P.I.E. INEL Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o P.I.E. INEL Sp. z o.o.

finak

ukaak, a powiedz mi proszę skąd wiesz że przyjmują studentów. Gdzieś słyszałem, że niby można na staż się dostać ale nie jestem przekonany. Czekam na info.

Krzysztof

Bardzo dobre zarobki juz na starcie, prace proste -po 8 godzin dziennie. Mlody zespol.

turbox

rodzina [usunięte przez moderatora] brak zainteresowania ludzmi obiecają złote góry a póżniej mają cię w [usunięte przez moderatora],[usunięte przez moderatora]to chodzący [usunięte przez moderatora] płowa załogi to nałogowi alkoholicy ogólny bajzel

Zostaw opinię o P.I.E. INEL Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I.E. INEL Sp. z o.o.