ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna

Katowice

Opinie o ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna

Zdecydowanie nie polecam. Firma nie przestrzega zasad które zostały wcześniej ustalone. Każą zostawać dłużej w pracy. Pracownicy nie są traktowani równo, niektórzy są faworyzowani. Łamane są przepisy kodeksu pracy np. Art18 3c o wynagrodzeniu. Pensje są ustalane wg "widzi mi się" szefa bądź kierownika danego salonu. Ostrzegam wszystkie osoby które chcą podjąć z nimi współprace, lepiej zrezygnujcie przed podpisywaniem jakiejkolwiek umowy. Paweł Nagły uprawia mobbing w stosunku do pracowników. Ten komentarz jest wierzchołkiem góry lodowej, o innych przykładach łamania zasad kodeksu pracy i bezpieczeństwie i higienie pracy zostanie poinformowany PiP.

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Obiecuja złote góry, 3tyś wypłaty itp. Pracowalam jako lider sprzedaży, moje wyniki w tabeli liderów były idealne, 20% ponad target, spełnione wszystkie wskaźniki. Moja sprzedaż była w czołówce całego sklepu, wypełniałam wszystkie swoje obowiązki, a nawet robiłam więcej niż powinnam. I co z tego jak moja kierowniczka to poprostu ku**a. Nie lubiła mnie od samego poczatku, zreszta nie tylko mnie. Faworyzowała ludzi którzy lizali jej (usunięte przez administratora) W koncu wręczyła mi wypowiedzenie bez żadnego sensownego wyjaśnienia a pieniędzy z premii nie zobaczyłam na oczy. Pomimo tego że zapieprzalam cały miesiąc, postanowiła mnie tak cudownie pożegnać i to na święta. Chociaż wypłata PODOBNO była decyzja szefa, który jak się okazuje jest na tyle skąpy, że za miesiąc pracy z wyrobionym targetem (tabelka KPI obiecuje po około 1700zl premii dla każdego - 3200 wyplaty) w ostatniej chwili stwierdził że jednak nie wypłaci całości tylko po góra 2400. Śmiech na sali.

Tomek Orkisz

Uznali mi reklamację wreszcie nie jest tak źle

Anna

Super obsługa

Oburzona

To prawda, że nie uznają reklamacji, nie kupujcie w ich sklepach!!! Masakra jakaś. A obsługa w sklepach- tragedia. Jeszcze ci powiedzą, "widziała pani co kupowała".

kotek

(usunięte przez administratora)... ja tez wam zloze sprawe w sadzie ze wyplaty nie otrzymalam...

Paweł
@kotek 19.11.2017 13:57

Wojtek. Zachęcam. Dorzucimy wtedy jeszcze do pozwu wyłudzenie za L4 podczas pracy na drugim etacie. W takim razie do zobaczenia:)

PaweŁ

Piszący to Nagły Paweł - Właściciel firmy ARCO. Zwracam się do osoby, która od przeszło miesiąca, pod różnymi nickami, wpisuje na tym portalu treści szkalujące moją osobę i moją firmę. Ponieważ zamieszczane treści są nieprawdziwe i godzą w moje dobre imię jak i w dobre imię mojej firmy zgłoszę stosowne zawiadomienie do PROKURATURY o popełnieniu przestępstwa. Po zidentyfikowaniu przez organy ścigania, na podstawie adresów IP, osoby dokonywującej te wpisy niezależnie od postępowania prokuratorskiego wytoczę tej osobie proces cywilny o zniesławienie i zadośćuczynienie w wysokości 100.000 PLN z przeznaczeniem na cele charytatywne.

Bartel 1589

Potwierdzam juz 2craz mam odrzucona. Kloca sie za ta niska ladą jak w mięsnym. Tyle dobrze ze potem kładą się przede mną jak dziwki.

Jagna

Nie kupujcie w Nike . Krzywe paluchy buty przemoczone i jak zawsze buty prane. Odradzam

Zuza

Nie polecam

Viola

We Wtorek zanoszę wypowiedzenie. Dosyć mam takiego traktowania. Pensje niskie lepiej w marketach na bananach płacą. Szef niewyplacalny kurwa w ratach pensje oddaje. Tyram jak wół i ciągle prenensje. To źle tamto źle. Ciągłe upomnienia zakazy i kary za źle wystawienie fv.

Zenon

Masz rację popieram. Znow mi odrzucila reklamacje. Mam ponoć za szerokie stopy. Będę się odwolywal. Pierdoleni OSZUSCI

Anonim

Ludzie nie kupujcie w tej sieci. Arco mieści się przy ul Owocowej w Katowicach. Nagły to oszust Kupuje tanie chińskie podróbki Nike . Posiada 34 salony na Śląsku. Jego rzeczoznawca Janikowska to oplacona aktywistka. Wciąż odrzuca

Tomasz

Włóż swój prywatny telefon do magicznego pudełka .

Katarzyna Slejska

Fatalna obsługa galeria dworzec. Opryskliwi. Nie mieli nawet odrobiny zrozumienia , trudno im było sprawdzić towar w innym salonie.

Robert.P

Nie uznają reklamacji. Towar się rozpada bo to chińskie podróbki. Mam tam zniżkę jestem stałym klientem i nigdy reklamacja nie jest uznawana, dziwne rzeczy. Prywata, opłacają rzeczoznawców osobiście piszą glupoty i mają dodatkowo płacone za odrzucanie reklamacji. Nike i Adidas mają tego samego właściciela. Nagły firma Arco owocowa 16. Bandyci

;;;

Mamy dość ciągłych kontroli i audytów. Dziewczyny odchodzą nie ma zastępstwa. Aga nic nam nie pomaga

Byly pracownik

Mały magazyn dostawy stałe. Powiekszcie magazyny w Jurajskiej do (usunięte przez administratora)

Zofia

Co to za firma , adidas i takie rzeczy. Nawet pracownicy mają was za oszustów. Szaleństwo . Nie uznają reklamacji.

Ferdek

Kurwa dosyć mom tej hujowej roboty pawel pierdol sie jebany Kraków

Tomek. Z

Ciężkie warunki pracy . Nawet ja miałem ciężko a jestem wytrenowany

Byly pracownik

Ciągłe uszkodzenia ciała, w naszej ekipie wciąż ktoś poobijany. Spadają z drabin bo nie ma miejsca na nic, siniaki na ciele bo ktoś spadł . Brak zainteresowania pracownikami.

NAtt
@Byly pracownik 07.11.2017 08:23

Kilka razy spadłam z drabiny , jedyne co usłyszałam od kierownika to to, ze „mam uważać ”..

były pracownik2
@NAtt 08.11.2017 18:49

we Wrocławiu też co chwilę ktoś leci z drabiny

absolwent Arco:)

Czy coś się zmieni? Tak jak zmienisz pracę :)

Piotr

Pracy dużo, kasy mało. Pilnować cr i upt. Wciąż krytyka, opieprzają nas za byle co. Dochodzą nowe obowiązki. Straszenie i wyzyski. Jak Chinczyki za miske ryżu.

Żadnych benefitów , nie wspomnę o kawie i herbacie a nawet głupiej wodzie... nie polecam pracy w tej firmie.

KARO

Nie polecam pracy w tej firmie. Dziewczyny wredne i kariere w sklepie robia. beda cie oczerniac bo im zabralas klienta itp... patologia. kasa czasem fajna czasem nie, zalezy od miesiaca, a mojej ostatniej wyplaty po odejsciu nie zobaczylam na oczy... procedury faktycznie zalosne, nie zamierzalam ich przestrzegac. Roboty w ciul, oczywiscie jedna osoba robi, druga sobie plotkuje na sklepie albo siedzi na zapleczu. Za dobre wyniki sprzedazy i 200h przepracowanych masz mniejsza wyplate niz ktos kto wypadl slabiej.. (taka sytuacja miala miejsce 3 razy, poza tym ok). Caly czas sie slyszy ze trzeba pilnowac Cr, jak jest slabe to dzwoni pawel i opiepsza. Na magazynie ledwo mozna przejsc taki (usunięte przez administratora). Wysylacie tyle butow i ubran to moze powiekszcie magazyn?

Kuba

Wystaeilem bledny dokument i chwilę pozniej przyszla wifomosc mailem ze będą pobierac 150 za bledy. Musiałem zaplacia raczej zakosili mi z pensji. Zamiast wytlumaczyc to odciagaja kase pod byle pretkstem oszusci

Piotrek

Ciezka praca zle warunki pracy. Duze dostawy noszenie przesuwanie podnoszenie. Stala kontrola audyty naloty. Wieczne pretensje ze słabe cr utrgi wyniki. Nowe tabelki pliki procedury. Traktowanie pracownikow jsk grupy bezmyslnych istot ktore nie potrafią samodzielnie kojarzyć faktów.

Tomas

Musiałem zapłacić karę bo wystawilem błędną fakturę. Zamiast uczyć to karzą. Od górna kontrola ponad miarę przesada

Wrocław

To ludzie ludziom zgotowali ten los(...)

Zz

Całe szczęście jyz tam nie robie

K

Debilne procedury telefony w magicznych pudełkach zakazbich używania. Audyty na kazdym kroku co rusz straszenie zwolnieniami.Nigdy więcej.

Patryk z

Bardzo ciężkie warunki pracy płacą jakby wcale. Nowe procedury kamery zle to źle tamto. Wiecznie niezadowoleni wyzysk pracowników obsluga debilnych klientów. Szef nachodzi sklepy i opieprza o wszystko, wypłaty sie nie zgadzają.

absolwent ARCO :D

Ciężko utrzymać pracowników, co? :) Szefie... Może czas zmienić podejscie na LUDZKIE?

robson kielce

a ja jak mi nie uznaja to sie do nich pofatyguje i do tego rzeczoznawcy tez to szybko uznaja ja z nimi po sadach nie bede sie wloczyl

Lejla

Jeśli ktoś chce iść tam pracować niech się dwa razy zastanowi.. Na początku wszystko cacy, obiecanki cacanki,a potem wychodzi prawda.. Grafiki po 180-190 h na miesiąc, po 3-4 weekendy w miesiącu w pracy ( mowa o całym etacie) , nadgodziny nie wypłacane, tylko oddawane w przeciągu 3 miesięcy(a jak już wypłacane to trzeba się prosić i upominać o swoje ).. Dostawy po 80-90 kartonów 3 razy w tygodniu, pomijając fakt, że są dwa malutkie magazyny, gdzie trzeba to gdzieś poupychać. Na magazynie nie ma się gdzie ruszyć, ledwo da się wejść a co dopiero cokolwiek znaleźć.. Wieczne pretensje o bałagan na sklepie ( głównie o dostawy,których nie ma gdzie pochować) , słabe utargi, niskie CR, ciągłe obserwowanie na kamerach jak się pracuje.. Procedury rzekomo ułatwiające pracę, przerwy z zegarkiem w ręku.. Co z tego , że zapier****sz, jak i tak jesteś leniem i odpuszczasz.. :)

Danuta

Nie uznali mi reklamacji a byla to wada fabryczna. Janikowska i Fabis piszą dla Nike i Adidas karzą im nie uznawac. Placa im za to

Wkurzona

Znow mi nie uznali reklamacji 2 raz myślałam ze się poprawili. Juz nigdy nie kupię u nich obuwia. Na fb pokazywac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to potrafią zamiast się klientem zająć w poprawny sposób. Wyklocac się będę zaskarze drani a zwlaszcza Pawla chamy

Antyarco

Zwolnilam sie sama poniewaz mialam dosyc traktowania mnie jak gorszego pracownika. Wprowadzili kary za pomylki karzą robic sport jam i allegro co zajmuje nam pół dnia lecz podwyżki z tego tytułu nie ma. Kierownik sklepu nic nie może chociaż też ma dosyć. Wdrażają nowe procedury które ograniczają wolność człowieka ; slyszalm ze w innych sklepach Arco nie wypłacają wynagrodzenia w całości. Bardzo trudna praca, wymagajaca lecz niebezpieczna. Drabiny popsute malutkie, mało miejsca wszystko przestarzałe. Dobrze że odeszlismy.

Patrycja

Nike bardzo znana marka lubilam ciuchy dostawać. Pracowalam w Katowicach juz dłużej nie umialam wytrzymać. Ciagle zmiany i potracanie premii. Praca nad cr i kary Traktują podwładnych jak glupoli uginają końcówki z premii co miesiąc. Miłosz bardzo wymagający szef nachodzil nas często i krzyczał bez powodu. Oby się za nich wziął PIP

Zdecydowanie nie polecam pracy w Arco. Traktowanie pracownika jak upośledzone dziecko to norma. Masa "nowych super procedur" jak obowiązek zostawiania telefonu w specjalnym pudełku i obowiązek wyłącznia na czas pracy bez względu na potrzebę kontaktu z rodziną. Atmosfera beznadziejna co powoduje brak motywacji u pracowników z premii potrącają z byle powodu. Przerwy liczone ze stoperem. Dużo zalezy od kierownika bo szefostwo jest beznaziejne. Na plus zarobki na minus cała reszta.

Aneta Stefańska

Witsm jestem znaną blogerką , wszyscy mnie znają. Jestem oburzona podejściem pracowników firmy Adidas, są niekompetentni. Kierowniczka sama pisze opinie to kpina juz dawno powinni się jrj pozbyć. Nigdy nie zrobię juz tam zakupów jestem zbulwersowana...Fabis rzeczoznawca Adidas, Nike oszust pisze brednie ma 343 sprawy w sądzie

Martyna

Pracowalam w adidasie jest tam malenki magazyn trzeba jezdzic ciezkim wozkim nosic tony nie wytrzymalam długo lubilam moze z 4 osoby

Asia Nizik

Nikooa ty nie chwal firmy arco bo wiadomo ze jesteś szpara Lukasza liczysz na chajs bossa zamknij pysk suko nie wiesz jak sie tam pracuje

ŁUKASZ

Wyzysk przez duze K, biedne wyplaty ciagle kontrola audyty. Pracuje w nike i jest tak samo do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sami sie chwala na fb opinie pisze kierownik sklepu

Ola

Czesto zmieniam pracę, mam doświadczenie. Pracowalam w silesi rok temu.Dziewczyny wstretne, obgaduja są wredne.Nikt nie pomaga tylko wymagaja.Przeszkadzalo im ze mialam czerwone usta zszdrosc, ze stalam nie poprawialsm-poprawiac poprawione ciuchy ciagle.Zarobilam grosze wstydna wszystko żałują

Oliwia B

Jestem czesto w galerii na dworcu obsluga średnia w silesii dobra obsługa lecz stoja w grupach za ladą i obgaduja klientoe razem z kierownictwem. Wysoka pyskata nie doksztalcona a jest zastępcą nie wie co to rękojmia, klocila sie z moją mamą przy reklamacji.Reklamacji nie uznali barany

Marcin

Kasa bieda wymagania full presja czasu duzo obowiązków premie małe na starym sklepie bylo zle teraz makabra

Marcin

Stara kierowniczka

Ciężka praca, malo kasy za wszystko karzą

Zostaw opinię o ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna