Prominex Sp. z o.o.

Opinie o Prominex Sp. z o.o.

Święty

Dobrze ci chłopak tłumaczy tu się pisze o promiwexie ,w którym pracuje się bardzo fajnie i spokojnie polecam wszystkim tą firmę panuje taką rodzinna atmosfera, choć są tacy którym to nie jest na rękę ale trudno to ich probblem Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych pracowników

Weronika

@jo nazwa wątku to Prominex Sp. z o.o. :)

Weronika

Jak się Wam pracuje/pracowało w Prominex Sp. z o.o.? Jak oceniacie firmę? ;)

@Weronika

Tu piszemy o PROMIWEX a nie a jakims tam PROMINEX sp. z o.o.

DziadekMróz

Prawda jest taka ze kazdy tutaj pisze to co mu sie nie podoba w Promiwexie, a czy pomyslal chociaz przez chwile po co tam siedzi skoro tak mu sie nie podoba? Nikt nikogo nie zmusza do pracy ktorej nie lubi, kazdy moze robic to co mu sie podoba... A to ze kierownik na nocce jest jaki jest i udaje kozaka, ze szef jest wybuchowy jak ma powody do zlosci i ze kazdy chce rzadzic firma po swojemu to jest smieszne.... Jestescie madrzy to zalozcie swoje firmy i traktujcie ludzi lepiej- o ile lepiej da sie kogos traktowac kto chce pracowac a nie walic w ch... pic w robocie itp... W zyciu kazdy wybiera swoja droge i robi to co chce robic, nikt nikogo tu nie trzyma na sile..

Fakturzystka

Chcieli mnie przyjąć od razu - z dużym entuzjazmem opowiadali o prostej, powtarzalnej pracy i że inne dziewczyny od dwóch miesięcy nie są w stanie się wyszkolić i robią karygodne błędy. Potem kazało się, że to nie praca, tylko niewolnictwo - 6 dni w tygodniu od 2 w nocy na średnio 10h lub więcej - bez urlopów, chorobowych itp!

czy jestem w pełni dyspozycyjna...

adi

w sumie masz racje, jednka mnie interesuje stanowisko przedstawiciela handlowego, zastanwaim sie jakie warunki panuja w firmie, ja mam dosiwadczenie juz jako przedtawiciel tylko w innej branży, zastanwiam sie czy jakaś umowa o rpace jest czy dzialanosc?

Jo

Bo Szef musi pilnować interesu , ludzie są nieuczciwi wychodzi to co chwilę,proszę ostatni przykład kierowca który ponad dwa lata jeżdzi trasę idzie na urlop a kierowca który go zastępuje i jeżdzi za niego wraca z trasy o 3-4 godziny wcześniej bez znaczenia czy to jest poniedziałek czy piątek i co da się jak się chcę więc czemu się dziwić że Szef musi być czujny i reagować gdy ktoś jest nie w porządku

Paker

Szukamy panów do pakowania owoców i warzyw skąd ja to znam weź sobie do myślenia panów nie jednej osoby która akurat odeszła bo to się zdarza tylko panów co z poprzednimi nie dostali zapłaty i odeszli albo dostali za godziny za które uznano że zapłata się należy a podpisaną umowę jak domniemywam o prace możesz sobie oprawić w ramki bo z nią raczej niczego nie zwojujesz Oferta atrakcyjna na papierze zawsze kogoś przyciągnie w okresie wakacyjnym może być tip top (sezon) ale po jak studenci będą się łapać dorywczego zatrudnienia przez agencje to skład na zmiany jest zapewniony za połowę tego ile trzeba dać tobie.Innym radzę żyjemy w realnym świecie a nie w bajce o Kopciuszku.

@Paker

Paker , skąd masz takie info o tej firmie ?? Pracowałeś tam ? okradli Ciebie z wypłaty ?

Solidny

A jakie są opinie na temat pakowaczów ??

Sfefan

Szef nie ma pojęcie kim się stał. TYRAN. Ale choremu nie wytłumaczysz, że jest chory. On za długo lat w tym twki. Dawno się zagubił. Zresztą wszyscy od niego uciekają. Nawet rodzina. Jesli ktoś jest na etapie poszukiwania, raczej nie polecam. Tylko dla desperatów. Wszystko jest do bani - umowa, bezpieczeństwo pracy, płaca, inne. Ale to tylko moja opinia. Nie chcę nikogo urazić. Po prostu dziwne, że za to się jeszcze nie wziął sąd pracy. Jak można tak traktować innych ludzi. Mamy XXI wiek - niewolnictwo zniesiono 2 wieki temu. Kiedyś w tej firmie było lepiej. Coś pękło. Niestety stres robi swoje nawet na najlepszych. Pozdrawiam,

O czym wy tu gadacie??? To nie firma to kołchoz wszyscy z tamtąd uciekają do normalnych prac. A nie w wodzie i błocie po jaja

Emi

Widać, że często poszukują fakturzystki... wiem, że są prowadzone aktualnie rozmowy. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tej pracy?? Szef już na wstępie oznajmił, że nie mogą sobie pozwolić na chorowanie... czy mam to rozumieć jako brak dni wolnych w tej pracy??!!!!

Jak wygląda praca fakturzystki w tej firmie? Czy tam są godziny nocne?

fakturzystka

...pracownicy jaja maja i to duze i nie ma co ich obrazac ale widocznie ktos komus powiedzial widocznie prawde bo od razu atak na pracownokow a p;rzeciez prawde mowia. ...

Normalny

Uwaga na tyrana, nie można łamać kodeksu pracy , wykorzystuje nawet rodzine , wszyscy uciekają .

xxx

witam,szefostwo firmy Promiwex codziennie zmusza swoich pracowników kierowców do jazdy przeładowanymi autami mając za nic przepisy prawa o ruchu drogowym ,bezpieczeństwo pracownika liczy sie tylko zysk auta maja ładowność po 700 -800 kilo a ładowane jest na nie po 2000 i więcej kilogramów ale i na takie cwaniactwo w końcu przyjdzie kres odadzam prace w tej firmie no chyba że ktoś jest desperatem.pzdr

pck

Obóz pracy ostrzegam !!!!!!pracowałem tylko tydzień tj.6 dni ale za ten czas przepracowałem niecałe 100 godzin!!!!Szef mi powiedział że zapłaci mi za te godziny które uważa bo zawolno jeżdże!!!!inni wracają wcześniej ,pan mnie naciąga powiedział pan J.K.za nić 8 godzinny dzień pracy,a nic 40-godzinny tydzień pracy Pan Jan stanowi prawo !!To sie nadaje do TVN ,żenada wystrzegajcie się firmy PROMIWEX!!!!

Rodzina już cała uciekła pootwierali swoje biznesy , tyranowi nie bedą dawać się wykorzystywać . Został podobno ostatni , ciekawe jak długo , ale jak ktoś nie potrafi być zaradny to pracuje dla tyrana.

hej

jaki pan taki kram i w tym wypadku zgadza sie w 100 procentach zwłaszcza z jednym ze wspólników wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi,i to prawda że jest to wątek o firmie prominex a większość wpisów dotyczy firmy promiwex a są to oddzielne firmy choć właściciel obu jest ten sam co nie zmienia faku że podmioty to inne lecz tak naprawde mają wiele wspólnego , choć właściciele starają się aby z zewnątrz wyglądało to inaczej.

?

przecież PROMINEX i Promiwex to praktycznie to samo... Te same adresy, nr tel...

jo

jacy pracownicy , takie wpisy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Prominex Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Prominex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prominex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prominex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prominex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prominex Sp. z o.o.