Opinie o Logstor ROR

krall - najwidoczniej nie masz pojęcia o prawie pracy. Proszę Cię więc nie zabieraj głosu w tej sprawie. Jak już wspomniałem - zamieszcze odpowiedni wpis dotyczący łamania praw pracowników. Nie rozumiem sensu zdania, że PIP nic nie zrobi. W ogóle wiesz jak wygląda kontrola Inspektora? Co kontroluje? I co najważniejsze - wiesz czego będzie dotyczyła skarga? Nie wiesz. A uwierz mi, PIP nałoży na pracodawcę karę i skieruje wniosek do Sądu. Skąd to wiem? Lata doświadczeń.

góral

Jeszcze niedawno narzekaliście na poprzedniego szefa-jaki to był niesprawiedliwy, niedobry i to i tamto. Wielkim problem było zrobić zrzutkę jak odchodził po 20 latach pracy. Teraz macie zmiany których tak bardzo chcieliście jak widać na lepsze, więc skończcie narzekać bo to już nudne jest tak jak pisze krall. Myślę że czas odpowiedni aby maszerować do nowego szefa po zasłużone podwyżki bo Wam sie należą za to że wogóle przychodzicie do pracy. Narzekacie na wszystko co jest możliwe, że karzą w kaskach chodzić, a to buty zaciasne zamówione, innym razem spodnie nie takie, rękawice za małe lub też za duże, masakra jakaś. Uważacie że tylko na produkcji są takie zmiany? Jesteście w błędzie bo nie tylko.

krall

Ludzie jak Wam się praca nie podoba, to ją zmieńcie. Jeśli myślicie, że gdzie indziej jest lepiej, to macie gwarantowane rozczarowanie. My Polacy niestety tak mamy... ponarzekać, pogrozić a nic nie robić. Nie jeden chciałby być na Waszym miejscu, bo z pracą jest ciężko. Owszem pracownika należy szanować, płacić odpowiednią stawkę za dobrze wykonaną pracę. To nie działa jednak tylko w jedną stronę, a po komentarzach można stwierdzić, że chcielibyście leżeć pod palmami nie dając nic od siebie. Chcesz wymagać od innych, to zacznij pierw wymagać od siebie.Pretensje możecie mieć nie do pracodawcy a do Rządu, który zagranicznom inwestorom daje coraz większe przywileje. Tak więc PIP może posłuchać Twoich żali, ale nie zdziw się jak nic z tym nie zrobi.

W firmie dochodzi także do łamania praw pracowników. W niedługim czasie zamieszczę odpowiedni wpis. Dobrze byłyby niektórymi sprawami zainteresować Państwową Inspekcję Pracy. Może wtedy skończą się nieuczciwe „praktyki” wobec pracowników. Proszę pamiętać, że kary są surowe. W niektórych przypadkach PIP może (zakładam, że w opisanym przeze mnie wkrótce przypadku także) skieruje wniosek do Sądu o ukaranie pracodawcy. Do osób wypowiadających się wyżej - popracujcie nad ortografią.

#czeskimetal

A może jeszcze jakiegoś kontrolera przyjąć ?

fajnie jest

ogólnie jest coraz weselej w tej firmie-nie dajmy się zwariować. sprzątać, pisać kaizeny,sprzątać a przy okazji jaką rurę zrobić i git:) no zapomniałem o pisaniu na słynnych już tablicach. ludzi do fizycznej pracy coraz więcej

gadocha

" Wypaleni Brygadziści" to osoby mądre, inteligetne, doświadczone i ułożone" należy dodać również pozwalające nam na 2 i 3 zmianach na senny odpoczynek gąbkowy, opalanie się na słoneczku, organizowaniu meetingów z kadrą sprzątającą na jadalni do bólu, robieniem przerw na kawkę, śniadanko, obiadek, pizzę papieroska kiedy tylko dusza zapragnie (no może za wyjątkiem jednego) i każdy wie że nam to odpowiadało bo było fajnie, miło i rodzinnie-mnie również ta laba odpowiadała ale ten czas się już skończył.Zmiany po przyjściu nowego kierownika być muszą i będą wprowadzane zapewne na każdej linii produkcyjnej systematycznie czy tego chcemy czy nie. ŻebyNamSięLepiejPracowało uważasz że łaskawie nowy kierownik powinien każdego pracownika pogłaskać, porozmawiać z nim wysłuchać jego żali etc. Pozatym "nowymi brygadzistami zostały by inne osoby, te w pełni zasłużone" Dla Ciebie zasłużeni są jedni, dla innych drudzy.(może Cię boli że ty nie zostałeś wybrany-pewnie wielu by się to również nie spodobało) Nigdy nie ma takich wyborów które by zadowoliły wszystkich. Dostali szansę Ci którzy zostali wybrani i należy to uszanować.Jeśli się nie sprawdzą może i ty będziesz miał szansę , zobaczysz jakie to proste. Pozatym starzy brygadziści jak wszyscy o tym wiemy mieli swoich pupili, nawyki zakorzenione od lat- nastu itp., napewno zgodzę się że mają ogromne doświadczenie, wiedzę i staż pracy i zrobili wiele dla zakładu. Pozatym wydaje mi się że oceniać pracowników nie jest rzeczą prostą, odpowiadającą każdemu. ŻebyNamSięLepiejPracowało-jakie wg. ciebie cechy powinna mieć osoba kierująca zespołem ludzi? Nie uważam aby Pan P. był osobą niekompetentną czy też subiektywnie oceniał nasze umiejętności czy podejście do pracy. Napewno duży wpływ na ocenę nas miał poprzedni zarządca, dlatego że znał nas od lat, jednych bardziej doceniał (wiemy których) innych mniej-jednym dawał podwyżki innym nie. Teraz również to nowi brygadziści wraz z nowym kierownikiem będą nas oceniać, nasze umiejętności ,pracę, odpowiedzialność więc zobaczymy jakie będą rezultaty-jak kasa będzie się strumieniami lała na nasze konta. Żeby aby nie było gorzej a wszystko na to wygląda że lepiej to napewno nie będzie.Już jakieś dziwne akcje przymusowych nadgodzin, co to ma wogóle być. Jak można kogoś zmusić do nadgodzin bo ktoś nie przyszedł do pracy i ma to w d.. a my mamy za niego zapierd...ć? Pan C..ła do zwolnienia!!

Pracownik2

Dzień dobry Panie SenSEI, gratuluje rozsądnego wyboru nowych brygadzistów, no cóż... każdy w życiu popełnia jakieś błędy ;-)

SenSEI - jedyne czego żałuję to fakt, że zapewne podaję Ci rękę na przywitanie. Udzielam się wśród ludzi, mam wiele innych zainteresowań. Nie znasz mnie - nie oceniaj. Założyłeś jakieś forum?! Zastanów się czy takie coś jest potrzebne. Odwagi Ci brak żeby porozmawiać w oczy? Najwidoczniej tak. Popracuj trochę nad budową zdań. Z Informatyki najwidoczniej jesteś zbyt słaby, ortografia również nie jest Twoją mocną stroną. Co do Twojej odpowiedzi - ogarniam temat bardziej niż Ci się wydaje. Z prawem mam do czynienia na co dzień. Nie czytam Super Expressu (Express - dwa "S" na końcu - nawet tego nie potrafisz napisać normalnie), nie zadzwonię do wróżbity Macieja. Chyba nie mamy o czym rozmawiać. Musisz trochę dorosnąć.

Zacznijmy od tego, że to nie jest Forum tylko portal, na którym wyraża się opinię o pracodawcach. To zasadnicza różnica. Nigdzie nie napisałem, że ktoś nagle zdobędzie moje IP z portalu gowork.pl. Jednak w przypadku jakiegokolwiek zgłoszenia organom ścigania, administrator będzie musiał takie dane udostępnić do przeprowadzenia czynności. Ludzie jeszcze się nie nauczyli, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Przykładów można podawać wiele. Może odszukać Ci jakieś wyroki bądź orzeczenia?

@Pracownik 04.05.2014 21:16

Rzeczywiście odrobinę się zagalopowaliśmy strona na której tworzymy wpisy nie jest forum a tym bardziej nie dotyczy treści które tu poruszamy. W związku z powyższym zapraszam wszystkich zainteresowanych na nowe forum znajdujące się pod adresem: (usunięte przez administratora)

lika

(usunięte przez administratora)nie pij wiecej, bo bredzisz... i nie wiem czy wy jesteście nienormalni, ale przez podawanie tu skrótów mienia i nazwiska czy też ksywek możecie mieć nieźle przerąbane. Jeśli myślicie, że jesteście anonimowi, to się mylicie. Ale czego chcieć od ludzi, co ledwo 6 klas skończyli, a myślą, że są najmądrzejsi i niezastąpieni.

Z całym szacunkiem, ale piszesz bzdury. W sieci nigdzie nie jesteś anonimowy, poznaj chociaż podstawy poruszania się w Internecie - z tym idzie Ci bardzo słabo.

czesław lang

Chyba że Dzidziuś co dziesięć sezonów robi a jak mu sie to zliczy to mam może dwa lata czystej roboty i sie kur... obraża o wszystko a jak nie weźmie podwójnej dawki tabletek to jest nie do życia

czesław lang

A kto miał iść na brygdziste? czosnek bez zęba na przedzie co do 50 umi tylko liczyć albo gosia

@czesław lang 30.04.2014 21:20

Ludzie pohamujcie się trochę. Wybrali kilku nowych brygadzistów nie pracują nawet jednego tygodnia a Wy niczym Nostradamus snujecie jakieś dziwne teorie... Dajcie się im wykazać. Ktoś kto nie do końca spełnia się wg. was w pracy fizycznej wcale nie musi być złym brygadzistą. Brygadzista czy tam kierownik ma umieć was (usunięte przez administratora) gdy coś robicie źle ale również ma wam pomóc gdy takiej pomocy potrzebujecie...

lika

To kolego faktycznie jesteś młody, skoro nie wiesz, że za brak subordynacji można jak najbardziej zostać zwolniony.

Roman

DO LIKI : szybko wylece z pracy - hm nie wiem za takie coś napewno NIE . A po drugie nie jestem zazdrosny bo ja się też nie nadaje bo jestem za młody tylko wyrażam swoją opinie

lika

Jakie prymitywy... jak nie bd ich słuchał to szybko wylecisz z pracy...a nie oni. Ale wam tyłki zazdrość zżera...hahaha szkoda mi Was

Roman

Daje im pan 3 miesiące - ale na co ???? Oni nie mają autorytetu i nikt ich nie będzie słuchał !!!

SenSEI 先生

Nie jestem nowym zarządcą tzn. Panem Piotrem N. Sądzę że gdyby faktycznie Pan Piotr się tu rozpisywał na pewno by tego nie ukrywał, a po drugie nie sądzę by ujawniał tu swoje plany dotyczące Żor ponieważ są miejsca dużo bardziej odpowiednie do tych celów niż portal internetowy typu gowork.pl

SenSEI 先生

Osoba o pseudonimie [lika] ma rację. To są teraz Nasi nowi przełożeni czy nam się to podoba czy nie... Nikt nie każe Ci ich słuchać (jesteś już dużym chłopcem), nikt również nie zmusza cię do pracy. Jak Ci się to nie podoba i chcesz cwaniakować jaki to Ty nie jesteś twardy i jakich to ty nie masz cojones to pokaż wszystkim (panie dorosły)... Zapamiętaj jedno: NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH W PRACY ta prawda dotyczy mnie, ciebie, kierownictwa, prezesów jaki i twoich kolegów i rodziny... Zapamiętaj ją.

panas

Art. 183a. §1. Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy. Jedna osoba nie zasłużyła na awans. Lewe ręce do każdej roboty

@panas 30.04.2014 06:57

Po 1. Nie podszywaj się pod kolegę z pracy. Jeśli uważasz się za dorosłego to podpisz się swoim nickiem. Po 2. Rzucasz paragrafami kodeksu pracy a tymczasem sam nie rozumiesz o czym piszesz... Ten paragraf dotyczy równego traktowania ludzi/pracowników: "...bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy..." W jakiej sytuacji firma Logstor według Ciebie traktuje Cię gorzej niż pozostałych kolegów z pracy? A może należysz do tego grona ludzi które uważa że wyłącznie im się wszystko należy? A może po prostu zazdrościsz... PO 3. Cytuje: "...Jedna osoba nie zasłużyła na awans. Lewe ręce do każdej roboty..." Każdy z nich zasłużył na awans w "oczach pracodawcy". Zrozum że awans to nie tylko PLUSY (wyższa stawka i władza) ma również i MINUSY (ODPOWIEDZIALNOŚĆ) i właśnie z tej odpowiedzialności będzie rozliczany każdy z nich a nie z pracy fizycznej. "Brygadziści halowi" wcale nie muszą pracować oni mają pilnować produkcji i dyscypliny na hali. W jaki sposób to wykonają to pozostaje już w ich kwestii. Daje im 3 miesiące po tym czasie zobaczymy czy komuś "nie odbije palma"....

SenSEI 先生

Nowi BRYGADZIŚCI. Na początek posłużę się tu cytatem z naszej ojczystej kinematografii którą cenie przede wszystkim za te niepowtarzalne dialogi: "Oni nie muszę lubić ciebie ani ty ich ty masz po prostu k*rwa kontrolować sytuację..." Według mnie może i nie do końca fer postąpili wybierając te osoby. No ale jeśli nie dadzą sobie rady bądź "nie będą kontrolować sytuacji" to na pewno zostanie to zauważone przez odpowiednie osoby z kadry nadzorującej ich prace i wtedy będzie to problem takiego nowo powstałego "brygadzisty halowego". Bardzo cieszy mnie fakt iż na w/w stanowiska zostały wybrane osoby młode nie należące do kadry dotychczasowych "wypalonych brygadzistów" z głową pełną pomysłów oraz jeszcze młodzieńczym zapałem do pracy. Jeśli nie odbije im po awansie "palma do głowy" to na pewno 2 z nich ma szanse na utrzymanie się na tym stanowisku bądź dalszy awans.

kapitan tsubasa

Umiejętności mniejsze od chłopaków co robią po 3 lata, wymigiwanie się od roboty non stop i brygadzista, czeski film.

Hendrix

jak może człowiek awansować na brygadzistę pracując tylko na jednym dziale,to jakieś chore,a są ludzie gdzie pracują na 3działach w naszej firmie.

先生

niestety pan SenSEI ma rację, " NOWY " jest dużo lepszy niż komunista (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), miał swoich kolegów i im dawał podwyżki a o reszcie ? nie dajmy się zwariować, jego gadka. A " NOWY" nie liczy się staż pracy, tylko co kto robi , i brawo , bo cwaniaczków nie brakuje w tej firmie co po Andrzejku podwyżek nabrali. Pozdrawiam : )

STALIN

Się ludzie zdziwią jak się firma zacznie sypać ustanawiając takie chore normy np. na MPL. Najgorsze rury jakie moga tylko być - robiło się ich 40. Teraz wyliczono na kalkulatorze, że da się zrobic 86 w 4 osoby. Litości, ludzie to nie roboty. Przy 40 już się człowiek męczył, a gdzie tam dwa razy tyle... Byle się kasa zgadzała na górze prawda? ZYSKI, ZYSKI, ZYSKI. Młodzi odejdą gdzie indziej i pewne jest, że narobią takiej opinii, że w życiu już tu nikt nie będzie chciał pracować... nie za takie pieniądze.

tunel

A rury za krótkie i w ogóle taka sytuacja że roboty ni ma , bat stoi i zamiast nawijac to zrywo i ni ma na bena do piździka bo niedzili nie dadza... tyle w temacie !

STĘSKNIONY

ANDRZEJ WRÓĆ.

SenSEI 先生

Nigdy nie pracowałeś w innej firmie, wydaje Ci się że wszystko Ci się należy. Poprzedni zarządca tego zakładu tak cię rozbestwił że nie masz zielonego pojęcia jak naprawdę wygląda praca... Zmień pracę jeśli tak strasznie Cię męczą Twoi przełożeni z Twoim podejściem na pewno znajdziesz pracę marzeń.

Tiger

Gdyby zarobki byly adekwatne do wykonywanej przez nas pracy nikt by sie nie sprzeciwial ,ani tez nie narzekal,ale skoro place stoja w miejscu to co innego nam pozostaje? NIE JESTESMY ROBOTAMI ,jestesmy ludzmi wiec szanujmy sie.To jest firma produkcyjna a nie sprztajaca albo produkcja ,albo sprzatanie ! Bo z tego co sie teraz dzieje wnioskuje ze wazniejsze jest sprztanie niz produkcja,niech sie w koncu zastanowia bo psychicznie kazdy wysiadzie i bedzie to jeden z najwiekszych zakladow psychiatrycznych na swiecie ;) zatrudnijcie na kazda zmiane osobe lub dwie ktora bedzie odpowiedzialna za porzadek i czystosc a my zajmiemy sie produkcja !proste i logiczne;) chcecie zwiekszyc wydajnosc wtedy i zyski sie zwieksza a kasa dla nas pracownikow bedzie taka sama wiec ogarnijcie sie ;) albo jestesmy zespolem i strzelamy do tej samej bramki albo po prostu bedziemy walczyc ze soba i kto na tym lepiej wyjdzie????Chcecie ta firme doprowadzic do ruiny czy jak???

kaj jo je

STAJEMY?!

miedźmen

gońcie się

ten

wiele opini ma tu sens jednak nie wszystkie, na pewno nastepuja zmiany i sa one nieuchronne, czas pokaze co z tego wyjdzie, uczmy sie i to szybko bo moze byc rozne czyz nie?

nie zależy

Po pierwszo: Żeby wprowadzić TPS (Toyota Production System) trzeba się urodzić japończykiem. Po drugo: Pod żadnym pozorem nie można polakiem-biedakiem-cebulakiem w roli menadżera Lean Manufacturing. Po trzecio: Trzeba dogłębnie przeanalizować obecny system produkcyjny, żeby w ogóle zrobić jakikolwiek krok na przód.

Czosnek
@nie zależy 18.04.2014 07:41

Tyś się chyba urodził kolarzem (usunięte przez administratora)

SenSEI 先生

Pan B. z Zabrza, systemu 5S i nie tylko w Żorskim Logstorze. Człowiek za to odpowiedzialny Pan (usunięte przez administratora). powinien najpierw przeczytać czym do chol..y jest system 5S potem to zrozumieć a na końcu wprowadzić! Mogę się wypowiedzieć wiele na ten temat bo pracowałem w firmach gdzie system ten funkcjonował i NAPRAWDĘ POMAGAŁ MI W PRACY. Niestety w TU przez Pana (usunięte przez administratora). jest na odwrót... Udoskonalenia wprowadzane są by zwiększyć produkcje a co za tym idzie zyski. Nie wiem jak ten człowiek się uchował w tej firmie z swoimi pseudo cudownymi nowościami. Niech Pan zacznie myśleć bo w końcu za to otrzymuje Pan nie małe wynagrodzenie. Chyba że sprawia to Panu problemy, jeśli tak to zapraszamy na produkcje by zobaczył Pan tak naprawdę na czym to wszystko polega. Dla wiadomości Pana (usunięte przez administratora): Aby móc od pracowników wymagać przestrzegania systemu 5S sądzę że w pierwszej kolejności należy zastosować ten właśnie system w własnym otoczeniu. Mówię o Pana biurze i miejscu Pana pracy! Czy nie u Siebie jako pierwszego powinien Pan wprowadzić 5S? Pracowałem już w Żorskiej firmie gdzie 5S pięknie funkcjonowało w biurach. A tu? Wieczny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A zarządcy tego burdelu wymagają z mojej strony zachowania 5S... to jest żenujące. System 5S składa się z 5 części wdrażanych w odpowiedniej kolejności a nie z wybranych przez Siebie w chorej kolejności elementów. Niestety jakoś nie przypominam sobie by przeprowadził Pan 1 krok 5S czyli 1S. Jedynie podczas zachowania odpowiednio długiego okresu pierwszej "fazy" czyli selekcji i sortowania przez wszystkich PRACOWNIKÓW PRODUKCJI i ADMINISTRACJI ŁĄCZNIE Z PANEM Z PANEM NA CZELE jest możliwość poprawnego przejścia do fazy 2 jaką jest systematyka. Pan nie jest i nie musi być wszystkowiedzącą encyklopedią i pomysły wzięte po 5 minutach przypatrywania się pracy pracowników produkcj nigdy nie będą dobre i są nie obrażając Pana pomysłowości bez sensu! System oznaczeń a co za tym idzie systematyka którą Pan wprowadza utrudnia na dłuższą metę naszą pracę bo niestety jest zbyt wiele bezsensownych oznaczeń o które trzeba co chwile kontrolować, stosować się do nich i dbać o ich przestrzeganie. Co do 3 kroku czyli sprzątania... Rozumiem że porządek musi być, ale karanie człowieka za drobne uchybienia w porządku prowadzą do przykrej skrajności jaką jest obniżenie produkcji kosztem porządku. Człowieku my tu się zajmujemy produkcją rur pre-izolowanych (to z nich są pieniądze na twoją wypłatę) a nie jesteśmy Warszawskim hotelem Sheraton oczekującym na delegacje arabskich szejków naftowych którzy mają zamiar jeść z podłogi. 4 i 5 kroku nawet nie poruszam bo pierwsze 3 nie został spełnione i wszelkie standaryzacje, samodyscypliny, samodoskonalenia i kaizeny NIE MAJĄ JAKIEGOKOLWIEK SENSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W ciągu ostatnich tygodni można było zauważyć iż Pan (usunięte przez administratora). zaczyna się zabierać za kolejną metodę na zarządzanie produkcją jaką jest system KANBAN. Z tego właśnie powodu gościliśmy i gościmy obcokrajowców oraz ludzi z naszej polskiej centrali w Zabrzu. Ludzie ci dzielnie ze stoperami w dłoniach mierzą nam czasy wykonywanych przez siebie czynności (oczywiście w warunkach idealnych) ŻENADA. Moja propozycja jest następująca najpierw skończmy z wprowadzaniem w życie systemu 5S a potem weźmy się za kanbana. Żyje Pan w świecie BAJEK. Zapraszam Pana i pańską świtę na produkcję ale nie na 3-4 godzinki pomierzyć czas kilku czynności tylko bite 8h przez tydzień roboczy (CZYLI 6 DNI) i zobaczyć jak to naprawdę wygląda bez sytuacji gdzie wszystko jest idealne i na czas. W ostatnie 2 dni zapraszam PANA na produkcje na stanowisko pracownika fizycznego bo w końcu po 4 dniach przypatrywań się pracy ludzi człowiek tak wybitnie uzdolniony jak Pan na pewno sobie poradzi z czymś tak prostym jak robią ludzie po podstawówce... PRAWDA?? Straci Pan 3 tygodnie (po 1 na każdą linie) ale zyska Pan wiedzę którą będzie Pan mógł wykorzystać, bo na dzień dzisiejszy żyje Pan w świecie pełnym BAJEK.

żniwiarz
@SenSEI 先生 17.04.2014 17:19

a wy wiecie że to sam Bagsik się tu wyżej tak przemądrzał. Idealnie do niego pasuje taka gadka:) jakąs mądrą tablicę nam ofiarowali na nasz użytek mpl. wszyscy aż się palą do pisania po niej. Świta z p. Bagsikiem niedługo odjedzie a tylko przyjdą nam ciulate plastiki i będziemy sie męczyć. Dlaczego teraz nie podali 520 czy 560 bananów?? 400- setkę można robić jak są świeże i proste ale co z resztą plastików powyżej 500? a do tego 5s, kaizeny w międzyczasie. Ludzie to nie roboty...

@żniwiarz 17.04.2014 21:14

Nie jestem Panem Bagsikiem. Nie mam zamiaru podszywać się pod nikogo... Pisze co mam do powiedzenia. Z resztą gdybyś przeczytał post który skomentowałeś domyślił byś się że nie przepadam za tym człowiekiem. Z tą jednak różnicą że ja przychodzę do pracy pracować a nie "szukać kolegów do pogaduszek", chce po prostu by pracowało nam się lepiej a nie trudniej... Pan B. może i ma pomysł. Ale wykonanie pomysłu zostawia wiele do życzenia... Jego pomysły może by się sprawdziły w fabryce samochodów albo innej podobnej produkcji taśmowej z dobrej jakości elementów. Niestety fabryka rur to nie linia produkcyjna Fiata 500 i wchodzi tu zbyt wiele zmiennych... Każda rura (rozmiar/typ) jest niestety inaczej i z innymi czasami produkowana... Dochodzą do tego jeszcze względy jakości materiałów jak wspomina żniwiarz ponieważ płaszcz nie zawsze trafia na produkcję idealnie okrągły (do ideału dużo mu brakuje...) Dlatego właśnie napisałem żeby Pan (usunięte przez administratora)przyszedł do nas do pracy na godzinę 6.00 i posiedział do 14.00 na jednej lini przez tydzień (4 dni jako obserwator, 2 dni jako pracownik fizyczny). Warto by było również żeby zagościł na 2 zmianie lub nocce ponieważ praca o tych godzinach również inaczej wygląda....

SenSEI 先生

Zakład ma takie + jak: - serwis odzieży roboczej (dadzą Ci ciuchy robocze, wypiorą je a gdy je uszkodzisz rozedrzesz lub coś w tym rodzaju to również to poszyją) pranie odbierane jest co piątek i można je odebrać czyściutkie , naprawione oraz wypracowane po 7 dniach w następny piątek. - pracownikom funduje się uprawnienia na suwnice (ważne na terenie całej UE) - zaplecze BHP (kaski, ochronniki słuchu, okulary, rękawice itd...) - praca w ciepłym i suchym miejscu 95% czasu spędzasz w hali... - nie musisz posiadać na początek jakiejś kosmicznej wiedzy... - ludzie po samej podstawówce dadzą se rade... - jest wyznaczone miejsce dla osób palących (palisz kiedy chcesz a nie tylko na przerwie (musisz tylko mieć zrobioną swoją robotę)) - możliwość wzięcia prysznica po pracy (4 natryski) - woda mineralna do oporu (szklane butelki na kapsel w skrzynkach)... - praca raczej należy raczej do czystych (choć są prace brudniejsze) - jeśli pracujesz z głowa i nie szalejesz tylko równo pracujesz przez 8 godzin to garba po 20 latach się nie dorobisz...

SenSEI 先生

Fabryka w Żorach na dzień dzisiejszy stoi na dużym rozdrożu ponieważ przez długie lata pracownicy Żorskiego zakładu byli kierowani przez 1 "dyrektora" facet obejmował stanowisko "zarządcy" żorskiego zakładu przez ok 20 lat. Teraz jest NOWY szef który chce się wykazać i poprawić błędy poprzedniego dyrektora. Dotychczasowy dyrektor fabryki strasznie rozbestwił pracowników którzy pracowali w co najmniej dziwny sposób i jak to określają "skończyło się" lub "lepiej już nie będzie". Ludzie ci są kompletnie nieobiektywni ponieważ pracowali w tym miejscu po kilkanaście lat (10 lat stażu w firmie, 1 i jedyna praca w życiu).

SenSEI 先生

witam 1. Niestety przez parę cwaniaczków i pseudo dowcipnisiów (których niestety nie brakuje w każdej firmie) wypowiedzi na tym forum często niestety nie są poważnie brane pod uwagę. Szkoda... JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!!

Dżony

A Pekińczyk mo nowy kombinyzon

@Dżony 09.04.2014 10:29
A Pekińczyk mo nowy kombinyzon

Poziom intelektualny Twojej wypowiedzi jest żenujący tak samo jak Ty... Obniżasz swój, nasz, a co za tym idzie mój poziom jako że jestem również pracownikiem tej firmy. To właśnie przez takie super fajne i dowcipne że "haha..." wypowiedziach musimy się męczyć z tymi wszystkimi audytami... Ludzie zacznijcie używać głowy do myślenia a nie wyłącznie do noszenia kasków...

bandażyk

skończcie kraść- to będą

czak liii brus karate dżudo

Apteczki puste , nie mam czym rany opatrzyć ! BHP

TABALUGA

SZUKAJCIE SOBIE INNEJ ROBOTY, PRZYSZLO NOWE I JUZ KOMBINUJA JAK TU ROBOLOW UDU...PIC. ROBOTE, KTORA SIE WYKONUJE W 4 OSOBY BY BYLO SPRAWNIE CHCA ROZPLANOWAC NA 2 OSOBY I PODNIESC NORME, PRZYJEDZIE JEDEN Z DRUGIM, PREZESIK, CO NIGDY NAWET W REKU NIE MIAL MLOTKA I BEDZIE PLANOWAL, FAJNIE SIE PLANUJE JAK SIE CALE DNIE DUPE GRZEJE W BIURZE I GRA W PASJANSA. BYLE SIE KASA ZGADZALA PREZESIKOWI, A ROBOL NIECH ROBI ZA 2 A NAJLEPIEJ ZA 10.

RICHARD

Mje sie tam podobo, swoje robia i sie nikej idziej nie wybierom, dobro jest atmosfryra i śmigom po formach, yno ten czopek mje denerwuje co wchodzi do wąsa , tak ino to a tak to dobre

Bartuś

są przyjęcia?

motherfucker

Gruby expert od małych pączków niech się za robotę weźmie bo za jakiś czas się to o Zabrze oprze

ćwierć kontroler

jak on kuw..aa mam kontrolowoc dostawy, skoro ich nie kontroluje!!! pozatym nie martwcie się od 1 kwietnia będzie superowcio. kamery, bagsik co drugi dzien, zakazy, zakazy i nowe zakazy. nowy kacap na gorze wiec swoje powprowadza lepszej nie bedzie

tojo

kaj je moj aneks?

John Wayne

Kiedy HDW zaś pudzie? Już sie nie umia doczekać!

CZESŁAW LANG

SPRZEDAM KOLARZÓWKĘ I STRÓJ, TRZA JAKOŚ ZWIĄZAĆ KONIEC Z KOŃCEM.

bikerZpekinu

to się nie dzieje...jak jo na benzina nazbierom...

Pułowa

Ja rozumiem dajcie młodym podwyżke , bo mają mało .... ALE NIE MOIM KOSZTEM!!!!!!!111!!!

Mordor

kiedy bedzie przyczepa??

Zostaw opinię o Logstor ROR - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logstor ROR