Opinie o Jani International w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jani International. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jani International o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jani International w Zielona Góra

Opiekunka

Mam pytanie do Pań, które jadą ze Świętami. Czy ktoś wie za ile dni płacą w przerwie świątecznej? Czy Sylwestra i Nowy Rok też płacą?

Bogusia12

Placa 4 dniówki 3 dni świąt i Nowy Rok

Danuta

4 dni w sumie 3 dni Swiat i Nowy Rok

Madziak

Robiłam rozeznanie po innych pośrednikach i nie znalazłam firmy z dobrą opinią. Wszystko zalezy pewnie gdzie się trafi. Chyba zaryzykuję tym razem tutaj.

Ktosik

Halinka, możsesz podać link do facebooka wiesz, że możesz. Kancelaria już się zajęła Twoimi postami.

Karolinka

Brniesz Halinka , brniesz zamiast przepraszać

Ktosik

Namiary podasz ha, ha . Ktoś w to uwierzy?

Mariazg

A ja ostatnio rozmawiałam z kobietą która miała mnie zamienić. Myślała ze chyba na wakacje jedzie . Nic jej nie pasowało. Dobrze ze dostałam inna zmienniczke bo szkoda mi było mojej babci jak nie wiem. Taka dama ze szkoda gadać. Z firmą podobno inaczej rozmawiała i mówili że się na niej nie poznali.

Danuta

HALINKA DAJ SPOKÓJ

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa odbyła się przez telefon. Rozmowa była prowadzona wydawało mi się, że do momentu aż pracownik nie dowiedział się waznych informacji. Typu czy np. mam doświadczenie ( w Polsce i za granicą) , ile mam lat, czy mam prawo jazdy.

Jeżeli chodzi o sprawdzenie języka, to pytania były dla mnie okey.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Ja nie miałam problemów. Ostatnio jak bus dojechał nikt w nocy nie otwierał i o 3 nad ranem dzwoniłam do firmy a firma do syna babci. Starsza pani przysnęła. Dużo szumu mały problem. Podam numer nocny 601970175, może na zły dzwoniłaś.

Cleo
@anonymous

Bez przesady ja dzwonię na trzy numery jak jeden jest zajęty to na drugi. Dodawania się bez problemu. Jak można pisać takie bzdury

Cleo
@anonymous

Dodzwaniam sie bez problemu. Odpowiedź do Oopiekunka.

Biedna, biedna Halinka

Oj Halinka jakas ty biedna

Wiki

A ja sprawdzalam w zus i skladki mam tak jak mowili

Isia

Pytanie do oferty ze stony. Może ktoś był w Gmund?

Gosc
@Isia

Tez ja widzialam. Fajna bo dla 2 osob. Mało nie płacą. Pytałas w biurze? Moze razem pojedziemy. Potrzebne dwie opiekunki osób starszych do małżeństwa, od 26.11 1500 euro „na rękę” Małżeństwo 88 lat i 87 lat, 83703 Gmund

Czy przyjmują bez języka,albo z bardzo słabym? Jestem na etapie szkolenia sie, ale chce jak najszybciej wyjechac do pracy bo kasa goni.

milutka

Narazie 1 wyjazd z nimi –ocena pozytywna. Kasa zgodna i na czas. Podopieczny zgodny z opisem. Formalnosci szybko zalatwione. Zobaczymy jak będzie z kolejnym wyjazdem.

Wanda M.

A MOZE HALINKA TO ZGORZKNIALA STARA PANNA KTORA MOZE CHCE ZASZKODZIC INNYM. LUDZIE TAK LATWO OPLUWAJĄ A SAMI NIC NIE POTRAFIĄ. MI WSZYSTKO PASUJE W JANI. POZDRAWIAM MILA OBSLUGĘ FIRMY.

Ola

Ja nigdy nie mam problemu z dodzwonieniem się do firmy. Przyznaje ze na pierwszym wyjezdzie spanikowalam i dzwonilam w kazdej blahej z perspektywy czasu sprawie. Teraz jest mi duzo latwiej.

Ktosik

Halinka znowu ty. Naprawdę nie masz co robić?

Ktosik

Halinka znowu ty. Naprawdę nie masz co robić?

Ktosik

Helenka a opowiesz historię o Rogaczu i Instalatorze klimy?

Biedna Halinka biedna

@Ktosik

Tam są takie historie...

Opiekunka

Też mam wyjazd.Ja tam wolę wiecej na rękę niż wysoki ZUS. Co urzędników mam utrzymywać.

Chciałam dodać że piszę ponieważ prosiła mnie o to moja firma . Pracuję 5 lat

@Anonim

Nie urzędników, a swoja emeryturę :)

Weronika

Właśnie się rozstalam z moją firmą. Chcieli mnie wysłać za 1050 na święta. Zaproponowali mi w Jani 1200 . Dodatki swiateczne tez ok. Chyba wyjadę. Muszę się do poniedziałku zdecydować.

Czyżby konkurencja? A czy Jani jest dla jakiejś firmy konkurencja?

Ktosik

Helenka daj spokój. Swojego życia nie masz?

@Ktosik

Biedna ta Halinka oj biedna

Kara

Przeczytałam opinie . Generalnie firma Jani ma dobrą opinię. Każdy kto wyjeżdża musi zdawać sobie sprawę z wyzwań jakie na niego czekają. Praca nie należy do najłatwiejszych. Trzeba się napracować i nadawać się.

Sabina Wasilewska

Poprosili mnie w Jani żebym napisala jak mi się u nich pracuje bo juz długo się znamy. Otóż nie narzekam. Fajni ludzie . Coś mi tam chodziło po głowie żeby może zmienić firmę ale ostatecznie będę jeszcze pracować bo nie mam się czego czepić.

Gosia

Pracowałam już z ta agencją i nie mogę powiedzieć jednego złego słowa. Zarobiłam całkiem dobrze i mogę powiedzieć, że mam zamiar ponownie popracować. Może wydarzyło się coś niekorzystnego dla pracownika ale takie sytuacje zdarzają się nawet najlepszym.

Zostaw merytoryczną opinię o Jani International - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Jani International?

Zobacz opinie na temat firmy Jani International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jani International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jani International?

Kandydaci do pracy w Jani International napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jani International