Opinie o Lamela w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lamela. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lamela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamela w Łowicz

Hej!Na kodach tak odpowiedzialnośc ....a jaka odpowiedzialnosc na produkcji????Kto zbiera baty???Zwykły wtryskarkowy ze niemiał oczu dookoła głowy i niezauwazył ze ktos przyniósł złe kody... a kto przebierze potem i przekleji:D No jasne wtryskarkowy przyjdzie poswieci swój wolny czas i bedzie dłubac:D:D:Dalbo jesli dostanie w nadzwyczajny sposób lzejszą maszyne,i bedzie miał motorek w tyłku to przerobi w czasie produkcji a poetm napisze podsumowanie ile czaus zmarnował i ile pieniedzy starciła firma potem góra przeliczy..a potem i tak odetna premie zmianową:)Więc sami pomyslcie jaka ta odpowiedzialnosc jest i kto ja ponosi...pozdraiwam produkcje:)

KL

Ludzie rzeczywiście może należałoby pogadać z pracowniokami czy niechcieliby powtórki imprezy (oczywiście odpłatnie) myślę, że sporo osób by się wybrało - bo mimo paru wpadek było naprawdę super - tyle, że za któtko.

miki

Co do kodów to powiem tylko tyle WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA. A w dodatku mniej zarabiają niż na produkcji - zabawne - przy takiej odpowiedzialności.

witam dobrze było na imprezie tak się trzeba bawic raz w roku a porządnie takie imprezy powinny być organizowane raz w roku zrzutka po pare zł i się bawimy

Firma Lamela w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. finansowych i kontrolingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Witam. Jak tam po imprezie żyjecie? Podobno był niezły ubaw? Ktoś wpadł do wydy? Ktoś za dużo wypił? Normalnie wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Jak można tak się zachowywać, ja też trochę wypiłem, owszem ale w granicach rozsądku a nie jak świnia...........Niektórzy to nie mają za grosz godności.

mae

co prawda nie pracuję na kodach, ale mniej wiecej wiem jak ich praca wygląda. Wydawac by sie moglo, ze jest lajtowo, ale... praca jest mega odpowiedzialna, jeden blad moze skutkowac zatrzymaniem calej partii wyrobu na produkcji. co oczywiscie wiaze sie z konsekwencjami finasowymi. poza tym ciagle, nieoczekiwane zmiany w planie produkcyjnym. nie mozna sobie niczego zaplanowac i zorganizowac. nie raz bywa, ze wyrzucane sa duze ilosci kodow, bo "plan sie zmienil. w dodatku wymagana dyspozycyjnosc...moze nie 24/7 , ale weekendy bankowo. co do wynagrodzenia nie wypowiem sie, bo nie znam. domyslac sie moge jedynie, ze szalu nie ma. Krotko podsumowujac: DUZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ, STRES, DYSPOZYCYJNOŚĆ. z tym musisz sie liczyc. pozdrawiam

Ale nic nikt nie pisze, co oni tam obią na tych kodach. Chyba nie mają źle. Tylko drukują i tyle. Napiszcie mi coś.

zarobia sa naprawde po [usunięte przez moderatora], wystarczy ze zostawisz paleciak albo ze jakas (usunięte przez administratora) z pod maszyny (usunięte przez administratora) Cie z ucha to masz ucieta cala premie. kamer i nadzor z nich gorzej niz u wielkiego brata. a kierownik to najwieksza (usunięte przez administratora) z calego zakladu. na temat tej firmy mozna by dlugo

lamela

zarobia sa naprawde po chu..., wystarczy ze zostawisz paleciak albo ze jakas (usunięte przez administratora) z pod maszyny (usunięte przez administratora) Cie z ucha to masz ucieta cala premie. kamer i nadzor z nich gorzej niz u wielkiego brata. a kierownik to najwieksza (usunięte przez administratora) z calego zakladu. na temat tej firmy mozna by dlugo

Witajcie. Napiszcie proszę jak jest na kodach, czy oni mają tam trudną pracę? a jak by się tam do nich uśmiechnąć?

Pracowałem w Lameli i wiem jak tam jest i podejrzewam że się nic nie zmieniło i nie zmieni do póki jet ten sam prezes.Teraz pracuję w innej firmie i zarobki są ok no i oczywiście są kamery,ale one służą tylko do nagłych wypadków a nie do tego ile razy na zmianie byłem w wc i jak długo,a już na pewno nie służą do śledzenia co robi pracownik na zmianie.Lamela wykorzystuje ludzi ile się da i do płaczu,a że nie nie zwalniają się - bo się boją że nie znajdą innej pracy.Teraz wiem że na Lameli świat się nie kończy i że warto zaryzykować.Pozdrowienia dla tych co zostali no i oczywiście powodzenia.

heya

Wynagrodzenie - najniższa średnia krajowa (można dostać o 300 zł więcej, ale to po kilku podwyżkach) + premia której nie dostaniesz jeśli będziesz chorować od 1 do 5 dni w miesiącu. O i o to całą prawda.

A może ktoś w końcu napisać jakie jest wynagrodzenie miesięczne ?? Bo każdy pisze że bardzo małe, ale małe to pojęcie względne.

pracownikkk

a czy ktoś wie o co chodzi z tymi umowami??? dlaczego jedni dostali a inni mimo że dobrze pracują to nie dostali....

Lamela to prywatny [usunięte przez moderatora] nie chronionej, a dowód na to będę miał gdy zadzwinię do inspektoratu pracy, w sprawie pracy w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, ciekawe czy coś z tym zrobią. Ja

czarno włosy

Zgadzam się z tym.Inne zakłady dbają o pracowników dostają paczki dla dzieci kosz z prezentami i oczywiście bony a Lamela ma w [usunięte przez moderatora] pracowników.Ludziom nie damsam se weźmie.Pomyślcie troche o ludziach co dlawas charuja.W święta niech biuro [usunięte przez moderatora] .

laura

tak jak powiedział nikt przyjdz l spróbuj dostaniesz pęsję i będzie wszystko jasne zrozumiesz co znaczy haruwa za 1000 zł świątek piątek l niedziela

ktoś

Ta firma jest chora [usunięte przez moderatora] idący z samej GÓRY jest tam na porządku dziennym zero szacunku dla "szeregowców"

bobo

Tak to wszystko niestety prawda.A zapowiada się jeszcze gorzej,zawsze nadchodzi ten czas aby zwijać żagle z tego miejsca.

laura

w lameli pracuje ten kto nie ma innego wyjścia i szefowie dobrze o tym wiedzą dlatego wykorzystują cię na max wypłaty tylko tyle ile muszą czyli podstawowa ijeszcze zabierają premię za co się da

Zostaw merytoryczną opinię o Lamela - Łowicz

• Jak się pracuje w Lamela?

Zobacz opinie na temat firmy Lamela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamela?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamela
2.5/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 4
    99-400 Łowicz