IFR Polska

Opinie o IFR Polska

ksei
użytkownik zarejestrowany

czy to prawda że jak szukają teraz tego ankietera terenowego to on musi mieć status studenta? ciekawi mnie co się stanie gdy mi się ten status skończy bo za miesiąc kończę studia/magistra - i co by się ze mną stąło?

Mała Mi

Też pracowałam i zostałam wykorzystana,chyba ,że takie panują zasady by bez wynagrodzenia zwolnić pracownika...bo cos sie nie podobało,za miesiąc było zrobione,koszty podrózy poniesione i zero wynagrodzenia i pewnie następny na to miejsce i tak w kółko...nie polecam...

M.

jest szansa! na pracę na podstawie umowy zlecenia, na zasadach umowy o pracę, na dwóch etatach, z czego tylko jeden jest płatny :D tam wszystko wygląda pięknie tylko przez pierwszy miesiąc...średnio raz na trzy dni któraś z dziewczyn płakała przez "szefową". Miałam naprawdę różnych pracodawców ale to jest DNO.

anonim - 2009-06-03 15:12:47 anonim - 2009-04-20 14:28:08 Witam, Pracowalam w tej firmie przez ponad 2 lata, bardzo mila atmosfera. Dla osob pracowitych i dokladnych mozliwosc szybkiego awansu, oprocz tego nabylam tu duze doswiadczenie, ktore na pewno zaowocuje w przyszlosci. Oprocz tego dobre zarobki. Pozdrawiam, Karolina No to szczęściara z Ciebie Karolino ....jak dla mnie, to jakieś chore miejsce... NIE POLECAM (chyba że wrogom:P) Zgadzam się z Karoliną. Firma IFR jest GODNA POLECENIA! Pracowałem jako ankieter, kilka razy byłem na szkoleniu w siedzibie firmy.Szkolenie przebiegało za każdym razem profesjonalnie.Osoby z firmy bardzo pomocne. SOLIDNA FIRMA! - wynagrodzenie zawsze na czas!

Witam, przyznam się, że jestem trochę zaskoczona Twoją opinią o firmie IFR, jaka tutaj znalazłam. Pracowałam w biurze już jakiś czas temu ale przyznam się, że w dalszym ciągu wspominam tamte czasy. Wspaniałe czasy! Oczywiście, że polecam prace w IFR, można spotkać wspaniałych, sympatycznych ludzi. Nigdy nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia, wręcz przeciwnie. Jeśli potrzebowałam wcześniej kasy, zawsze moja prośba została pomyślnie rozpatrzona!

Zostaw opinię o IFR Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFR Polska