Opinie o Netia S.A

gdgdg

Nie polecam

mmoni11

Żart nie praca. Obiecują telefon służbowy, auto, komputer i owszem wszystko jest.. stara nokia z klawiaturą, jeden laptop na cały zespół i auto w którym wysyłają do innych miast po 5 osób, żeby nie daj Boże wolnego miejsca nie było. Pozyskiwanie klientów na siłę, często podpisywane lewe umowy. Zarobki to 1000 zł brutto i zarobić można tylko ściemą, bo mało chętnych na takie usługi. Praca dla zawziętych i nieuczciwych. Gdańsk.

ergm

spora maja nadal ta rekrutacje ale duzo tez ofert jest na stanowisko account manager np. w Poznaniu wymagane jest doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, ICT na rynku B2B

kamień

To chyba zależy na jakich ludzi się trafi i sama firma nie jest niczemu winna. Ja trafiłem dobrze na miły zespół, który gładko mnie we wszystko wprowadził i szybko zacząłem zarabiać. Było bardzo przyzwoicie i nawet udało mi się awansować. Polecam.

zik

Moge powiedziec to co było w Gdyni. Poprostu jeden wielki żal. Jestes na umowe zlecenie bez zadnej podstawy, samochod firmowy to tylko 1 i to kierownika, komputer tez był 1 hahah a dla pracownika to tylko słuchawka stacjonarna i zaiwaniaj i rób im sprzedaż usług tym cwaniakom. Nie polecam tej firmy w każdym zakresie.

energy-pro@prokonto.pl

Najlepsza praca dla doradcy mobilnego to sprzedaż ENERGII ELEKTRYCZNEJ, ten rynek co dopiero się otworzył i jest to bardzo proste sam wiem bo rekrutujemy przedewszytkim osoby które sprzedawały usł telekomunikacyjne. tacy handlowcy najlepiej sobie radzą przykładowe prowizje za 1 umowę to : - mała gastronomia typu kebab 7 Mw/rok 250-500 zł - mały sklep spożywczy 12 Mwh/rok 400-800 zł - duży sklep spożywczy 24 Mwh/rok 700 -2500 zł - mały zakład produkcyjny 100 Mwh/rok 2000-5000 zł w msc. takich umów można spisać 5-10 ile to pieniędzy- policzcie sami zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv: [usunięte przez moderatora]

istam

stokrotka zostaw jakieś info do siebje .pozdro

@istam 03.02.2010 11:02
stokrotka zostaw jakieś info do siebje .pozdro

Ja wypowiedzialam sie negatywnie, ale najwyrazniej usuwacie zle opinie o was. Fuj, co za metody!!!! jak w komunie.

stokrotka

Nikt nie dodał złej opini bo może boi się dalszych problemów z tą firma wiem coś o tym!!!! Nie dostałam ani złotówki za prace tym bardziej za podpisane umowy. Nie mówie za głowny oddział netii jest taki ale firma która działa dla netii w Gdyni to [usunięte przez moderatora]

@stokrotka 15.08.2009 15:07

A wiesz o "sposobie"pozyskiwania do Netii poprzez oszustwo ad przyszłych zarobków? Mój syn był na pierwszej rozmowie o pracy i zaproponował dla siebie dolną granicę zarobków z ogłoszenia, gdzie obiecano 2600 do 3500 zł. Nikt nie kwestionował stawki. Tymczasem po kolejnym etapie dowiedział się, że NETIA daje hojnie 1000 zł!!!! plus obiecanki cacanki jak się wykaże/ Działacie więc jak polscy politycy, którzy by pozyskać wyborców gruski na wierzbie obiecują a potem to już tylko całe g...TO SKANDAL takie metody więc nie wychwalaj Netii, bo ma złodziejskie metody.

@emba23 08.01.2016 22:37

wiesz o "sposobie"pozyskiwania do Netii poprzez oszustwo ad przyszłych zarobków? Mój syn był na pierwszej rozmowie o pracy i zaproponował dla siebie dolną granicę zarobków z ogłoszenia, gdzie obiecano 2600 do 3500 zł. Nikt nie kwestionował stawki. Tymczasem po kolejnym etapie dowiedział się, że NETIA daje hojnie 1000 zł!!!! plus obiecanki cacanki jak się wykaże/ Działacie więc jak polscy politycy, którzy by pozyskać wyborców gruski na wierzbie obiecują a potem to już tylko całe g...TO SKANDAL takie metody więc nie wychwalaj Netii, bo ma złodziejskie metody. To mój prawdziwy wpos. Powyzszy jest nie mój!!!!

No widzicie nikt jeszcze nie dodał o nas złej opini, jestesmy z gdyni pracujemy bezpośrednio u Operatora Neti. Zapewnamy wewnętrzne szkolenia i super zarobki. Mamna imię Robert opiekuje sie na poczatku handlowcami i jezdzę z wami na spotkania, chcesz wiedziec wiecej osposabach zatrudnienia zadzwon 505103416 , tylko po 18, 19ej Pozdrawiam Robciu ;)

Zostaw opinię o Netia S.A - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netia S.A