Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

PEDRO

Witam państwo mam pytanie czy PEBEKA ma przyjęcia teraz?

PYTANIE

CO TO ZA WYZYWANIE MARCINA MISZKIEWICZA OD SZMACIARZY W FIRMIE PEBEKA I CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH? (usunięte przez administratora) JAK BRONIŁ PIJANYCH KOLEGÓW PRZED OSOBAMI Z ZEWNĄTRZ, TO TEŻ BYŁ SZMACIARZEM?...

BLACK JACK

Koledzy Górnicy, napiszcie proszę jakie zarobki są w miernictwie w PeBeKa? wisi ogłoszenie że szukają osoby do działu. Warto?

dodel

CO TO ZA WYZYWANIE W FIRMIE PEBEKA PANA MARCINA MISZKIEWICZA - PRACOWNIKA BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW - OD "SZMACIARZY" I NASYŁANIE NA NIEGO POLICJI PRZEZ ZARZĄD FIRMY PEBEKA?... JAK BYŁO CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH TO CZEMU NIKT NIE WZYWAŁ POLICJI?... CZY MARCIN JEST SZMACIARZEM?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MARCIN DO WIĘZIENIA?

MARCIN DO WIĘZIENIA NA 3 LATA ZA NARUSZANIE DÓBR OSOBISTYCH PRACOWNIKÓW PEBEKI?... A JEGO DOBRA OSOBISTE JAK BYŁO CHLANIE ALKOHOLU, TO KAŻDY JUŻ MIAŁ W DUPIE?!!! CO TO ZA CHLANIE ALKOHOLU W SPÓŁCE SKARBU PAŃSTWA!!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Górnik

Masz dodatkowo płatne za nadgodziny

Patryk

Witam, czy dostał się ktoś bez doświadczenia do Pebeki do kopalni? Bez doświadczenia pod ziemią.

Kghm PeBeKa
@Patryk

Raczej Bez doświadczenia dostanie się do Pebeki graniczy z cudem no chyba że masz plecy....ciocie wujka itd. Większość dostaje się po szkole górniczej z kursami i stażem w podfirmie

o.

Czy ktoś z państwa orientuje się może czy są przyjęcia do biura lub kadr?

Sylwia
@o.

Aktualne oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. możesz znaleźć na ich stronie interentowej: http://pebeka.com.pl/praca-i-kariera/oferty-pracy Niestety, aktualnie dostępna jest jedynie oferta dotycząca rekrutacji na stanowisko Monter instalacji sanitarnej na powierzchni. Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie? Słyszałeś dobre opinie?

on33

dlaczego nie walczycie o kredkowe ludzie macie tez dzieci!!!!!dramat. kghm tyle kasy dostaje a wy??????

górnik
@on33

Swoje zarabiamy kolego, a kghm to też my nie zapominaj o tym....

on33
@on33

no ok taka sama praca marna placa chyba nie masz dzieci kolego I w tym rzecz tez kghm I zero socjalu gól ci nie skacze ze zapieprzasz oni maja ty nie tak samo?

Witam. Ile zarobi się na komorze w pebece... Mając kwity na lkp ale nie mając jeszcze pełnego roku stazu na dole..??

@Zainteresowany

Zależy od tego jaki masz ogólnie staż pracy, co potrafisz. Przyjecia sa na 9 grupie, no a na pensje jest kilka czynników składowych wiec jeden zarobi 3500 a 4000 bez weekendów

@On

Możesz napisać, czy praca w weekendy jest dobrowolna? Ciekawi mnie, czy osoba, która chciałaby zwiększyć swoje wynagrodzenie, może zgłosić się do pracodawcy i zadeklarować chęć pracy w weekendy.

Olek

Kiedy będzie wypłacane wakacyjne?

@Olek

Jak złożysz wniosek i wypiszesz urlop min 7dni kalendarzowych

Fredi

Skoro nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie to może trzeba odejść a przyjdą nowi?

@Fredi

Zawsze najwięcej płaczą Ci co nie chcą robić..tylko przebimbać jakoś szychte..

Erni

Witam, ile zarobie na dole na LK? Bez doswiadczenia Pozdro chłopaki

PBK

Dobra Państwowa firma oczko w głowie kghm druga po ZG i robić będą zawsze póki będzie istnieć kopalnia budowa szybow i wszystkie rozcinki chodników Nie mówiąc Juz o innych robotach na powierzchni jak student miałem praktyki i jeszcze rok i może też będe pracował w PeBeKa jako geolog

Rafał

Witam, wiadomo kiedy bedą jakieś przyjecia na górnika pod ziemia ?

Adaś
@Rafał

Składać można cały czas w siedzibie. Jak będą potrzebowali to się odezwa

Szycha

Witam ile może zarobić operator maszyn przodkowych/poza przodkowych/pomocniczych/swt w firmie? Ile realnie można negocjować? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Jasiek

Witam. Jak wygląda praca w Pebeka KRM i jak wyglądają zarobki tam?

Kolo
@Jasiek

KRM to ogólnie roboty budowlane kasa trochę mniejsza jak na oddziałach górniczych ale wszystkie inne dodatki takie same dla wszystkich

zwr123
@Kolo

Jest szansa z krm przenieść się na maszynę na oddział mając uprawnień ia na Łk i wiercąco kotwiace, mowa o szybie Sg?

@zwr123

Jasne brakują operatorów

Dgl
@Kolo

I tutaj się z tobą nie zgodzę odnośnie dodatków,mianowicie krm ma Barbórkę oraz 14 a krb nie, i gdzie tu dodatki takie same dla wszystkich

@Dgl

A co to jest krb?

bartek
@Jasiek

kolego KRM odradzam. ostatnio paru chłopaków się zwolniło tak tam dobrze.. kasa mniejsza niż na innych oddziałach a nazapieprzasz się przy betoniarce aż miło. no i nie ma opcji żebyś się wydostał z tego oddziału bez dobrych znajomości.

Dgl

Kierownictwo robót budowlanych

Kuba
@Kolo

A wiesz może jak mają spawacza pod ziemią i jakie dodatkowe pensje macie w ciągu roku kredkowe ,14, wczasowe, barborki???? Będę wdzięczny za info

Kuba

Jakie zarobki mają spawacze pod ziemią. I jakie dodatkowe pensje w roku dostają pracownicy??? Z góry dzięki za odpowiedz

titi

Dlaczego (usunięte przez administratora)pracuje w Kauflandzie, a inni jego współpracownicy i współpracowniczki nie?...

Donpedro

Marcin gdyby miał wyższe wykształcenie to nie pracowałby w Kauflandzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. - Lubin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.
3.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • M. Skłodowskiej-Curie 76
    59-301 Lubin
  • NIP: 6920000154 REGON: 390058997 KRS: 0000110826

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.