Transcom System Sp. z o.o

Kraków

Opinie o Transcom System Sp. z o.o

hunterkiller

Nic nie wspomniałem o chodzeniu z podkulonym ogonem - raczej o być realistą. Nie rzucania się z motyką na przysłowiowe Słońce. Byciu uczciwym w stosunku do potencjalnego pracodawcy. Nigdy nie zdarzyło mi się "ściemniać" w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze uczciwie (w moim mniemaniu) przedstawiałem moje mocne jak i słabe strony. Pracowałem w Transcomie - czasami było fajnie, czasami gorzej, per saldo - to był cenny okres - zdobyłem dużo doświadczenia, zarobiłem dużo pieniędzy, poznałem fajnych ludzi, praca sprawiła mi dużo frajdy. Kolego - dawniej za tego typu obelgę dałbym w ryj... Teraz mogę ci tylko dać wskazówkę - obrażanie innych i wyzywanie od pożytecznych idiotów (poczytaj Suworowa, może zrozumiesz co znaczy ten termin) nie zwiększy twoich kwalifikacji zawodowych. Więc pozostaje tylko praca nad sobą i doskonalenie swoich umiejętności, a nie wylewanie frustracji.

hunterkiller

Jeśli chcesz stracić czas i nerwy (swoje i osoby rekrutującej) to mierz dalej zamiary ponad siły kolego Załosne. Otrzymałeś szczerą i prostą informację: "niestety nie nadaje się Pan na to stanowisko, potrzebujemy kogoś z większym doświadczeniem". Zachowałeś się jak mały dzieciak, wychodząc po rozmowie i rzucając hasełkami "żałosna firma". Rzeczywiście żałosna - nie chce zatrudnić chłopaczka tuż po studiach, zielonego jak trawa w kwietniu i mającego postawę roszczeniową. I tu nie chodzi tak naprawdę o brak doświadczenia zawodowego ale o zdolność do uczenia się i zaangażowanie. 1. "jestem po elektronice, coś tam lutowałem na laborkach" 2. "jestem po studiach, na zajęciach miałem tylko prezentacje z rzutnika, ale od liceum lutuję kity, składam układy na płytkach uniwersalnych, programowałem w bascomie, spaliłem niezliczoną ilość układów, w ramach hobby zaprojektowałem diodowy mrygacz na PIC32, chętnie posiedzę i się nauczę nowych rzeczy" Pretendowałeś do stanowiska technika serwisu - widzisz różnicę między tymi dwoma osobami?

Thor
@hunterkiller 04.12.2016 22:01

Postawę roszczeniową? Tak, jasne - najlepiej wszędzie chodzić z podkulonym ogonem i pokazywać, że jest się tylko pożytecznym idiotą. Zupełnie takim jak ty.

Załosne

Jeżeli chcesz stracić czas, i nerwy to z pewnością zaproszą cię na rozmowę rekrutacyjną. Dowiesz się ile są warte twoje umiejętności, kim jesteś i jak żałosny jesteś, jest tam pan który profesjonalnie to oceni. Nie polecam(tilt)

base'zula szpiegula

hehe stabilne zatrudnienie w postaci 3-ch osób :) Wieczne wypominki i zwalanie całego zła tego świata przez właściciela na pracowników szeregowych :-) Współpracownicy ok, pomagają i wspierają się, szef jak szef przynajmniej kasę płaci w terminie. Co do dodatkó to brak jakich kolwiek. Bardzo często atmosfera nerwowa.

ututututula

jest stabilnie, znowu szukają

heyhey

miałem na myśli piki, nie marianka

heyhey

to co za kadrowiec zatrudnił pajaca i nieroba i dopiero po roku zorientował się że pracownik jest nic nie warty :P:P:P:P nie ma czegoś takiego jak wywalić na zbity pysk. co najwyżej można zwolnic dyscyplinarnie, rozwiązać umowę za porozumieniem stron lub pracodawca lub pracownik może złożyć wypowiedzenie umowy

heyhey

i wypowiedź marianka chyba najlepiej oddaje całokształt - burak cierpiący na analfabetyzm i słowotok, obrażający kogoś kto miał czelność znaleźć sobie inną pracę

base'zula szpiegula

Chętnie przyjmiemy mało doświadczonego, nie wymagającego wygórowanych warunków finansowych pracownika

karo

A czemu część z obiektów, które mają logo innych firm rozważają zmianę na logo TRANSCOM SYSTEM? A dlaczego po zmianie loga z TRANSCOM na inne część infrastruktury dalej nie działa? Niechęć klienta do wymiany infrastruktury, która swoje przepracowała (prawie dekadę) czy niekompetencja "innego logo"?

mimififi:)
@karo 20.03.2015 18:23

wkaż mi proszę taki obiekt, bo póki co, to nie zauważyłem :)... a co do kompetencji, to temat rzeka - znam go od środka :)

Emilio

Transcom System jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na polskim i zagranicznym rynku w branży elektronicznych systemów obsługi klienta oraz systemów kontroli dostępu. Wieloletnie doświadczenie Spółki w branży teleinformatycznej pozwala na opracowanie globalnych rozwiązań dla zwiększenia efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw lub innych organizacji gospodarczych, przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki informatycznej i telekomunikacyjnej. Warto, składaj CV

mimififi:)
@Emilio 23.02.2015 14:29

A czemu czesc z obiektow, ktore mialo logo TRANSCOM SYSTEM i byly ich stalymi klientami maja teraz loga innych firm? ; Emilio - skoro jestes tak swietnie zorientowany w kwestii obslugi klienta przez ta firme, to pomoz mi prosze znalezc odpowiedz na to pytanie, bo w doswiadczenie (albo doswiadczenia) tej firmy nie watpie :)

piki

DOWIEDZIAŁEM SIE O TOBIE NIEROIBIE OD POPRZEDNIEGO PRACOWAWCY ZE JESTES NIC NIE WARTY WIEC CZEGO TY SZUKASZ WEZ SIE DO ROBOTY NIE OKŁAMUJ INNYCH JESTES NIC NIE WARTYM NIEROBEM MASZ TYLKO WYMAGANIA JESTES GŁUPIM PAJACEM POPRZEDNI PRACODAWCA POTWIERDZIŁ WYWALILI CIE Z ZBITY PYSK A TERAZ SZUKASZ

Thor

Witajcie ludkowie mili :-).Przedwczoraj (we wtorek), dostałem telefon o zainteresowaniu się moją osobą przez TS. Jestem elektronikiem z 14-letnim doświadczeniem zarówno w małych firmach jak i korporacjach. Wymagania firmy : bardzo dobra znajomość układów analogowych ze szczególnym uwzględnieniem układów zasilania, - wykształcenie: wyższe techniczne związane z ELEKTRONIKĄ - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (z uwzględnieniem słownictwa technicznego), - umiejętność projektowania przestrzennego - umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej nad własnym projektem, - zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i nowych zagadnień, - bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy - zdolność do nawiązywania stałych i przyjaznych kontaktów z kontrahentami (wysoka komunikatywność), - gotowość do podróży służbowych do klientów - samodzielność, pomysłowość, wytrwałość i dokładność. - umiejętność projektowania układów elektronicznych wykorzystywanych w oświetleniu LED, - znajomość narzędzia do projektowania elektroniki A więc elektronik + projektant CAD + handlowiec, akurat spełniam owe wymogi , niestety w ofercie internetowej nie spodobały mi się 2 sprawy: - umowa zlecenie (jeśli ktoś ma doświadczenie i prace - to zmiana na gorsze jakoś nie wchodzi w grę) - brak stawki/wynagrodzenia Zadzwoniłem do miłej Pani z firmy i poinformowałem ją o swoich wątpliwościach, a na proponowaną przeze mnie stawkę 3200zł (nie wydaje mi się zbyt wygórowana - przy tych wymaganiach), po kilku godzinach otrzymałem odpowiedź że nie muszę już przyjeżdżać na spotkanie - nie spełniam warunków :-D, wg. mnie powinno być "to firma TS nie spełnia moich wymagań" - bo z doświadczenia mogę powiedzieć (niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu - jeśli się mylę) - ze firma szuka na etat "murarz/tynkarz/akrobata za 2000zł. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracownika. :-)

BoguśLinda

anonim - 2013-07-09 18:14:55 jakie są warunki zatrudnienia w dziale technicznym w Transcom System firma oferuje jakiś pakiet socjalny? na terenie znajduje się jakiś wezeł sanitarny , stołówka w dobrym stanie?Prowokator !!!

;)

Proszę Państwa, na T... świat się nie kończy. Jest jeszcze kilku uczciwych pracodawców w branży: HSK Data, Base System, Unicard... może warto podesłać cv...

byly

Muszę przyznać że ten wierszyk oddaje sedno sprawy. Gratuluje talentu.

nxt

To chyba nie miejsce na wasze wewnętrzne potyczki. To jest forum obiektywne o pracodawcach. Każdy ma prawo do negatywów i pozytywów. Chyba powinniście się spotkać i wyjaśnic pewne sprawy:)

Pablo next

Widzę, że różne opinie się przewijają n.t Firmy. Ale chyba warto samemu się przekonac wiem,że Firma się konkretnie rozwija i ma perspektywy. Na innych stronach wypowiadaja sie pozytywnie na jej temat. A tu to widze tylko góra- dwóch tych samych wypowiadających sie wściekłych:) niezadowolonych byłych pracowników. Pozdrowienia dla nich;)

ktoś Zyczliwy::))

??? - 2012-03-19 09:21:05 jeśli pracujesz to cóż innego możesz napisać o tej firmie. Lepiej w ogóle nic nie pisać.Do obiektywizmu bardzo dużo Ci brakuje. No chyba że już nie masz kogo szkolić bo nikt nie chce u was pracować ;-) hahahaA co masz problemy ze znalezieniem pracy?Cos w tym musi byc jak ktos wypisuje takie bzdety to ma problem ze soba i go nie chca w pracy. Masz czas na przesiadywanie na internecie i zajmowanie sie takimi pierdołami? Wiesz co to jest akceptowanie regulaminu nie tylko na forach??

???

tomek

AKURAT PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ PARE LAT JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z PRACY DOBRA SOLIDNA FIRMA ZAROBKI NIE SĄ ZŁE A TE WSZYSTKIE WYPOWIEDZI WYNIKAJA ZE OSOBY KTÓRE TAK PISZĄ NIE NADAWAŁY SIE DO NICZEGO SAM JE SZKOLIŁEM I POPROSTU NIE CHCA SIE NAUCZYC ISTNE BETONY NAWET NIE MAJA CHECI WCZESNIEJ ZOSTALOI WYWALENI Z INNEJ PRACY I TAK SZUKAJA POZA ( usunięte przez administratora )

zadowolony

terminator - 2012-03-18 20:57:01 Ludzie zaczynają sprawdzać opinię firmy w necie zanim pójdą tam na rozmowę więc trzeba poretuszować choć trochę wizerunek firmy żeby ktokolwiek raczył tam przyjść choćby na rozmowę. Naiwne że ( usunięte przez administratora ) umowami i warunkami pracy liczy, że to się nie wyda zwłaszcza, że Kraków jest małym miastem i ludzie szybko takie info rozpowszechnią wśród znajomych.Byłem na rozmowie-było sporo ludzi-ja słyszałem dobre opinie wiec spróbowałem. Zawsze znajdzie sie ktoś komu coś nie spasuje- normalka. A mam wrażenie, sadząc po podobnych wypowiedziach że jakiemuś jednemu kolesiowi wyjatkowo firma nie spasiła:)

byly pracownik

Widać że próba naprawy wizerunku firmy spełzła na niczym i odniosła odwrotny skutek. Wystarczy spojrzeć na ilość zgłoszonych kandydatur: ( usunięte przez administratora ) Aspiracje do zatrudniania informatyka z tytułem magistra do pracy w piwnicy i kursowanie pomiędzy wyciągami narciarskimi lub basenami w celu naprawiania bramek dostępu graniczy z ciężkim ( usunięte przez administratora )GENERALNIE CHYBA RYNEK SAM WYELIMINUJE TĄ FIRMĘ!!!

terminator

Ludzie zaczynają sprawdzać opinię firmy w necie zanim pójdą tam na rozmowę więc trzeba poretuszować choć trochę wizerunek firmy żeby ktokolwiek raczył tam przyjść choćby na rozmowę. Naiwne że ( usunięte przez administratora ), że to się nie wyda zwłaszcza, że Kraków jest małym miastem i ludzie szybko takie info rozpowszechnią wśród znajomych.

quqa

Brak chętnych do pracy spowodował (prawdopodobnie) że firma próbuje poprawić swój wizerunek. Zresztą przez rok czasu było cicho choćby na tym forum a tu nagle wysyp zadowolonych pracowników. Czy to nie dziwne?

Jam

NO i taki nagły wysyp zadowolonych pracowników którzy pracowali góra po 3 miesiące (tak można wywnioskować z tych wszystkich wypowiedzi). Zadowoleni pewnie dlatego że już nie pracują. A swoją drogą idzie( usunięte przez administratora ) odszedł?

Max

niedoszly pracownik - 2012-03-16 13:39:53 Mam dziwne wrażenie że wypowiedzi są na polecenie pracodawcy. Może jakaś kontrola się pojawiła albo klienci odchodzą heh.Chyba na tych forach nie pojawiaja sie tylko niezadowoleni pracownicy. Ja w każdym razie mam pozytywne wrażenia z transcomu.

niedoszly pracownik

Jam

Zwłaszcza kodeksu pracy

EX

Pracowałem 3 miesiace. Firma ok szef wymagajacy ale mozna sie dogadac.Tylko troche warunki w dziale technicznym słabe. Ale mozna sie duzo nauczyc

Gosc

Pracowałem w Transcomie ponad rok. Firma ok. duzo sie nauczyłem. W pracy troche sajgon z wyjazdami ale praca ciekawa mozna poznac fajnych ludzi na instalacjach

misiek85

Witam Nie zgadzam sie, pracowalem w tej Firmie jakiś czas temu - bylem zadowolony, szef owszem wymagajacy, ale idzie na rękę, zawsze wyplacal nadgodziny( a bylo ich sporo), zarobki przyzwoite i ludzie fajni.

Zostaw opinię o Transcom System Sp. z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transcom System Sp. z o.o