Opinie o Jani International w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jani International. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jani International o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jani International w Zielona Góra

Ktosik

Halinka daj spokoj . Nie wymyślaj niestworzonych historii. Ty nie odpowiadasz przed Zus tylko pracodawca. Chyba nie myslisz ze ktos to łyknie. Wyślij jakis dowod ze pisze zus. Nie doceniasz inteligencji Pań.

@Ktosik

Tylko to ja podpisuje dokument, że nie przepracowalam 40 godzin tygodniowo a taki Jani mi podsunelo, do tego Nie wykazane wyjazdy.

Ktosik
@anonymous

Biedna Halinka , biedna. Cały świat przeciwko niej.

Zosia76

Jak masz kontrole z zus to pewnie prowadzisz dzialalnosc. W Jani nie biora z dzialalnoscia tylko sami zatrudniaja wiec kłamiesz.

Lidia

Myślę że o Jani można dużo pozytywnego napisać? W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze, może teraz jest ten czas gorszy? Sądzę, że bardzo starają się mieć dużą ofertę prac, chodź czasami nie wszystko jest po myśli każdego pracownika

Helena

Ja byłam zadowolona ze współpracy , tylko zrezygnowałam bo wiecznie mnie na wieś wysyłali, ale nie było źle , pozdrawiam , a maruderzy zawsze mogą zmienić firmę

Nastka

Jak wy będziecie na stare lata potrzebowały pomocy to kto wami się zajmie rodzina ok ale nie zawsze wiec pytam się kto!!! jestem bardzo ciekawa ile nam dacie pieniędzy aby wami się zająć co!!! Bo te ludzie ktozi złośliwie pisza komentarze zastanawiali się nad sobą jak ich życie będzie wyglądać na stare lata bo mi sie wydaje ze nie! My młodzi być może będziemy się wami opiekowali ale za jakie pieniądze najniższa krajowa w Polsce czyli 1500zl zobaczcie jaka jest różnica praca w Polsce a zagranica.A tym bardziej że firma jest bardzo w porządku do swoich ludzi z którymi pracuje

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa odbyła się przez telefon. Rozmowa była prowadzona wydawało mi się, że do momentu aż pracownik nie dowiedział się waznych informacji. Typu czy np. mam doświadczenie ( w Polsce i za granicą) , ile mam lat, czy mam prawo jazdy.

Jeżeli chodzi o sprawdzenie języka, to pytania były dla mnie okey.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Menry

Mnie w Jani zawsze wysyłaja w nowe miejsca, bo wiedza że nie spalę im kontaktów. Plusem firmy jest to ze po jednym miejscu zaraz jest drugie. Nie trzeba czekać.

Henia

Widzę ze ktos psychiczny wyjechal. Wspolczuje firmie bo sie staraja a tu taki plebs sie trafi.

OPIEKUNKA77

Halinka chyba powinni Cię przebadać psychiatrycznie.

BOŻENA59

JADE NA ZAMIANE W NOWE MIEJSCE ZA TYDZIEN. ROZMAWIALAM ZE ZMIENNICZKA I MOWI ZE JEST OK. TO MOJ DRUGI WYJAZD Z TA FIRMA. SZKODA ZE ZMARLA MOJA OMA BYLO NAPRAWDE MI U NIEJ DOBRZE.

Zadowolona

Byłam w różnych miejscach. Praca jak praca jak ktoś jedzie żeby brać pieniądze za nic to nie do firmy pretensje tylko do siebie. Firma daje pracę i zawsze byłam zadowolona i jestem wdzięczną opiekunką

Zlatka04

Pracuje w Jani od niedana jakoś poł roku. Złego słowa nie powiem. Szkoda ze Pani Iwonka na chorobowym.

Sonia

Pracuję w tej firmie już 2 lata i jestem zadowolona.A wszystkie firmy płaca mnie więcej tak samo chyba że na czarno to wyjdzie więcej.Firma solidna i płacą na czas,nie mam zamiaru zmieniać.JEST TAKIE PRZYSŁOWIE[WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA]a trafić na kiepską rodzinę to w każdej firmie można.Ja trafiłam na dobrą rodzinę TAK że dziewczyny śmiało mogę polecić te firmę.....

Sonia

Bogusia

Witam Państwa, mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Pracuję u nich już 5 lat i zdania złego nie powiem. Miła obsługa, kompetentna . No może mogliby bardziej interesować się nami za granicą.

Bogusia

Halinka

Fajna firma, fajna. ZYCZE SUKCESOW I DOBRYCH OPIEKUNEK. ZADOWOLONA OPIEKUNKA HALINKA Ś.

ALEKSANDRA N.

Tez mi sie wydaje ze konkurencja nie spi. Jani to dobra firma. Ja tam trafilam z polecenia i sama ich polecilam kolezance. Pozdrawiam pracownikow firmy zwlaszcza panią Iwonkę.

ALEKSANDRA N.

verdes

Jak ktoś cytuje ustawę, to powinien wiedzieć, że kodeks pracy dotyczy umów o pracę, a nie umów cywilnoprawnych, w tym umów zlecenie. A o takich zdaje się jest mowa.

Gosc 2

Ty gosc za co ci kazali placic? Musiales niezle nawywijac. Jakis alkohol czy co i zaraz do netu bo policji nie bylo. Znam takich co tak od firmy do firmy i w kazdej smrod

Zostaw merytoryczną opinię o Jani International - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Jani International?

Zobacz opinie na temat firmy Jani International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jani International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jani International?

Kandydaci do pracy w Jani International napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jani International