Balton Sp. z o.o.

Opinie o Balton Sp. z o.o.

Gość2016

Jeśli chodzi o jakikolwiek benefit zapomnij a pakiety medyczne na poziomie podstawowym

Bochna

Pracuję już długo, jest ok. Zarobki w porządku, chociaż wiadomo, że zawsze chce się więcej. Na produkcji pracują dziewczyny w różnym wieku, dużo osób w ogóle wraca np. po urodzenia dziecka, a jest też sporo osób, które pracują już wiele lat.

kajq

no cóż, ani ja, jak również większość moich znajomych nie pracuje w soboty. A jak już idą do pracy to dostają za to dobrą kasę.

Gośka

@Dido A co ram masz komfortowego? Może nie pracowalas w innym miejscu I nie wiesz co komfort. ja aż się wzdrygam na myśl ze mogłabym tam znowu pracować - chodzi o produkcję, gdzie nawet 20 minut do lekarza nie możesz się zwolnić, gdy oddajesz krew patrzą na Ciebie jak na złodzieja, bo należy Ci się czas wolny, masz wyliczony czas na skorzystanie z toalety. A może komfortem jest praca w soboty, wprawdzie płatna, ale uwierzcie mi ze w niektórych firmach za pracę w soboty dostaje się trzy razy tyle co tutaj.

olla

przecież większość produkcji to kobiety

gość

mnie to nie dziwi, kierowniczka na produkcji też się dopytuje, czy potencjalna pracownica ma dzieci i z kim je zostawi, gdy pójdzie do pracy albo czy ma męża.

gość

To nie jest kwestia błogosławieństwa, tylko tego, że traktują Cię jak śmiecia, bo odchodzisz do innej pracy z lepszym wynagrodzeniem i na lepszych warunkach.

GOSC

Mają produkty dobrej jakości, więc utrzymują się na rynku. Jednak zarządzać ludźmi nie potrafią, potrafią tylko straszyć. Jak ktoś chce odejść - jak to, jak można odejść z tak wspaniałego miejsca. Poza tym - odniosłam wrażenie, że według kierownictwa firmy pracownik powinien dziękować Bogu, że tam pracuje. Dla mnie - w każdej następnej pracy było lepiej niż w Baltonie i nie żałuję, że mnie tam już nie ma. Z kolei procesy rekrutacyjne - porażka, nie ma żadnej kompetentnej osoby od HR.

gość

hm, nie sądzę, aby w tej firmie stosowano powyższe techniki przy rekrutacji pracowników. Rozstać też nie potrafią się po ludzku.

@gość

firma 100 lat za murzynami, jeżeli chodzi o zarządzanie, zwłaszcza ludźmi

Konkurencja - do " Nie polecam " z dnia 2014.05.11

Witam.Nie wiem na jakie stanowisko w Firmie Balton aplikowałaś / eś . Gdyby chodziło o stanowisko Przedstawiciela " Szpitalnego " ( bo tylko o takim teraz chcem powiedzieć )- to właśnie w najbardziej prosty z możliwych sposobów - oceniono Twoje kompetencje ( " My udajemy zajętych , pijemy kawę - i czekamy na to co on/ona zrobi " ). W pracy Przedstawiciela nie możesz pozwolić sobie na oczekiwanie ( zwłaszcza aż godzinne ) w sytuacji kiedy byłaś/eś umówiona /y na określoną godzinę.Są przecież inni klienci z którymi też Jesteś umówiona / y na konkretną godzinę ( co z nimi ??? ).Pamiętaj : Kreatywność to nie tylko słowo dla ubarwienia listu motywacyjnego w Aplikacji na dane stanowisko - lecz właśnie element Twojej osobowości - wypracowany na przestrzeni czasu - niezbędny w tej pracy , który ma Ci pomóc w radzeniu sobie między innymi w takich jak ta opisana przez Ciebie sytuacja. Głowa do góry . Pozdrawiam

gosc

Siedzą, bo są głupie. Każdy kto choć trochę ma ambicji po studiach nie da się wykorzystywać tak jak w tej firmie zwanej Balton. W firmie pracują panie starsze to bez żadnej wiedzy i znajomości języków. Nie polecam jeśli ktoś liczy na rozwój i ludzkie traktowanie.

gość

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Szkoda czasu zawracać sobie głowy pracą w Baltonie, zwłaszcza na produkcji. Wydaje mi się, że to kwestia nieumiejętnego zarządzania. Dziwię się, że młode dziewczyny po studiach tam siedzą.Teraz, gdy pracuję gdzie indziej widzę, że można z przyjemnością chodzić do pracy, zjeść śniadanie kiedy mam ochotę oraz napić się herbaty, a ludzie potrafią podziękować za wykonaną pracę, a nie tylko inwigilować i straszyć.

gosc

To co napisane jest prawda, szkoda czasu na te firme.

szkoda czasu

Wszystko prawda powyzej

NIE POLECAM!

Uwaga! Nie polecam tam jechac. Zaprosili na rozmowe, zaproponowalam god 8, ale prezes bardzo prosil na 7-30. Poniewaz firma miesci sie w (usunięte przez administratora) mialam pobudke o 5 rano! Przyjechalam o 7-20, ale zanim prezes napil sie kawy u siebie, to zaprosili mnie dopiero o 8-10! Czyli godzine ja musialam czekac. O tym, ze on musi przeprosic chyba w ogole nie wie. Dal do wypelnienia jakas szmate, gdzie mialam wpisac imie, nazwisko i wynagrodzenie. Zapytal czy mam zamiar przeprowadzic sie blizej firmy, bo mieszkam w Centrum i wedlug go trzeba mieszkac w tej diurie, gdzie jego mozg dotarl wybudowac to, co nazwal baltonem. Ale skoro dojechalam punktualnie, a ono spoznilo sie na godzine, to przeprowadzic chyba musze nie ja. Na tym rozmowa sie skonczyla, czyli trwala jakis 5 min, zanim wypelnialam ankete. prezes nadal nie przeprosil za godzine spozniennie - wspolczuje jego partneram biznesowym. Powiedzial, ze nastepnego dnia do mnie zadzwonil, czego nie zrobil, bo chyba ma skleroze, albo jest poprostu o tyle glupi! Wiec, wkurzona zadzwonilam sama i powiedzialam wszystko co mysle o takim zachowaniu. Oprocz tego wszyscy pracownicy, ktorych spotkalam sa bardzo nie mile, jak czekalam na prezesa, to wszyscy tylko pytali, na kogo czekam, bez zadnych "Dzien dobry". Opocz tego, chcialabym wyokremicz pana menedzera ds eksportu, z ktorym mialam mozliwosc tez te 5 min porozmawiac, ktory mieszka w Warszawie, a nie powiedzic ile tu mieszka ludzi i jaki jest terytorium - shame on you! Wynagrodzenia proponuja mizernie. Nie rozumiem dla czego male i duze korporacje zachowuja sie normalnie wobec swych kandydatow, a takie srednie, jak balton, mysla, ze moga cos takiego sobie pozwolic. Odradzam tracic swoj czas na baltona.

jurraaand

Miałem na myśli praktykant, a nie projektant...

jurraaand

Tragedia! Praca w tej firmie mija się z celem. Ja byłem tylko jak projektant, ale to co zobaczyłem, odstrasza. [usunięte przez moderatora]ludzie niekompetentni, którzy nie szanują nikogo. Same układy. Ja byłem tylko świadkiem. Uwagi nie można zwrócić nawet zwykłemu pracownikowi, bo to znajomy[usunięte przez moderatora], który nawiasem mówiąc inteligencją również nie grzeszy... Trzymać się z daleka!!!

niezadowolony

praca nie jest zła ale ludzie którzy tam pracują to jakas totalna porażka chodzi konkretnie o panie[usunięte przez moderatora] brak kultury zawiśc roznoszenie plotek brak higieny osobistej to poprostu tylko małe przykłady ciężko tam z kimkolwiek współpracować

Zostaw merytoryczną opinię o Balton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Balton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Balton Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balton Sp. z o.o.