PUH transport import Adam Lipinski

Opinie o PUH transport import Adam Lipinski

Karolina

Jak aktualnie wygląda sytuacja w PUH transport import Adam Lipinski? Dawno nie pisaliście nic na temat pracy w tym miejscu. W jakiej kondycji jest firma? Widziałam, że poszukiwani są kierowcy krajowi i zagraniczni (http://www.lipinski-transport.pl/static/index/8 ). Czy ktoś z Was brał już udział w rekrutacji do PUH transport import Adam Lipinski? Jak oceniacie jej przebieg?

Co powiecie na temat wynagrodzenia w PUH transport import Adam Lipinski? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

wiese

maz ma ten sam problem ale ja sie nie poddam i zaloze sprawe narazie szukam kierowcow ktorzy u niego pacowali

anonymous

Mam doczynienia z ta firmą już 14 lat i to bez jakiegoś szału słyszałem różne opinie ale przeważnie te negatywne a to co pozytywne jest tu napisane to piszą tylko ci co jeżdżą koło komina.

Irysh

Robie tu 8 lat I nie nazekam komu nie pasuje nie musi robic I niech nie szkaluje firmy nigdy nie czekalem na kase zawsze byla w ustalonym terminie macie racje idzcie do firmy w ktorej placa na raty

@Irysh 05.05.2016 21:43

Irysh my idziemy do firm co płaca dniówkę a ty kondoniarzu i konfidencie (usunięte przez administratora) najpierw z frachtu a teraz z kilometra

nowy

Witam jak jest wkoncu naprawde u Lipińskiego ? Płaci nie płaci ?Jak atmosfera i praca ulozona ?Maja sporo aut i flota dość nowa ? Ma ktoś jakieś prawdziwe inforamcje ?

@nowy 25.04.2017 16:17

Jedyny plus tej śmiesznej firmy to w miarę młode zestawy ivecove . W żadnym innym miejscu nie ma tylu (usunięte przez administratora) co w Sierpcu na dworcowej

Martin

Firma prawdziwy z krwi i kości DZIADTRANS! Płacone z km dwie stawki pusto/pełno. Podstawa na konto reszta koperta. Podpisywanie białych kartek a4 żeby mogli sobie dodrukować co chcą. Obciążenia w euro razy cztery. Spedytorzy bez pojęcia bez jakichkolwiek kwalifikacji. Ci co pracują tak długo to sami kondoniarze i konfidenci. Sprzedają nawet samych siebie bo są przekonani że szybszy powrót dostanie.

Zenoslaw

Witam, również szukam opini o tej firmie. Jak z zarobkami, czy kierowcy bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie? Jak ogólna atmosfera w firmie?

Młody

Flety pracowalem 2 lata wyplaty terminowo lecz zawsze o 200 zl lub 100 cos nie grało obiecują złote góry ze km bedze 11 tysięcy plus podstawa z pierwsze 3 moesiace tak potem stajesz sie ostatnim w kolejce po zaladunki bo ELITA ma karty ELITA jedzie a ty kręcisz 45 48 godzin na parkingu dość mam a pan arek to naprawde niech sie wróci do szkoły bo na niczym sie nie znasz i do niczego sie nie nadaje potrafi tylko bajki opowiadać

bubu

Piszesz bzdury frajeze pracuje tam 7 lat I nie nazekam

Chcesz pracować w firmie PUH transport import Adam Lipinski? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o PUH transport import Adam Lipinski - Sierpc

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH transport import Adam Lipinski