P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI

Opinie o P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI

Czarek

Praca jak praca, ale na ten moment nigdzie lepiej nie jest tu dobre auta i Robota jest zaplanowana, na chłodnie szczerze polecam. pozdrawiam Czarek Sway

To nie ja

Pracuje ktoś na transporcie leków na międzynarodówce? Miałbym kilka pytań jak wygląda praca.

Brygson
@To nie ja

ja pracuje, jezdzi sie do 2-3 tygodni teraz 11.000 na konto dostalem auta iveco w miare nowe sklady, duzo Anglij inne kraje tez sa w oklicach Plocka i Wroclawia to nic innego nie znajdziesz

@Brygson

Hej, pytanie bym miała. Czyli za 3 tyg 11 tys na czysto się zgarnia? a jakbyś miał to przeliczyć na takie godziny pracy w praktyce? postoje jak organizujesz co z dietami? później na ile do domu się wraca?

Cypis

Jesli chodzi o robote na chlodni to ok tylko wolalbym nowym dafem jezdzic zarobki okolo 10000-12000 teraz wszystko na konto

Aris

Firma porażka nie polecam, płacą za przejechane kilometry dlatego że dobrze pracy nie potrafią ułożyć , Większość czasu w weekendy nie ma cię w domu bo ci dają wyjazdy w czwartek lub piątek , a w następnym tygodniu jak do środy nie uda ci się załadować do Polski to siedzisz weekend za darmo bo muszą swoją "Elite"(tych co pracują powyżej 8lat lub (usunięte przez administratora)) pościągać na weekend, a jak nawet przestoisz weekend to na wtorek cię ściągną i znowu na weekend wyjazd bo nie możesz dłużej siedzić niż 45h . Z kasa tak samo niby kilometry ale jak przychodzi do wypłaty to zawsze mniej niż powinno być

Były spedytor
@Aris

100% racji. Spedytorzy faworyzują sobie kierowców i nierówno ich traktują. Jak są jakieś problemy, kierowca czegoś nie rozumie i ma problem, to wydzierają na niego gębę zamiast na spokojnie wytłumaczyć co ma robić. Mnie niestety również zmuszano do "jechania z kierowcami krótko", co jest kompletnym nieporozumieniem, bo dobre stosunki na linii spedytor-kierowca to podstawa. Potem dziwią się, że kierowcy ich w nocy budzą telefonami, jak im pracy nie potrafią dobrze ułożyć.

Roksana

Witam czy mam ktoś info jaka atmosfera w biurze czy jest sens starać się tam o pracę

Rysiek 10 lat pracy

JA jestem bardzo zadowolony z pracy zarobilem 9200 zł auto i naczepka nowa , jezdze pod Wroclawiem, polecam wszystkim, bardzo dobra soldnie pokladana praca, pozdrwiam

@Rysiek 10 lat pracy

Rysiek jedno podstawowe pytanie . Czy kiedykolwiek widziałeś odcinek z wypłaty na którym masz wszystko wyszczególnione ?

Katarzyna

Jakie informacje masz w tym momencie na myśli? Bo te standardowe powinny się normalnie na nim znaleźć?

Były kiero

Witam pracowałem u Lipińskich 8 lat teraz jezdze wkolo komina jak to sie mowi dobrze wspominam tą firmę Pozdrawiam wszystkich chłopakow ktorzy jezdza rowniez Pana Adama i Wojtka Lipinskich

Jerzy
@Były kiero

Czemu w takim razie już u nich nie pracujesz skoro tak dobrze wspominasz ten okres?

Byly kiero
@Jerzy

Nie można wymazać tyle czasu jak byłoby nie dobrze to bym tyle nie pracowal teraz przyszedł czas aby wiecej spędzać czasu z rodzina

@Byly kiero

No 8 lat to faktycznie spoty staż, ale tak jak piszesz rodzina powinna być istotniejsza. Czyli atmosfera pewnie tutaj sprzyjała, a wiesz coś może na temat aktualnych zarobków?

Świeży

Ja mam pytanie jak to wyglada z zatrudnieniem kierowców świeżo po uzyskaniu prawa jazdy kat C+E, nadmieniam ze doświadczenie posiadam bo jeżdżę po EU busem już 4 rok.

Witam...jakiś czas temu firma Lipiński transport ogłosiła nabór na stanowisko kierowca kat.B, Bus chłodnie do 3,5t.??? ktoś może podzielić się informacją jak to wygląda??? Proszę o komentarz kierowców jak wygląda praca???

Leszek sztywny

za bardzo gonią do pracy a tu by człowiek posiedział w domku pozdawiam normalnych

@Leszek sztywny

Czyli ile faktycznie godzin przepracowuje się w firmie pana Lipińskiego miesięcznie? Czy zmiany w grafiku mają miejsce czy raczej wcześniejsze ustalenia się nie zmieniają?

sasek
@Katarzyna

Wypakowany

Kolego to jest tak jak szczęścia szukasz i bredzisz brednie ja chce pracować i tu można zarobić ale jak chcesz siedzieć w domu to w żadnej firmie nikt nie płaci pozdro

Emilia
@Wypakowany

No jak nikt nie płaci, jak teraz dużo osób pracuje zdalnie. Tam nie ma takiej opcji?

Nowy 3 miesiące

Witam, miałem obawy bo kierowcy różne bzdury mówią na parkingach ale ja jestem miłe zaskoczony praca pokładana i kasa w portfelu się zgadza, auto iveco s Way, jedyny minus ze dużo papierów , ogólnie polecam

Katarzyna

Cześć, czy ktoś mógłby napisać mi dokładniej jak kształtują się zarobki w firmie Pana Lipińskiego dla kierowcy międzynarodowego? :) Ile wynosi podstawa, diety oraz premie? Czy premie bez problemu miesięcznie można sobie wyrobić? Jakie są zasady przyznawania?

Jarek

Witam. Jakie zarobki na kraju Panowie ?

Stary

Ja teraz mam nowe auto i odebrałem 8.200 zł wiec sami sobie odpowiedzcie czy dobrze jest

Tomek u
@Stary

(usunięte przez administratora) o szopenie. Jak wybierasz sobie trasy to zarobisz a inni muszą jeździć z śmieciami.

MA

Nie polecam współpracy, auto przytrzymane na rozładunku dobrych kilkanaście godzin, spedytor na to gdzieś, 0 pomocy. Chcę zapłatę za przetrzymanie auta od ponad tygodnia nic nie mogą zrobić, (usunięte przez administratora)

Kolego ty jesteś lepszy niż ja odebrałem 7.500 zł ale praca była poukładana

Kiero

Nabór na kierowcę jest bo nikt nie chce u nich pracować, jeździć od km. I tak zaraz będzie usunięty komentarz, firmy które płaca dobrze i jest wszystko ok nie wystawiają non stop ogłoszeń na kierowców, (usunięte przez administratora) bierze wszystkich z ulicy, ważne ze auto jedzie, spedycja nic nie potrafi ogarnąć.

Kiero

Witam. Jak tam "spedytorzy" z Daw-Transu się spisują. Ciekawe czy tak samo "profesjonalnie" jak w DT??

Darek

Mi tam grono kierowców firmy z Lipiński mam takie pytanie Mam zamiar iść do was do pracy jako kierowca słyszę różne opinie i chciałem się zapytać jak w ogóle jest w tej firmie jakie wozy czy to jest jazda po kraj i zagranica i na jakich warunkach czy w podwójnej obsadzie czy w pojedynczej obsadzie czy kraj pojedyncza czy podwójna zagranica też pojedyncza czy podwójna Jakie są naczepy Jak płaci pensja stała czy też kilometrówka i ile za kilometr jak wygląda sprawa z naprawami na trasie pojazdów wiadomo że wszystkiego samemu się nie zrobi bo teraz elektronika i bez laptopa nie podchodź Czy to jest prawda że obciążają za byle co czy jest jasna bazę do Sierpca Czy można pauzować się w domu pojazdem i ruszać w trasę po jazdę dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Tylko proszę o szczere opinie a nie fałszywe

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI - Sierpc

• Jak się pracuje w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Kandydaci do pracy w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI