Finryan International Sp. z o.o.

Opinie o Finryan International Sp. z o.o.

Paulina

@AKD dlaczego firma nie planuje żadnych nowych rekrutacji? Więcej konkretów pozwoli zrozumieć, jak dokładnie prezentuje się sytuacja w firmie.

Paulina

Kto podzieli się opinią na temat pracy w Finryan International Sp. z o.o.?

pol

mapowanie jest dość w porządku, ale jakie zarobki są przewidziane dla specjalisty ds. zakupów? Dobrze, że dbają o stabilne zatrudnienie, jak i umowy w terminie.

witek, zgadza się ale tylko na papierze. Reszta jak wyżej , ludzie maja roczny poślizg z wynagrodzeniem a ten pan nic sobie z tego nie robi. Sprawa jest świeża wiadomości z tego roku.

xy

Finryan jest tym samym co Quality All Development, które ma na karku teraz syndyka i prokuratora... Firmy ściśle współpracowały w zakresie tzw. "pozyskiwania" finansowania dla klienta. Nie polecam tych firm. Trzymajcie się od nich z daleka!

Pracownik z 25 letnim stażem
@xy 18.05.2016 09:21

Ponownie zapewniam wszystkich, że żadna z wypowiadający się tu osób nie była zatrudniona w FINRYANIE International, ani tym bardziej nie otrzymała oferty zatrudnienia w tej spółce. Jeszcze raz proszę, aby zwracać uwagę na nazwę firmy, której mają dotyczyć prezentowane tu opinie. Wypowiadamy się na temat istniejącej od 1989 roku spółki FINRYAN International!!!!

AKD
@xy 18.05.2016 09:21

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Finryan International Sp. Zoo (nip 5260201264) nie zatrudnia pracowników od 2015 roku i nie planuje żadnej rektutacji.

GrażyaS

@Az - nie mieszam. Znam firmę od podszewki, od 20 lat i pracuję dla niej! I wiem na pewno, że nikt nie mógł dostać z FINRYANA International oferty pracy.

GrażyaS

Znam firmę FINRYAN International od ponad 20 lat i pracuję dla niej! Jeszcze raz zapewniam, że nikt nie mógł otrzymać oferty zatrudnienia a ta dyskusja jest bezprzedmiotowa.

GrażyaS

To nie są wnioski. Mam wiedzę i konkretne wiadomości dotyczące FINRYAN International Sp. z oo. Też nie wiem w czym rzecz, ale z kolei z treści wpisu @legionisty wnioskuję, że w ogóle nie chodzi o FINRYANA International. Dlatego skomentowałam.

GrażyaS

Zapewniam wszystkich, że żadna z wypowiadający się tu osób nie była zatrudniona w FINRYANIE International, ani tym bardziej nie otrzymała oferty zatrudnienia w tej spółce.

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie FINRYAN INTERNATIONAL sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Pracownik z 25 letnim stażem w FINRYAN Internation
@Były pracownik 19.09.2016 13:57
Pracowałam dla tej firmy 3 m-ce, w skrócie: I ) nie płacą wynagrodzeń tylko z łaski jakieś grosze, więc zalegają na duże kwoty...

Nie mógł być Pan pracownikiem firmy FINRYAN International. Bardzo proszę o precyzyjnie odczytanie nazwy firmy, której dotyczą ww. wpisy i opinie.

Pracownik z 25 letnim stażem w FINRYAN Internation
@Były pracownik 19.09.2016 13:57

Zostaw opinię o Finryan International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finryan International Sp. z o.o.