Opinie o LCL Logistic Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LCL Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LCL Logistic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCL Logistic Sp. z o.o. w Zielona Góra

Magazyn13

Na pierwszej rozmowie o pracę przystają na warunki jakie się mówi. Po okresie próbnym i zainteresowaniu z ich strony nagle warunki są inne. 2 umowy, jedna za najniższą krajową druga zleceniówka. Żeby zarobić 4k to chyba trzeba przerobić wszystkie niedzielę. Na rozmowie sa 2 osoby jedna gada co innego, druga gada co innego. Generalnie widać że (usunięte przez administratora) i próbowanie wykorzystać człowieka do ostatniej kropli. Sama praca jest do ogarnięcia, szkoda że szukają jeleni, ale no powodzenia.

Majk

Dają najniższa krajową na umowie o pracę. Na tej zleceniówce też stawka godzinowa to najniższa krajowa :) Pani na rozmowie twierdzi, że to wspaniała oferta.

Cześć, Cały czas śledzę ofertę pracy tej firmy, BARDZo proszę o rzetelna informacje czy warto tam aplikować, czy pracodawcy są w porządku, jaka panuje atmosfera, i czy płaca jest uczciwa, czytając tutaj komentarze opinie są różne. Widzę ze dochodzi do częstych zwolnień.

@Hanna

Aktualnie jest kilka wolnych etatów. Zerknij na OLX, tam są wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę na takie stanowiska jak magazynier, asystent HR, itp. Benefitow jako takich standardowych jak w innych firmach czyli owocowe czwartki i wakacje pod grusza nie ma. Ale mamy bardzo korzystne warunki pracy, np. Siłownia w siedzibie firmy, z której możemy korzystać do woli, strefa relaxu (bilard, lotki, piłkarzyki itp.), regularne imprezy/wyjazdy firmowe, dobrze wyposażona kuchnia (ekspres, kuchenka, mikrofala, zmywarka itp.) Kawa, herbata, cukier, mleko.. Codziennie przyjezdza food truck, w którym kupujemy śniadania, ubezpieczenie grupowe itp. Nie ma na co narzekać :)

Magazynier dorywczo.

Ostatnio w tej firmie sporo się zmienia, na lepsze. Fajnie się to rozwija. Zastanawiam się czy nie przejść do nich na stałe na magazyn. Fajnie płacą, kasa zawsze na czas - na konto, warunki jak to na magazynie, teraz trochę chłodno (ok. 14 stopni, a jak bramy otworzą to wieje ale do wytrzymania, dają ciepłe ciuchy). Biuro za bardzo się nie czepia, każdy wie co ma robić. Jest fajna atmosfera :)

Ewela
@Magazynier dorywczo.

Widzę właśnie ofertę dla magazyniera w charakterze pracy dodatkowej, podejrzewam że Ty też jesteś tak zatrudniony. Piszą o dyspozycyjności, a jakiej dokładnie wymagają? Określone dni, godziny? Jak Ty pracujesz? Kobiety też pracują? ;)

Kasandra Nowy wpis

Chciałem zapytać czy te zaświadczenie o niekaralności jako magazynier to obowiązkowe? I pracodawca pisze, że wymagana sprawność fizyczna – część załadunków odbywa się bez udziału sprzętu. Ile tak max musicie nosić? Miałem problemy z łokciem i nie wiem, czy się tam pchać, żeby gorzej sobie nie zrobić ze zdrowiem.

@prezydent Nowy wpis

Lcl-zielona góra kierowca co do pracy to straszna porażka jak z przyjęciem do pracy tak i z pracą a jak się zwolnisz to jeszcze ci dowalą nalicza mniej wyplaty i robią pod górkę. Jak się przyjmujesz to oczywiście rudy oczy mydli że wszystko cacy a po 3 miesiącach podwyżka kpina totalna mówisz że weekendy chcesz wolne mało co nie jest tak ! Rudy robi największe zamieszanie widocznie ma za dużo roboty albo jeszcze za mało i okręca kota ogonem.

Czemu nikt w nowym roku się nie odzywa?Pisaliście, że firma od teraz nie ma ważnego kontrahenta, do dla kogo teraz komisjonujecie i tak dalej? W wrześniu była mowa o 4 tys. na dwóch rodzajach umów na raz, ale teraz minimalna to 4,3 tys. prawie, więc chyba musieliście na magazynie podwyżkę mieć?

Hanka Nowy wpis

Czyli chcesz powiedzieć, że magazynier komisjoner nie miał ustawowej podwyżki płac do minimalnej od stycznia 2024? Pytam serio, bo tylko takie wpisy mają tutaj sens. Jeśli chcesz się wyżalić, to droga wolna, ale przy tym trzymajmy się faktów, bo z tego forum się korzysta, żeby zdecydować, czy iść do pracy.

Odp Nowy wpis

minimalna jest taka brutto, a tu się dostaje więcej netto.

Magazyn13

aaa
@Magazyn13

Słabo że tak wycofują się z ustaleń. Próbowałeś o tym rozmawiać jak przechodziłeś z okresu próbnego? Wszyscy są na dwóch umowach czy tylko nowi są tak traktowani?

Bombel
@aaa

Zawsze tak było, a przyjemniej jak ja pracowałem, najznisza krajowa a druga umowa zlecenie tyle ile godzin wyrobiles

@Bombel

Szkoda. No dobra, ja w przyszłości chciałbym wziąć kredyt na mieszkanie, a do tego wiadomo, potrzebna umowa o pracę najlepiej i to na wyższą kwotę niż minimalna. Czy w takim przypadku lub podobnych firma jest skłonna pójść pracownikowi na rękę, aby tylko jedna umowa była? Bez nadgodzin, pracy w niedziele wychodzi dużo więcej niż ta minimalna?

Bombel

Może gdzieś tak, ale tutaj to magazyn swieci pustkami aktualnie a z eobowie mają kontrakt do końca roku a potem z nich rezygnują :) wiec już w ogóle roboty nie będzie, całe biuro do przetrzepania bo siedzą na tyłkach i szukają kto co robi na kamerach :)

Majk

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LCL Logistic Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Simon

Witam Czy jest ktoś kto pracował jako kierowca Busa na międzynarodówce ? jaka dniówka ? jakie kierunki jeżdżą ? jak wygląda kontakt ze spedytorami ? ile mniej więcej robią kilometrów w tygodniu i miesiącu ? jestem zainteresowany podjęciem pracy jako kierowca B dlatego chciałbym wiedzieć co i jak. Z góry dziekuję za odpowiedź Pozdrawiam

Magazynier dorywczo.

Tom
@Magazynier dorywczo.

Co to znaczy fajnie płacą? Ciężko napisać "zarabiam X"? wtedy ludziom bardziej pomożesz w podjęciu decyzji o aplikowaniu. Na każdym magazynie brakuje rąk do pracy albo jest ich za dużo i trzeba zwalniać. No ale wielu ludzi odpuszcza sobie składanie CV, bo boi się, że ktoś im powie 3700 brutto i zmarnują czas.

Ewela
@Magazynier dorywczo.

Czy pracownicy w LCL Logistic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Cześć, dogadujemy się świetnie ;) Po zmianach, które miały miejsce na przełomie zeszłego roku - zostały osoby, które mają bardzo zbliżone poglądy. Dzięki temu jesteśmy spójni i wspieramy się nawzajem. Atmosfera z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsza, a nowi pracownicy świetnie odnajdują się w zespole.

Karton

Zostały osoby które są (usunięte przez administratora)a po waszych pięknych zmianach zwolniły się te mądre ,brak szacunku do pracowników, świetnie się dogadujemy atmosfera jak na cmentarzu . Nowi uciekną wam zanim się nauczą pracy.

Emila

A jaka była przyczyna tych zmian? Jakieś plotki i grupki w pracy się tworzyły i takie osoby psuły atmosferę? Dużo osób zostało zwolnionych?

Polak

Po kontakcie z tą firmą mam wielkie wątpliwości co do uczciwości w stosunku do pracowników. 8000 zł na miesiąc to dniówka wychodzi 340!!! Umowa podpisana z jakimś no nołneimem z Poznania lub warszawy lub z trzeciego miejsca którego nie pamiętam,którego kapitał zakładowy wynosi 5000zł !!!!!! Papiery załatwia pani ze wschodnim akcentem ,która nie potrafi poprawnie wystawić skierowani na badania mało tego nie jest prawnie do tego upoważniona ponieważ nie ma jaj pieczątki z danymi kim ona jest!? Zatrudniając się w.firmie LCL jest się pracownikiem firmy Talex -Inwest sp z.o.o.Poznan. Osobiście nie polecam.

Dzień dobry A jak się pracuje jako kierowca c+e. Ktoś coś wie ?

Kierowca
@Adam

Przyjemna rodzinna atmosfera, każdy podchodzi do każdego z pełnym szacunkiem, super firma

@Kierowca

A długo tam pracujesz jako kierowca ? Jakie są systemy pracy i kierunki transportu? Pozdrawiam

Czy istnieje możliwość rozwoju w LCL Logistic Sp. z o.o.?

były 5 letni pracownik

Jedyny rozwój jaki możesz uzyskać w lclu to wsteczny. Firma dla frajerów którzy będąc opluwani powiedzą, że pada deszcz. Z życia wzięte.

Janusz

Totalnie nie rozumiem niektórych opinii. Pracuje jako zwykły magazynier, większość opisanych rzeczy nie dotyczy pracowników, którzy przychodzą do pracy wykonać jedynie swoje obowiązki związane z przekładaniem towaru. Jeżeli wykonujesz swoje obowiązki, kontakt z przełożonym jest bardzo znikomy.

Rajmund
@Janusz

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku magazyniera. Jakie zarobki? Jeździcie spalinowymi czy elektrykami? Soboty? Nadgodziny? Szukam czegoś nowego

Janusz
@Rajmund

Jeździmy elektrykami, wózki są nowoczesne i utrzymane w dobrym stanie. Zarobki w zależności od doświadczenia i umiejętności ale z tego co się rozeznałem to nie mam zamiaru zmieniać pracy, bo nigdzie tyle nie zarobię za taką pracę. Nadgodzin nie ma w ogóle. Można dorobić sobie w niedzielę jak ktoś chce.

Rajmund
@Janusz

Dzięki za odpowiedź, choć nie napisałeś ile można zarobić. 4 netto lub więcej da się? Ja dłubię w miejscu gdzie tyle można ale dochodzą nocki, soboty, nadgodziny, ponadnormatywne godziny, więc mam wiele możliwości dorobienia do "średniej" podstawy. Nie chodzi o podpieranie ścian, tylko o efektywną pracę + efektowny zarobek.

@Zainteresowany

Cześć, Jak szukasz pracy, w której zamierzasz pracować, a nie przychodzić do pracy i migać się od obowiązków to będziesz zadowolony i popracujesz długo, jak większość tu pracujących. Do częstych zwolnień nie dochodzi - była jedna akcja, przyczyny nie do końca jasne ale jak widać po komentarzach, które Ci "pracownicy" zostawili po sobie - decyzja była słuszna. Mogę Ci tu napisać co zechcesz tak samo jak inni - czy uwierzysz? Ten portal jest nierzetelny. Moja rada - Szukasz pracy? To po prostu zaaplikuj, przyjdź i przekonaj się sam :)

Ha ha ha

Nierzetelny to jest facet który wyrzuca z pracy swoją siostrę ;) do tego nie ma jak żeby zrobić to osobiście. myślę że to jest najlepsze podsumowanie pracy dla większości firm spod brandu Lubię Cyckać Ludzi. Poświęcaj się i wyrabiaj 200% etatu, a jak przestaniesz nam się podobać to Ci powiemy że jesteś przemęczony albo utraciłeś zaufanie ;)

Hanna

A aktualnie są u was jakieś wolne etaty? Możesz napisać coś o warunkach, czy firma oferuje jakieś benefity dla pracownika, który jednak pracuje — a nie miga się od obowiązków?

@Hanna

Stinky Iron Snitch

(usunięte przez administratora), pracuj ciężko, podlizuje się, nie żądaj podwyżki, dawaj sobą pomiatać a napewno zabawisz tam na wiele lat bez nagłego zwolnienia bez podania sensownej przyczyny. Palma odbija chyba od pieniążków. Ogólnie nie polecam , beka na całego

Damian Kowalski
@Stinky Iron Snitch

Widzę że nudzisz się skoro najeżdżacie już na pracowników. Mamy bardzo fajną zgraną ekipę i proszę odczepić się od naszych ludzi. Pies jak się nudzi to liże sobie ... (sam wiesz co), proponuję tobie to samo chyba, że masz żal że nie potrafisz sobie sam poradzić ale na to już nikt ci nie pomoże. Jedno jest pewne nie pozwolę tobie obrażać nikogo z naszych pracowników, bo są fajną ekipą i nikt nikogo nie pomiata. A jeśli chcesz porozmawiać to widzisz kto to pisze i możesz zgłosić się do mnie. Nie zamierzam ukrywać się pod zmyślonymi nickami. Na marginesie dodam, że pracuję tu już sporo lat i jestem zadowolony z tego miejsca, porównując do innych miejsc gdzie pracowałem (wielkie firmy i mniejsze) to atmosfera i warunki są świetne.

były
@Damian Kowalski

pracujesz wiele lat bo liżesz tam w zarządzie tylną część zwieracza. Jesteś dwulicowy i ciesze się że tam nie pracuje, bo pierw ciśniesz beke z szefa a póżniej przy nim pokazujesz jaki to on nie jest boski szef. Nie polecam nikomu tej firmy bo gdyby nie pracownicy dodatkowi to dalej byście byli w czarnej dziurze

Artur

Skarbówka się zaiteresowała umowami pracowników z niejasnymi spółkami to ponownie wracają do B2B. Nie polecam tam pracy.

Agata

Na stronie firmy jest informacja na temat wymagań na stanowisko Asystenta księgowej. Firma oferuje elastyczny czas pracy. Czy to oznacza, że można luźno decydować, o której godzinie chce się pracować? Poza tym, jakich argumentów trzeba użyć, aby otrzymać pracę zdalną? Co do premii, to jaka część wynagrodzenia to właśnie ona?

OperatorWózkaWidłowego

Czy szykują się kolejne zwolnienia?

Zapewne
@OperatorWózkaWidłowego

Zapewne tak, może nie ze strony zarządu tylko ludzi, widzą co się dzieje i się zwalniają co nie? ;)

Iwona
@Zapewne

A co dokładnie się dzieje? Opinie są tu podzielone, ale brakuje mi szczegółów. Czytałam, że firma daje podwyżki przy umowie B2B, czy rzeczywiście nie ma szansy dostać większych pieniędzy na umowie o pracę?

Tak myślałem
@Iwona

Dzisiaj właśnie wyleciała kolejna osoba, bo utraciła zaufanie zarządu... 6 osoba z z rzędu, z dnia na dzień. Szkoda gadać.

Człowiek Ludzki

Dobra firma. Dba o pracowników

Wyjadacz

Rok temu było wielkie przechodzenie z B2B na umowy o pracę i umowy zlecenie, teraz nagle znowu bardziej się opłaca pracować na B2B. Obiecywali podwyżki a teraz mówią że jak chce podwyżkę to mam założyć firmę żeby ją dostać. Niepoważne podejście do pracowników....

15stopni

Cześć! Czy to aktualna informacja ze jest 15stopni na magazynie??

7 stopni
@15stopni

Jak wstawią jeszcze 2 chłodnie pod rampe to może dobijemy do 10;)

Nowy-stary kierownik to (usunięte przez administratora) i nic więcej. Muminek nie zna się na robocie i zrzuca na wszystkich dookoła winę za to że sobie ie radzi. Tak było za pierwszym razem i tak będzie teraz. Jak ktoś szuka spokojnej i uczciwej roboty to nie tu.

Zostaw merytoryczną opinię o LCL Logistic Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LCL Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LCL Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCL Logistic Sp. z o.o.?

LCL Logistic Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Nowy Kisielin-Innowacyjna 2
    66-002 Zielona Góra