prezes, ciekawe, czy kiedyś tam się coś zmieni....z utalentowanych pracowników zostali nieliczni, reszta już dawno przeszła do lepiej płatnych firm o podobnej tematyce. Szkoda, że tutaj nie potrafią docenić dobrego pracownika. Jak tak dalej pójdzie, to nikt tam nie zostanie

Emilia
@Mgr

Ale piszesz o produkcji, czy o administracji? Mnie ciekawi, czy da się z pracy dla lęborskiej spółki przejść do centrali w Glynitveien.

Zostaw merytoryczną opinię o Nfm Production Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w Nfm Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nfm Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nfm Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nfm Production Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Słupska 1D
    84-300 Lębork

Nfm Production Sp. z o.o.