Opinie o Lamela w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lamela. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lamela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamela w Łowicz

w_r

Pozostaje mieć nadzieje ze jak przyjdzie młody właściciel to będzie bardziej rozsądniejszy. Na pewno więcej zarobi szanując pracownika, jak będzie miał odpowiednie podejście to każdy to doceni efektywniejszą i uczciwszą pracą. Starego wszyscy ładują jak tylko się odwróci, w szczególności kierownictwo i mistrzowie.

aligator
@w_r

ZPG czyt. Zakład Pracy Gonionej

tu 157

jeśli chodzi o zarobki w tej firmie to" ZAPIERDZIELASZ JAK KOŃ A PŁACĄ JAK KUCYKOWI"

mam pytanie czy wie ktoś ile zarabia osoba w biurze na stanowisku specjalista od spraw technicznych bo ide w tym tygodniu na rozmowę do tej firmy i chciałabym sie dowiedzieć czy warto rezygnować z poprzedniej pracy. Dzieki za odpowiedz

ktoś

Nikt - 2012-11-11 02:05:57 Chej kolego, odpowiedz sobie na samym początku , czym dla ciebie jest praca,musisz być bardzo młody i bardzo głupi skoro piszesz takie rzeczy,pomyśl o tym co napisałeś, pozdrawiam.Hej piszemy przez samo h. W sumie lamela to zakład pracy chronionej, wiuęc nie ma się co dziwić, że analfabeci też są.

Firma Lamela w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. finansowych i kontrolingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Monter Michał Bladowski
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Ola

Czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się, kto w tej Lameli pracuje ? Większość nie potrafi poprawnie napisać kilku zdań...

Nikt

Witam : Chciałbym zatrudnić się w Waszej Firmie jak można tam awansować czy jest jakaś kompetentna osoba od której można się czegoś nauczyć ?

szparka na zwolnieniu

nie narzekajcie na mistrza ze zmiany D!!! bo sami nie jestescie lepsi palacze.

terenia

dobrze ze zakupili papierosy.. nie beda wychodzic po 6 razy. a czlowiek nawet siusiu nie ma czasu pojsc, by ktos go podmienil

terenia

pracownik - 2012-06-26 18:05:55 Czytam te wasze opinie i ręce mi opadają. A gdzie teraz jest dobrze? Jak tak bardzo wam się nie podoba ta praca to się zwolnijcie i szukajcie czegoś innego. Tylko z tego co wiem to na rynku pracy za bardzo nie ma. I cieszczie się z tego, że macie stałe dochody a nie tylko biadolicie. Popytajcie się w kadrach ile ludzi składa CV, a zobaczycie, że wielu znalazłoby się na wasze miejsce. PS. Pozdrawiam wszystkich w miarę zadowolonych :) A narzekający niech szukają czegoś lepszego. Powodzenia :)ja juz wiem kto popala...jutro do kadr pedze

Nikt

Wiecie co wam powiem,ludzie choc dawno nie bylem tu to nic sie nie zmienilo prwdziwi polacy tylko narzekamy na to co jest, wiecie tez tak mialem nie raz nie dwa, ale pomyslcie czy wam i mi tez to nazekanie pomoglo? Czy my musimy byc wlasnie tacy nazekac biadolic, czy wy myslicie ze gdzies indziej jest inaczej, wszedzie jest tak samo zyjemy w matrx-ie, narzekacie ze uklady, ze rodzina, a czy zastanowiliscie sie kiedys jak wy byscie postapili, przeciez kazdy z nas ja tez dla swojej rodziny zrobil by wiele, ja wiem ze sa przegiecia, ze dostaja sie na stanowiska ludzie nie nadajacy sie na nie , cos wam powiem ja sam bylem proszony (juz wiecie ze Nikt to facet) czy bym nie zalatwil pracy komus w naszej firmie, po pierwsze nie mam takich chodow a po drugie musialbym byc cholernie pewny tego kogos z rodziny badz ze znajomych co mnie o to prosili, ze da rade , jeszcze raz powtorze ze firma to ludzie ktorzy w niej pracuja, to oni pracuja na jej konto i na swoje tez, to jest jak w rodzinie,brak rozmow brak jasnosci sprawy zlosc , zawisc i wszystko bierze w leb , czy ktos z was zastanowil sie ile czasu my spedzamy w pracy? No wlasnie dlatego pisze o rodzinie,dlugo moglbym pisac na ten temat ale sami pomyscie czy warto narzekac , czy nie lepiej sie usmiechnac i dalej do przodu? Jak w rodzinie? A teraz pozdrawiam wszystkich tych co narzekaja i tych co mysla pozytywnie i wszystkiego naj, naj naj he he, a jeszcze cos funduje dobra gorzalke pierwszej osobie ktora zgadnie moje imie.Powodzenia

obserwator

pracownik - 2010-06-13 18:06:02 chcecie pracowac w lameli? zalatwcie sobie grupe inwalidzka... a jak chcecie pracowac w lameli w biurze to musicie mieszkac w sochaczewie... albo musisz byc rodzina prezesow.. tyle o lameli.. masz 1 grupe jestes kura co znosi zlote jajka..masz rację! tylko rodzina ma tam duze pieniądze. Zarobki rzedu od 4tys. w zwyż. I jako rodzina nie musisz miec grupy bo jestes po tej samej stronie :D

kok

Hej \"obca\"! Jeśli masz zdrowe nerwy to złóż podanie do Lameli. A swoją drogą to ciekawe co wózkowy może wiedzieć o pracy na produkcji? Chyba, że Cię przyjmą na magazyn!

obca

Hej. Czytam wasze opinie i nie wiem co myslec. Słyszalam,ze sa przyjecia i mysle nad zlozeniem podania. Rozmawialam z wozkowym i stwierdzil ,ze nie jest zle. Jesli ktos jest len to nic mu nie odpowiada i zawsze marudzi. Kasa jak Kasa wszedzie placa tak samo.A zawsze mozna sie zwolnic.

Jack

To pytanie:" Hej napiszcie co w Lameli słychać?" pojawia się kilkakrotnie na forum - ciekawe ? prawda?

Hej. Napiszcie co w firmie słychać?

felo

Wszystko co złe o tej "firmie" to prawda, na szczęście mam ten etap za sobą i już w tej WYKAŃCZALNI nie zapierdalam, a zapierdalać tam trzeba i to ostro za wszystkich i na wszystkich NYGUSÓW.

Wyrazy wspolczucia, wasza firma pomnaza bogactwo wlasciciela ikei,nazisty [usunięte przez moderatora] Pewnie dyrekcja lameli nie wiedziala z kim ma do czynienia:))) Link do nazisty: [usunięte przez moderatora]

niewidoczny

Ty juz idz pracowac:) niepisz bo sprawdza na kam kto w czasie pracy korzystał z kompa hehehe:)ale masz racje z tymi podwyżkami:)wchodza w tyłek to pensja jest wieksza i współczynnik premiowy smiech:)jaka ta procedura jest???Dobrze zagadasz to i masz współczynnik, a oceny co pół roku:)zawiśc wprowadzic na zmianie,ale moze ktoś zerknie i moze zastanowi sie komu i zaco płacą:):):)Chociaz watpie:) Ale trzeba tyrac dalej bo wyjscia niema i czekac... az ktos z góry przeczyta o tych umiętnosciach:):):)to by było dobre tylko jak znam życie ci co łapią wtryskarki w wiekszym stopniu:)lub sie starają cos podłapac,zostaną zajechani zamiast 700 bedziesz tyrac 900 bo maszyne uruchomisz hehehe to na tyle niepiszcie z firmowego kompa bo oko prezesa patrzy szkoda ze nie czyta opini...

Zarobki w firmie...hmmmm podwyzka była:)i tak ci co mielie najmniej maja dalej tak samo najmniej...Ale moze Pan Prezes czy może chocby Pan Dyrektor zainteresują sie za co dali tą podwyżke...czy za dobrą prace i umiejętności,bo niektórzy sie naprawde starają.. i zarabiają ile???najmniej:)czy tez podwyzke tym co swiecą oczami wchodzą w tyłek,lub mają dobre plecy...A w rzeczywistości nieumieją nic i nawet się niestarają...droga dyrekcjo otwórzcie oczy,bo niektórzy naprawde sie starają,niechodzą na zwolnienia i ciezko pracują,może poprostu trzeba rozejrzec sie po hali niekoniecznie czepiec sie drobnostek w kamerach,zajmijcie sie ludzmi którzy naprawde chca sie czegos nauczyc..bo chyba takich pracowników potrzeba...może takby ktos z góry popracował przy maszynie gdzie z 500szt zwieksza sie wydajnosc na prawie 700,zastanówcie sie...jakim kosztem?

Zostaw merytoryczną opinię o Lamela - Łowicz

• Jak się pracuje w Lamela?

Zobacz opinie na temat firmy Lamela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamela?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamela
2.5/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 4
    99-400 Łowicz