DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opinie o DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Czy pracodawca DROG-MOL organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lidia

Co znaczy, że raczej nie organizuje się tutaj szkoleń? Czy jakieś są, ale według Ciebie jest ich za mało czy korzystacie z jakichś innych form rozwoju? Myślę, że jest to obecnie bardzo ważny element pracy, dlatego wolę dopytać.

micky

Widziałem, że szukają specjalisty do fakturowania. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy i atmosfery w biurach?

realista
@micky

to lepiej zacznij szukać innej firmy. Sporo wiem i nie polecam...........

Kajto
@realista

moglbys cos wiecej opowiedziec? (usunięte przez administratora)

Bożenka

Widzę wiele ogłoszeń zaczyna się pojawiać do pracy w Drog-Molu, sezon idzie (usunięte przez administratora)będzie czarował i oferował wieloletnią współpracę żeby przyciągnąć pracowników a po sezonie z niewyjaśnionych przyczyn nie będzie przedłużał umów, ech... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:(usunięte przez administratora)

@Bożenka

Lajza nie przedłużają

Damian

Mógłbyś wyjaśnić dlaczego umowy o pracę nie są przedłużane. Czy chodzi o sezonowość prac budowlanych i potrzeba wtedy więcej pracowników? Na stronie https://www.drogmol.com.pl/praca Drog-Mol zamiesza aktualne oferty rekrutacyjne i szuka ludzi aktywnych i chętnych do dalszego rozwoju. Warto tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie.

Elpadro

(usunięte przez administratora) Atmosfera między pracownikami bardzo dobra to jedyny plus. Radzę ominąć tą firmę szerokim łukiem

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Technolog (producent znaków drogowych i konstrukcji wsporczych)?

Pracowałem i wiem jak to wygląd. Na start używana odzież po kimś innym, racja dla poprzednika że ani ciężko ani lekko, stawka gdy pracowałem 13zł za podstawowe 8h a kolejne h 15zł, pracownicy ok 50% emeryci lub osoby dorabiające jako 2 lub 3 etat (każdy wie jak z takimi się pracuje), atmosfera nie ma tragedii, godzinowo czasem było 5-19, ale w sezonie 10h trzeba liczyć stąd możliwość zarobienia fajnych pieniędzy. Wiadomo są pupile kierownika itp sprawy. Drugi raz bym nie podpisał umowy.

pracownik DM

Praca ani lekka,ani ciężka-jak to w prywatnej firmie.Można jednak nieźle zarobić,będąc pracownikiem wyjazdowym.Fakt,że niekiedy zdarzają się nadgodziny,ale idzie się przyzwyczaić.Pracownicy dobrze traktowani przez kierownictwo.Jako pracownik tej firmy,mogę polecić pracę w DROG-MOL-u. Lubię atmosferę w DROG-MOL za: Rodzinna atmosfera

zatrudniaja ukraincow bote woly robia jak muly

Maja

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia. Proszę podzielcie się opiniami z innym użytkownikami . Jaka panuje atmosfera u tego pracodawcy? Jak kształtują się zarobki?

Witam chciałem zapytać jakie stawki są na magazyniera ? i jak tam jedna zmiana jest? po ile godzin sie pracuje? prosze o odpowiedz..

Natalia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jaka atmosfera?

Dami

Byłem na rozmowie do działu kadr , ale sam zrezygnowałem następnego dnia że nie jestem zainteresowany w dalszym udziału w rekrutacji bo osoba z którą rozmawiałem przyznam chłodna mi się strasznie wydała. Ale Jako firma na pierwszy rzut oka widać solidna jest.

kora
@Dami

witam a jakie wynagrodzenie proponowali na tym stanowisku?

@kora

jak bedziesz prcowl 300 godzin w miesicu to zarobisz 3000 zlotych

dobrze zrobilas ze zrezyzgnowano

Maja

@Były nie aplikuje na żadne stanowisko. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jest tu, aby pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie DROG-MOL. Czy mógłbyś powiedzieć coś o warunkach pracy w firmie? Czy poleciłbyś innym to miejsce pracy czy nie?

Maja

Jakie macie doświadczenia związane z pracą w firmie DROG-MOL? Czy polecacie pracę? Czy można liczyć na jakieś benefity? W jakich godzinach pracuje się w firmie? @zainteresowanaczy byłaś może na rozmowie? Opowiesz jak przebiegła?

Były
@Maja

Maja a na jakie stanowisko aplikujesz?

zainteresowana

Tutii możesz napisać coś więcej? :)

Maja

@Tutiiirozumiem, że ostatnio uczestniczyłaś w procesie rekrutacji. Jak oceniłabyś jego poziom? Czy rozmowa była trudna?

Tutiii

Sekretarka przemiła. Natomiast szefostwo powinno zmienić kobietę która przyjmuje interesantów na rozmowach kwalifikacyjnych. Nie robi dobrego wrażenia. Myśl o pracy z takimi nadętymi osobami jak ta Pani, to dość niesmaczne doświadczenie.

zainteresowana

Witajcie, jestem zainteresowana ogłoszeniem pracownika ds personalnych. Czy ktoś miał styczność? Jakie warunki? Zespół? I czy to prawda że pracownicy się zmieniają co chwilę? Dziękuję za odpowiedź :)

Maja

@Dami co wpływa na to, że odebrałeś firmę jako solidną? Chętnie również usłyszymy więcej na temat samego procesu rekrutacji. Jakie pytania podczas niego padły?

Dami
@Maja

Solidna w sensie mi chodzi wrażenie takie robi solidnej firmy, a Proces rekrutacji i pytania to pamiętam z tego do teraz czy Dał Pan radę prowadzić nie jestem pewny co do liczb bo nie pamiętam już :) , ale chyba takie liczby podała 30 umów cywilno prawnych i z 20 umów o pracę czy był bym wstanie taką dużą ilość zająć , następne pytanie było przekonać że to mnie mają wybrać , apotem że jest jeszcze drugi etap i tyle pamiętam z tej rozmowy .

A.

A co powiecie o pracy na stanowisku kadrowa? Pozdrawiam

aplikant

podobno jakiegos goscia co jest magikiem sprzedazy zatrudnili do dzialu sprzedazy. Wiec ciezko sie tam dostac

@aplikant

Nabory Trwają ponieważ otwierają oddziały w Krakowie i Katowicach

A7

Powiedz jakie oddziały otwierają i czego ma dotyczyć praca ..pozdrawiam

@aplikant

Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Pyrzowice

• Jak się pracuje w DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.