Prominex Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prominex Sp. z o.o.

Konrad

Firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy. Pracowałem tam dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Wypłata zawsze na czas, fajnie ludzi i atmosfera w pracy :)

Jeśli mnie nie znałeś to nie ż
@Konrad

Widać że "Konrad" zapomniał w natłoku "pracy" jak ma na imię. Każdego można oszukać, niektórych tylko raz;)

Cha-cha-cha Nowy wpis
@Konrad

Jeśli tak to dlaczego odeszłeś?

Lidia Nowy wpis
@Cha-cha-cha

A ty też tam może pracujesz?

Dejw

Ludzie piszą że się zarabia fajne pieniądze. Haha. Podstawa na umowie resztą do ręki. Kto normalny na to się pisze... to nie jest firma to jest (usunięte przez administratora) Ta firma nie dorasta do pięt firma takim jak Bury Consor czy Greek Trade

@Dejw

Aż tak konkurencja się boi firmy Prominex że musi ich oczerniać w internecie? Żałosne

Dżon Nowy wpis
@Karol

Chyba nie

qwerty

Witam , jakie zarobki , opłaca się dojeżdżać z Miechowa , bo byłbym chętny

Cha-cha-cha Nowy wpis
@qwerty

Dojeżdżać to nie za bardzo ale na piechotę to i owszem

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Prominex Sp. z o.o.? 30 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Kazimierz

Aha, i sądzisz że przez 15 lat nic się nie mogło pozmieniać? :) Może nawet cała kadra zarządzająca jest już inna?

Peo
Klient
@Kazimierz

No dokładnie, 15 lat to szmat czasu jest!!

Hmm

Pracowałem 2 miesiące. Jeden miesiąc na 17 i wychodziłem o 5 a raz nawet o 7 rano..... W drugim miesiącu kończyliśmy o 23 góra 1 w nocy.... Mniej zamówień. Praca na akord. Platne od ilości zamówień i ich wartości. Starzy pracownicy jak Pan na A lub Pan na J już w biurze zabierają najlepsze zamówienia, a nowy praciwnik dostaje ochłapy. Ci dwaj pracownicy największym stażem traktują nowych jak śmieci ale to nie od razu tylko po około 2 dniach by nie odeszli od razu..... Takie hamki

Dariusz
@Hmm

I co zgadzałeś się na takie traktowanie? Ja na twoim miejscu zgłosiłbym to gdzieś wyżej. Takie zachowania trzeba gasić w zarodku.

Robbert

Polecam!

Zofia
@Robbert

Hej, polecasz Prominex jako pracownik firmy? :) Jeśli tak, to może napiszesz coś więcej na ten temat? Na jakim stanowisku pracujesz? Co w niej najbardziej cenisz jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Jak one wyglądają?

Jak jest z pakietem medycznym w Prominex Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

swój

Co prawda pracowałem w firmie dawno ale wspominam mile

Marcin
@swój

Hej, dzięki za wpis. Miło oceniasz pracę w Prominexie. A możesz napisać coś więcej na ten temat? Co z tym przemawia? Jakie plusy i minusy współpracy mógłbyś wymienić? Daj proszę znać.

Czy pracownicy w Prominex Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Tak

Tragedia

Praca od 18, ale nikt tego nie mówi, że do czasu aż złożysz wszystkie sklepy ( więc przygotuj się na 5 rano. Jest to tak jakby akord. Praca bardzo ciężka, tym bardziej, że pracodawca ucina pieniądze i wymaga pracy w jak najmniejszym składzie. Na początku robisz z kimś, ale po paru dniach pracujesz sam. Nikt ci nie pomoże, tempo jest tak wyśrubowane, że pracownicy którzy tam pracują kończą 2/3 godziny przed tobą i jadą do domu. Na 100 osób przyjmuje się 2-3 osoby. Jeśli macie wątpliwości idź tam i spróbuj sam pracować jeden dzień. I w tedy przyjdź i podziel się opinią. Oprócz tego, nie ma tam nic pewnego. Codziennie inne warunki, nie wiesz o której skończysz, raz robisz codziennie raz co drugi dzień. Nie wiesz ile kasy dostaniesz. Nikt o niczym Cie nie informuje. Trzyma się to tylko dla tego, że ludzie potrzebują pracy w nocy... Więc proszę Cie bardzo idz spróbuj i podziel się opinią jak nie poważna jest to firma.

@Tragedia

Przepracowałeś 1 dzień i już wydajesz opinie ? To kiepsko o Tobie świadczy. Do jakiej 5 rano? Taki dzień zdarza się może 1 raz w miesiącu, pracownicy często kończą o 24-1 w nocy, czyli nie pracują nawet 8 godzin. Nikt nie przekracza 168 godzin w miesiącu. Przez pandemie są aktualnie inne warunki, ale tylko dla bezpieczeństwa pracowników, i tak, pracownicy na tym lepiej wychodzą niż wcześniej. Skoro jest tam tak źle, to dlaczego większość pracowników pracuje tam od 10-15 lat? I gdzie widzisz problem w tym że pracujesz sam po kilku dniach? Większość ludzi nie ma problemu z samodzielnym zważeniem ziemniaka czy ogórka tak jak Ty. Pewnie należysz do tych roszczeniowych osób, które chciałyby za nic nie robienie dostawać od razu 10tys. Powodzenia z takim podejściem w życiu.

jo
@Tragedia

Stary o 5 rano to już wszystkie zamówienia sa na samochodach dawno w trasie do sklepu . Jak lubisz posiedzieć w firmie to siedzisz do tej 5 rano . Aaaa i ubawiła mnie historia o 100 osobach :D:D:D

?????
@Pracownik

Kto to mówi o przejmowaniu się pracownikami i którzy pracownicy pracują 10lat ???? Chyba nie na magazynie ani kierowcy

@Pytanie

Są premie i karta Multisport

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Trochę zaskoczyliście mnie tymi wpisami!!

OBECNY.
@Bartosz

znam zarówno Prominex jak i Promiwex , pracuję tu aktualnie od paru lat i mogę powiedzieć że oczywiście można pewne rzeczy poprawić ale na pewno jedne z nielicznych firm które terminowo płacą i które odpowiednio Promiwex działa około 11 lat , a Prominex działa około 26 lat i ma placówki na giełdzie i w Kielcach , więc jeśli Ci wszyscy super pracownicy którzy tu tyle piszą może niech napiszą dlaczego już w tych firmach nie pracują tylko niech napiszą prawdę ale tego nie zrobią bo doskonale wiedzą jaka była ich praca i przede wszystkim ich uczciwość. Myślę że jeśli ktoś szuka pracy i nie lęka się trudów pracy na hurtowni to spokojnie może pracę w tych firmach szukać zatrudnienia. Pozdrawiam.

były
@OBECNY.

nalezy zaznaczyć ze praca na tej hurtowni "Promiwex" przebiega w specyficznych warrunkach tak jak ktoś tu juz wwcześniej pisał czas tam zatrzymał sie z 20 lat temu,brak organizacji i jakichkolwiek warunków socjalnych robisz po 300 godzin w miesiącu 6 dni w tygodniu od 17-18 do godzin porannych w zależności ile jest zamówień no i zależy ile dziś przyjdzie ludzi do pracy a absencja nieraz wynosi i 50% tak więc np.z 10 ludzi przychodzi 5 i musisz zrobić wszystko niema że pracujesz np.do 4 rano "dymasz"np.do 7 jakieś 12-14 godzin no i popołudniu trzeba przyjść do pracy , co do stażu pracy, pare lat pracuje tam tylko rodzina która wiadomo jest na specjalnych warukach no i paru tzw."ucholi" Szefa reszta non stop rotuje mało kto wytrzymuje dłużej ale podobno w życiu trzeba spróbować wszystkiego .pozdro i nie dajcie się

anonymous
@Bartosz

Terminowo płacą??noi co łaske robią ? to nie lata 90-te co to w ogóle za argument znając życie pewnie pisał tego pposta synuś szefa albo ktoś z rodziny ...jest praca ma być zapłata .... a tak na maginesie bo akurat jestem z branży piszesz kolego że "jako jeden z nielicznych płaci w terminie" tzn.że co Consorfruit albo Grek lub Bury nie płacą w terminowo? tak samo iArt foods płacą płacą i powiem ci więcej jak już zacząłeś temat wynagrodzeń płacą wszystko oficjalnie na konto a nie tak jak jest w Promiwexie cześć na konto reszta do koperty więc akurat w tej kwestii wypadacie słabo zresztą w innych tak samo.pozdrawiam rodzine Państawa K....

Gemma
 Rekomendacja
@OBECNY.

Platnosci w terminie to obowiazek ale generalnie firma jest ok, szanuja pracownikow.

Tragedia
@były

Jest 2020 roku i na prawdę, nic się nie zmieniło...

Zainteresowany

Witam Jakie zarobki na początek? Jest możliwość pracy na 1/2 etatu ? Jaka stawka na H netto ?

Poszukująca pracy

Proszę Was, obecnych pracowników o informację w jakich godzinach pracuje się na magazynie? Są nocne zmiany? Pzdr

@Poszukująca pracy

Tak, można pracować na nocna zmianę albo na dzienną. Nie są wymienne. Dzienna zmiana od godz: 6:00 lub 10:00, nocna od godz: 18:00

@Karol

Dzięki Karol za odpowiedź. Czy na magazynie pracują kobiety?

@Poszukująca pracy

Praca jest ciężka także tylko mężczyźni. Jedynie w biurze- kobiety.

Poszukująca pracy

Plis plis proszę o info dot godzin pracy na magazynie. ????

Mateusz

Taki spokój zapanował na forum ale to nie dziwi pracowników bo firma jest dobrym miejscem do pracy, polecam.

Błażej

Praca ok, zarobki również. wystarczy tylko troszkę chęci :)

Anonymous

Miła atmosfera i sympatyczni ludzie. Dobre warunki pracy i dobrze zaopatrzona firma! Polecam!

Eryk

Spoko firma, można zarobić fajne pieniadze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Prominex Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Prominex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prominex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prominex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prominex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prominex Sp. z o.o.