P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI

Opinie o P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI

Zbigo

Witam . Mam zamiar iść do tej firmy w charakterze kierowcy. Widziałem że jest znów nabór, a mieszkam niedaleko. Tylko czytając te skrajne opinie, to mam takie trochę mieszane uczucia. Czy ktoś by mógł tak naprawdę powiedzieć, jak tam jest? Czy te wszystkie legendy typu obciążenia za wszystko, czy też jakieś podpisywanie dziwnych zobowiązań itd to prawda? Ile opinii, praktycznie każda skrajna i nie wiem czy warto próbować. Pozdrawiam

Zbyszek
@Zbigo

Witam,ja pracuje tu trzeci rok pieniadze na czas kasa ok 7.000 do reki auta nowe myjka itd ja polecam.

Max 123456

Witam Czy ktoś pracował w biurze transportowym? Zwłaszcza w Gdańsku? Jaki jest stosunek szefostwa do pracownika?

obserwator

jak mogles robic 90 pauzy wiecej do oddania niz pauza

On

@Byly ale to za co np firma obciąża pracowników?

Byly

Nie placs diet tylko za kolka. Nigdy nie wiadomo dla czego zarobiles mniej w porownaniu z poprzednim miesiacem. Obciazenia za wszystko(usunięte przez administratora) Kwity z wyplata podpisujesz in blanco. (usunięte przez administratora)

Sebix

Witam, czy firma zatrudnia kierowców na podwójne obsady? Jakie są systemy pracy i wynagradzania?

Kiero 10 LAt

Nieprawda wszystkie diety są wyplacane regurlanie,kasa zawsze sie zgadza i na czas aty co piszesz takie brednie to chyba nie pracowales w tej firmie

Edward

Macie zupełnie inne zdanie w tej samej kwestii. Trudno mi na chwilę obecną stwierdzić komu mogę wierzyć. Czy moglibyście zatem napisać, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia na stanowisku kierowcy?

Kiero 8 lat

Robie tu 8 lat I nie nazekam komu nie pasuje nie musi robic I niech nie szkaluje firmy nigdy nie czekalem na kase zawsze byla w ustalonym terminie macie racje idzcie do firmy w ktorej placa na raty

Zenon

Najlepsza firma diety tez są kasa bardzo dobra auta nowki 100%polecam

zenon

ja ma diety plus podstawe ponizej 7.000 zł nie schodze

Sisi

Ziuta długo tam pracowałeś? Pewnie najniższą krajową Ci płacili? Dzięki za odpowiedź

Kto
@Zenon

Diety? Jakie diety? Jakbyś miał diety to byś się dopiero cieszył. żadnych diet nie płacą

Fraje...ja tu pracuje i nigdy wyplata sie nie spoznila wiec nie (usunięte przez administratora) lepiej pod sklep (usunięte przez administratora)

praca jest normalna tzn jak chcesz pracować to pracy nie brakuje,tylko wyplata trcohe wyzsza niz u konkurencij teraz odebralem 8.200 tkaze chyba jest ok

@Ziuta

Pracuje tu jeszcze płaca od 7000zł do 8000zł

Adrian łoniak
@@Ziuta

Ziutek przyznaj się.. zarabiasz tyle bo jesteś spokrewniony z lipami. Dlaczego wszyscy jeżdżą iveco A ty masz piękne volvo 500?

Kiero 10 lat

niema co narzekać,jak wam sie nie podoba to sie zwolnijcie kasa zawsze sie zgadza,auto nowe,dobra spedycja, idz do prawdziwych dziadtransow to zo zobaczysz jak jest naprawde

Czy PUH transport import Adam Lipinski narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Karl

Tak prawda przyznaję

Seba

Firma okej. Robota ułożona, kasa zawsze na czas. Zarobki na zagranicy 6-8 tys zł. Zawsze jezdzisz swoim zestawem i bez kombinacji z magnesami i kartami. Pracuje 3 lata i znam języki obce wiec chyba nie jest tak jak niektórzy piszą.

@Seba

A orientujesz się może, czy za powierzony zestaw odpowiada kierowca? Co w przypadku sytuacji losowych np. kradzież paliwa?

Robert

Jest dobrze najlepsza firma w okolicach

ząbek

wcale się nie zgodzę jest duzo kierowców w firmie ktorzy pracuja po kilkanascie lat nawet po 20 kilka,ja pracuje tu 15 to cos o tym swiadczy,firma jest norlmalna zrobki ok 7.000zł tylko ja pracuje nie gadam

Gdańszczak

firma ok dobra kasa po Europie w systemie 2 na 1

JA tez tu pracuje i nie moge na fime złego słowa powedzieć, niewiem dlaczego bzdury piszecie,nie podobo się droga wolna. Pozdrawiam prawdziwych kierowców

Patryk

a czy ma ktoś informację dotyczącą jakie trzeba mieć wykształcenie aby rozpocząć pracę? @koala, dlaczego dramat, możesz bardziej rozwinąć?

Fabian
@Patryk

Dobra firma,kasa na czas auta super,zarobki zachód 7.500 wypłata

Biber

To chyba w innej firmie jeździłeś ja mam zawsze 6.500 minimum!!

Kiero 10 lat

jak chlasz ipo prakingach i nie wyjzedzdzasz to pozniej nie narzekaj,ja tu pracuje kolejny rok i jest ok kasa zawsze sie zgadza, jak pracuje ti 12 lat ostaatnio 7500 netto odebralem

Kiero 10 LAt

ja wyjezdzam tak jak trzeba,czyli po pauzach a nie wybieram prace,jak taki madry jestes to czemu na zbraniu cie nie widac ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI - Sierpc

• Jak się pracuje w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Kandydaci do pracy w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI