Societe Generale SA Oddzial w Polsce

Toruń

Opinie o Societe Generale SA Oddzial w Polsce

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Firma obecnie poszukuje m.in. Student/-tka na staż do Departamentu Zarządzania Środkami Finansowymi Przedsiębiorstw. Macie jakieś doświadczenia z tym stanowiskiem? Czy mieliście okazję odbyć staż w Societe Generale SA Oddzial w Polsce? Czy po odbyciu stażu jest możliwość stałej współpracy z firmą?

Alicja

rf
użytkownik zarejestrowany

A ja się zastanawiam jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela handlowego, wiecie może? Chciałbym się załapać, bo mam doświadczenie w sprzedaży, a zapewniają chociaż odpowiednie narzędzia pracy. Szkoda, że nie określlili w ramach jakiej umowy.

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Societe Generale SA Oddzial w Polsce? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o Societe Generale SA Oddzial w Polsce - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Societe Generale SA Oddzial w Polsce