Prominex Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prominex Sp. z o.o.

Baska

Fajna firma! Można polecić i zachecic nie tylko do aplikowania do niej ale tez do robienia interesow. Polecam!

George

Fajna firma, zapewniajaca pracownikom godziwe warunki zatrudnienia.Poleca

Sandra

Ja pracowałam w Prominexie i jestem zadowolona z tej pracy. Fajnie ludzi, super atmosfera :)

Magda
@Sandra

Ja wlasnie zaczelam tu prace i narazie jest bardzo w porzadku:)

Artek
 Rekomendacja

Polecam Prominex, fajnie się pracuje, atmosfera ok, duzo zlecen, wszystko na czas.

Ala

Atrakcyjne warunki pracy, fajna firma. Zaopatrzenie bardzo dobre. W porządku!

Pull

Witam. Jak czy tam te wszystkie opine to powiem szczerze ze sie zgubilem. Promiwex czy Prominex jest lepsza firma? Pytam poniewaz jestem na etapie poszukiwania pracy I znalazlem oferte w promiwexie

On
@Pull

Szkoda twojego czasu,bedziesz żałował

@Pull

Negatywne opinie są o Promiwexie. Pracę w Prominexie ludzie sobie chwalą :)

Piotr
@Karol

Skoro tak piszesz to gdzie w Promiwexie pracuje choć jeden Siwy.....

@Piotr

O Siwym tylko Ty napisałeś, nie widzę więcej opinii o nim. Większość się wypowiada o rządach pana K.... - który jest szefem w Promiwexie

jo
@Piotr

Napisz coś więcej o tym siwym . Właśnie wybieram się tam do roboty , i chciałbym coś więcej o tym wiedzieć .

Kiki
@Karol

dokladnie, bo tu jakis zamet jest. prominex jest ok, nie ma pracodawcy idealnego ale jak sie nie szuka dziury w calym to jes bardzo ok:)

Mariusz
@Karol

No wlasnie, trzeba rozroznic. Prominex na plus!

Sylwia
@Kiki

Prominex jest w porządku, pracuję w Krakowie i warunki sa fajne. Atmosfera dobra, ogólnie fajnie się robi.

Mariusz

Wiadomo, że wytknac bledy jakies mozna kazdemu ale nie przesadzajmy, dobry pracodawca, atmosfera fajna w pracy, hurtownia wywiazuje sie z umow z klientami.Spoko!

Mirek

Pracuje w Kieleckim oddziale Prominexu. Zawsze na czas, warunki pracy ok. Generalnie mozna polecic.

Darek

Spoko firma,warunki i atmosfera w pracy ok

Marcelina

Jedno z lepszych miejsc w którym pracowałam. Przede wszystkim dbają pracowników :) Wypłaty zawsze na czas, wszystko idzie z nimi załatwić :)

guuu
@Marcelina

czy kasa na czas to jest atutem firmy ???? to jest jej obowiązkiem

Michał

Polecam Prominex, pracowałem tam i nie mam nic do zarzucenia.

Paulina
@Michał

Może podzielisz się z użytkownikami informacją, jakie konkretnie aspekty pracy w Prominex spełniły Twoje oczekiwania i wspominasz je dobrze? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie pracujesz już w firmie, ale podziel się z ewentualnymi kandydatami o pracę w niej swoim doświadczeniem i wskazówkami.

Arleta
@Michał

Na jakim stanowisku pracowałeś? Szukają może nowych pracowników?

Konrad

Polecam Prominex :) Fajne warunki :)

Marta

Fajne zarobki, mili ludzie. Jeśli chodzi o szefostwo to też nie było na co narzekać ;)

Sylwia

Super wspominam pracę w Prominexie, fajni ludzie spoko zarobki :)

Karol

Świetna firma, super mi się z nią współpracowało, ja zdecydowanie polecam

Fredi

Normalna, spoko firma bez szaleństwa. Jak ktoś chce pracować to będzie mu dobrze.

Klara

Świetne miejsce pracy, mnóstwo sympatycznych ludzi :) Zdecydowanie polecam :)

Karol

Jedna z lepszych i rzetelniejszych firm z jaką miałem okazję współpracować. Fajni ludzie i atmosfera :)

ONA

W wielu firmach jest podobnie

Karol

Pracowałem w Prominexie dwa lata i w zasadzie nie mam nic złego do powiedzenia. Swoją pracę wykonywałem wydaje mi się, że dobrze. Wypłatę zawsze miałem na czas a jeśli potrzebowałem jakiś dzień czy dwa wolny na załatwienie swoich spraw to nie było żadnego problemu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Prominex Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Prominex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prominex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prominex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prominex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prominex Sp. z o.o.