P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI

Katarzyna Nowy wpis

Cześć, czy ktoś mógłby napisać mi dokładniej jak kształtują się zarobki w firmie Pana Lipińskiego dla kierowcy międzynarodowego? :) Ile wynosi podstawa, diety oraz premie? Czy premie bez problemu miesięcznie można sobie wyrobić? Jakie są zasady przyznawania?

Giblun

Firma najlepsze w Kraju super auta,fakt ze nowe Iveco.ale praca jest ułożona,zero postojów, może na zachodzie lepiej zrobisz ale tu jest naprawdę dobrze. dla niedowiarków wyplata 8.000 zł do reki

Mlody

Ja pracuje nie cały rok. Nowe auto kasa na czas i poniżej 7 miałem za pierwszy miesiąc bo zaczynałem od połowy. No ale lepiej jak większość nierobów pisać bajki i siać zamęt A sami robią 3na1 za 5 tysięcy. ????????????????

amazonka
@Giblun

za ile to 8 k ? bo w systemie 3/1 mam 9k ale jest kilka spornych spraw a nie chce sobie pogorszyc . pozdro

Bum
@Mlody

Witam czy nadal w tej firmie jest wszystko ok? I czy zarobki po te 7-8 tys na Europie? A ile idzie wyciągnąć na kraju? Przyjmują bez doświadczenia? Proszę o dop

Dariusz Nowy wpis
@Giblun

A ile dni na zachodzie a ile wdomu. Jest jakis system

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI?

Leszek sztywny

za bardzo gonią do pracy a tu by człowiek posiedział w domku pozdawiam normalnych

Katarzyna Nowy wpis
@Leszek sztywny

Czyli ile faktycznie godzin przepracowuje się w firmie pana Lipińskiego miesięcznie? Czy zmiany w grafiku mają miejsce czy raczej wcześniejsze ustalenia się nie zmieniają?

Jarek
Kandydat

Witam. Jakie zarobki na kraju Panowie ?

Stary

Ja teraz mam nowe auto i odebrałem 8.200 zł wiec sami sobie odpowiedzcie czy dobrze jest

Tomek u
Klient
@Stary

(usunięte przez administratora) o szopenie. Jak wybierasz sobie trasy to zarobisz a inni muszą jeździć z śmieciami.

MA
Klient

Nie polecam współpracy, auto przytrzymane na rozładunku dobrych kilkanaście godzin, spedytor na to gdzieś, 0 pomocy. Chcę zapłatę za przetrzymanie auta od ponad tygodnia nic nie mogą zrobić, (usunięte przez administratora)

Andrzej

Kolego ty jesteś lepszy niż ja odebrałem 7.500 zł ale praca była poukładana

Kiero

Nabór na kierowcę jest bo nikt nie chce u nich pracować, jeździć od km. I tak zaraz będzie usunięty komentarz, firmy które płaca dobrze i jest wszystko ok nie wystawiają non stop ogłoszeń na kierowców, (usunięte przez administratora) bierze wszystkich z ulicy, ważne ze auto jedzie, spedycja nic nie potrafi ogarnąć.

Kiero
Kandydat

Witam. Jak tam "spedytorzy" z Daw-Transu się spisują. Ciekawe czy tak samo "profesjonalnie" jak w DT??

Darek
Kandydat

Mi tam grono kierowców firmy z Lipiński mam takie pytanie Mam zamiar iść do was do pracy jako kierowca słyszę różne opinie i chciałem się zapytać jak w ogóle jest w tej firmie jakie wozy czy to jest jazda po kraj i zagranica i na jakich warunkach czy w podwójnej obsadzie czy w pojedynczej obsadzie czy kraj pojedyncza czy podwójna zagranica też pojedyncza czy podwójna Jakie są naczepy Jak płaci pensja stała czy też kilometrówka i ile za kilometr jak wygląda sprawa z naprawami na trasie pojazdów wiadomo że wszystkiego samemu się nie zrobi bo teraz elektronika i bez laptopa nie podchodź Czy to jest prawda że obciążają za byle co czy jest jasna bazę do Sierpca Czy można pauzować się w domu pojazdem i ruszać w trasę po jazdę dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Tylko proszę o szczere opinie a nie fałszywe

Zbigo
Kandydat

Witam . Mam zamiar iść do tej firmy w charakterze kierowcy. Widziałem że jest znów nabór, a mieszkam niedaleko. Tylko czytając te skrajne opinie, to mam takie trochę mieszane uczucia. Czy ktoś by mógł tak naprawdę powiedzieć, jak tam jest? Czy te wszystkie legendy typu obciążenia za wszystko, czy też jakieś podpisywanie dziwnych zobowiązań itd to prawda? Ile opinii, praktycznie każda skrajna i nie wiem czy warto próbować. Pozdrawiam

Zbyszek
@Zbigo

Witam,ja pracuje tu trzeci rok pieniadze na czas kasa ok 7.000 do reki auta nowe myjka itd ja polecam.

Max 123456

Witam Czy ktoś pracował w biurze transportowym? Zwłaszcza w Gdańsku? Jaki jest stosunek szefostwa do pracownika?

obserwator

jak mogles robic 90 pauzy wiecej do oddania niz pauza

On

@Byly ale to za co np firma obciąża pracowników?

Byly

Nie placs diet tylko za kolka. Nigdy nie wiadomo dla czego zarobiles mniej w porownaniu z poprzednim miesiacem. Obciazenia za wszystko(usunięte przez administratora) Kwity z wyplata podpisujesz in blanco. (usunięte przez administratora)

Sebix

Witam, czy firma zatrudnia kierowców na podwójne obsady? Jakie są systemy pracy i wynagradzania?

Kiero 10 LAt

Nieprawda wszystkie diety są wyplacane regurlanie,kasa zawsze sie zgadza i na czas aty co piszesz takie brednie to chyba nie pracowales w tej firmie

Edward

Macie zupełnie inne zdanie w tej samej kwestii. Trudno mi na chwilę obecną stwierdzić komu mogę wierzyć. Czy moglibyście zatem napisać, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia na stanowisku kierowcy?

Kiero 8 lat

Robie tu 8 lat I nie nazekam komu nie pasuje nie musi robic I niech nie szkaluje firmy nigdy nie czekalem na kase zawsze byla w ustalonym terminie macie racje idzcie do firmy w ktorej placa na raty

Zenon

Najlepsza firma diety tez są kasa bardzo dobra auta nowki 100%polecam

zenon

ja ma diety plus podstawe ponizej 7.000 zł nie schodze

Sisi

Ziuta długo tam pracowałeś? Pewnie najniższą krajową Ci płacili? Dzięki za odpowiedź

Kto
@Zenon

Diety? Jakie diety? Jakbyś miał diety to byś się dopiero cieszył. żadnych diet nie płacą

Fraje...ja tu pracuje i nigdy wyplata sie nie spoznila wiec nie (usunięte przez administratora) lepiej pod sklep (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI - Sierpc

P.U.H. EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI