Opinie o ARCO sp.j. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARCO sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARCO sp.j. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCO sp.j. w Katowice

Xxx

Szef to raczej ucina końcówki z wypłaty 30,50,80 a nie daje. Ubrań jest za mało zwłaszcza jeżeli pracujesz kilkanaście dni pod rząd ! Premie świąteczne obiecanki cacanki a pracownikom radość. .. Jak to było Mikołaj nierychilwy ale sprawiedliwy? I (usunięte przez administratora) ... nadal nie dotarł /

Magda
@Xxx

Z tym Mikołajem dobre było :)))))) Teraz przyjdzie zajączek. Czekajcie cierpliwie :))))

nikolson

Jeśli mówimy o firmie ARCO Paweł Nagły Jacek Dudak sp. jawna to warto wspomnieć, o rzeczoznawcy Zbigniew Fabiś który wydaje wątpliwe opinie na temat butów zareklamowanych właśnie w firmie ARCO. Za każdą reklamację odmowną proponuję założyć sprawę w państwowej inspekcji handlowej. uwierzcie to pomaga. I wtedy reklamację uznają!!!

adidi
@nikolson

nie tylko on, wszystkich maja opłaconych.

Bożena
@nikolson

Teraz do tego szanownego grona dołączyła Pani Kamila Plecewicz jej opinie są jak prace magisterskie . Szkoda tylko ,że nie wie jak wygląda opisany produkt .

Czarna

Firma w porządku. Zarobki lepsze niż w innych sklepach nie ma co narzekac plus odzież pracownicza dwa razy do roku

werk
@Czarna

Chyba nie masz porównania skoro twierdzisz ,że ta firma jest w porządku . Właśnie bazują na takich jak ty .

Eminem
@Czarna

Szkoda mi cię ze dajesz się omamić pewnie uważasz ze na nic lepszego cię nie stać a stać uwięziony w siebie i odejdź z tamtąd

adidi

Jasne 4 stowy dołożył aaaa śmiechu warte. To pisze chyba ktoś z biura.

Sprzedawca

5- minutowa rozmowa, kierowniczka trzyma na stoliku do kawy stare CV zeby zrobić wrażenie ilością.

Ile chcesz zarabiać, Dlaczego chcesz tam pracować - zerowy poziom umiejętności przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej wymiana pracowników co miesiąc. Ogólnie rzecz biorąc nie dostałeś się tu, to nie szukaj pracy, bo jej nie znajdziesz.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Damian

Przejrzyj na oczy, zwolnij się!!! Zrób to 12. po zaksięgowaniu wypłaty. Porostu nie przyjdź z dnia na dzień, bo jeśli TY będziesz ok względem oszusta i go powiadomisz i dasz mu czas na znalezienie zastępstwa, to on okradnie cię z wszelkich premii i dostaniesz najniższą krajową +/- 1750

Super obsługa

hanks
@Anna

Mają tabelkę sprzedaży dlatego super obsługa, bo się ścigają, która więcej sprzeda. Dno i żenada . Potem się kłócą , która dostanie wyrównanie za sprzedaż.

Gogus
@Anna

Tabelki i statystyki od sprzedaży, a potem i tak nie wypłacają (usunięte przez administratora)

Gogus
@Anna

Z góry uprzedzani o audytach i innych kontrolach WTF???

@hanks

Trzeba mobilizowac pracowników do sprzedaży. Nic się samo nie sprzeda. Na wypłatę trzeba sobie zapracować.

Werk
@Gość

Heh, według niektórych powinno się tylko stać w miejscu, bajki opowiadać z koleżankami a na koniec pretensje czemu taka mała wypłata?!

@Gość

To sobie pracuj nikt ci nie broni. Czym się tak mobilizuje pracowników do sprzedaży mobbingiem ? Na wypłatę można sobie zapracować , ale w normalnej firmie , która respektuje przepisy prawa pracy . Także zachęcam do zapoznania się .

eur

I co dalej pracujecie jeszcze dla niego mimo tego , że was oszukuje ? Nie rozumiem.

Minka
@eur

Jeszcze 10 dni:)

eur
@Minka

I bardzo dobrze . Powodzenia w nowej pracy napewno będzie lepsza.

Bsbxi

Prze porażka jako firma! Coraz to nowsze i barziej śmieszne procedury. Nie polecam pracy. (usunięte przez administratora)

tyija
@Bsbxi

No raczej jak ktoś pracuje w tej firmie dłużej to, albo jest jakiś zdesperowany, albo jest idiotą i boi się szukać innej pracy. Większość to minusy . Idiotyzmy typu magiczne pudełka na telefony, a nie zajmą się tym , że ludzie nie mają , gdzie swoich prywatnych rzeczy pozostawić .

Tomasz

Nie polecam, nie warto się u nich zatrudniać. Warunki zatrudnienia nie są zbyt ciekawe. Wszystkie problemy wyjdą z czasem... :) Pozdrawiam

kotek

(usunięte przez administratora)... ja tez wam zloze sprawe w sadzie ze wyplaty nie otrzymalam...

@kotek

Wojtek. Zachęcam. Dorzucimy wtedy jeszcze do pozwu wyłudzenie za L4 podczas pracy na drugim etacie. W takim razie do zobaczenia:)

yi
@kotek

W , którym sklepie pracowałaś ?

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Obiecuja złote góry, 3tyś wypłaty itp. Pracowalam jako lider sprzedaży, moje wyniki w tabeli liderów były idealne, 20% ponad target, spełnione wszystkie wskaźniki. Moja sprzedaż była w czołówce całego sklepu, wypełniałam wszystkie swoje obowiązki, a nawet robiłam więcej niż powinnam. I co z tego jak moja kierowniczka to poprostu ku**a. Nie lubiła mnie od samego poczatku, zreszta nie tylko mnie. Faworyzowała ludzi którzy lizali jej (usunięte przez administratora) W koncu wręczyła mi wypowiedzenie bez żadnego sensownego wyjaśnienia a pieniędzy z premii nie zobaczyłam na oczy. Pomimo tego że zapieprzalam cały miesiąc, postanowiła mnie tak cudownie pożegnać i to na święta. Chociaż wypłata PODOBNO była decyzja szefa, który jak się okazuje jest na tyle skąpy, że za miesiąc pracy z wyrobionym targetem (tabelka KPI obiecuje po około 1700zl premii dla każdego - 3200 wyplaty) w ostatniej chwili stwierdził że jednak nie wypłaci całości tylko po góra 2400. Śmiech na sali.

ksduhg
@Nie polecam

W którym to sklepie taka wspaniała kierowniczka ?

Antyarco

Zwolnilam sie sama poniewaz mialam dosyc traktowania mnie jak gorszego pracownika. Wprowadzili kary za pomylki karzą robic sport jam i allegro co zajmuje nam pół dnia lecz podwyżki z tego tytułu nie ma. Kierownik sklepu nic nie może chociaż też ma dosyć. Wdrażają nowe procedury które ograniczają wolność człowieka ; slyszalm ze w innych sklepach Arco nie wypłacają wynagrodzenia w całości. Bardzo trudna praca, wymagajaca lecz niebezpieczna. Drabiny popsute malutkie, mało miejsca wszystko przestarzałe. Dobrze że odeszlismy.

gyu
@Antyarco

Jakie kary wam wprowadzili ? Jakaś masakra :(

Tomas

Musiałem zapłacić karę bo wystawilem błędną fakturę. Zamiast uczyć to karzą. Od górna kontrola ponad miarę przesada

ghfhg
@Tomas

Zapłaciłeś karę ? W życiu bym nie zapłacił , ani grosza.

Zdecydowanie nie polecam. Firma nie przestrzega zasad które zostały wcześniej ustalone. Każą zostawać dłużej w pracy. Pracownicy nie są traktowani równo, niektórzy są faworyzowani. Łamane są przepisy kodeksu pracy np. Art18 3c o wynagrodzeniu. Pensje są ustalane wg "widzi mi się" szefa bądź kierownika danego salonu. Ostrzegam wszystkie osoby które chcą podjąć z nimi współprace, lepiej zrezygnujcie przed podpisywaniem jakiejkolwiek umowy. Paweł Nagły uprawia mobbing w stosunku do pracowników. Ten komentarz jest wierzchołkiem góry lodowej, o innych przykładach łamania zasad kodeksu pracy i bezpieczeństwie i higienie pracy zostanie poinformowany PiP.

Glob

Kiedy?

Glob

Szef i całe biuro banda oszustów

Tomek Orkisz

Uznali mi reklamację wreszcie nie jest tak źle

Oburzona

To prawda, że nie uznają reklamacji, nie kupujcie w ich sklepach!!! Masakra jakaś. A obsługa w sklepach- tragedia. Jeszcze ci powiedzą, "widziała pani co kupowała".

Bartel 1589

Potwierdzam juz 2craz mam odrzucona. Kloca sie za ta niska ladą jak w mięsnym. Tyle dobrze ze potem kładą się przede mną jak dziwki.

Jagna

Nie kupujcie w Nike . Krzywe paluchy buty przemoczone i jak zawsze buty prane. Odradzam

Zuza

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ARCO sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w ARCO sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCO sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCO sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCO sp.j.?

Kandydaci do pracy w ARCO sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCO sp.j.
1.9/5 Na podstawie 95 ocen.

ARCO sp.j.